AS Rím – Kluž 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Dundalk 4:3 (kon.) | Slavia – Nice 3:2 (kon.)
Be'er Sheva – Leverkusen 2:4 (kon.) | Benfica – Rangers 3:3 (kon.) | Lech Poznań – Liége 3:1 (kon.)
Solún – Eindhoven 4:1 (kon.) | Omonia Nikózia – Granada 0:2 (kon.) | Sociedad – Alkmaar 1:0 (kon.)
Rijeka – Neapol 1:2 (kon.) | Sivasspor – Karabach 2:0 (kon.) | Razgrad – Tottenham 1:3 (kon.)
YB Bern – CSKA Sofia 3:0 (kon.) | Arsenal – Molde 4:1 (kon.) | Leicester – Braga 4:0 (kon.)
Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (kon.) | Celtic – Sparta Praha 1:4 (kon.) | AC Miláno – Lille 0:3 (kon.)
Antverpy – Linz 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Feyenoord – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
CZ Belehrad – Gent 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Liberec 5:0 (kon.) | Villarreal – Tel Aviv 4:0 (kon.)
Young Boys Bern
3:0 (3:0)
CSKA Sofia
cz Štvrtok 05.11.2020, 21:00 • Stadion Wankdorf, Bern • Európska liga • Skupina A

Vše podstatné jsme mohli vidět v prvním poločase! Young Boys si po celou druhou půli bezpečně hlídal své nabité vedení. Sofia měla dobrý start do druhého poločasu a v prvních patnácti minutách hry dokázala být nebezpečná. Postupem času však jejich aktivita opadala a již se do šancí nedostávala. Bulharský celek se tedy ani ve třetím zápase EL nedokázal prosadit a pokusí se o to v dalším utkání, kdy se střetně opět se svým dnešním soupeřem, nicméně tentokrát v domácím prostředí. (22:52:57)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 21:10.

90+3

90+3
    V posledních vteřinách drží domácí míč na polovině Sofie a již vyhlíží konečný hvizd.

Zákroky brankáře David Von Ballmoos:1.

90+2
    Silvan Hefti vyslal dobrý míč na levou stranu, kde hledal nabíhajícího spoluhráče. Ten se však následně dopustil útočného faulu.

90+1
    Tři minuty činí nastavený čas, který vyměřil hlavní sudí.

90
    Poslední minuta zápasu a o výhře švýcarského celku již nemůže být pochyb.

89
    Domácí nyní ubránili další snahu soupeře a nedovolili jim dostat se přes hranici šestnáctky. Vzápětí vyváží míč na polovinu CSKA.

87
    Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Thibaut Vion, přichází Ivan Turicov.

87
    Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Ahmed Ahmedov.

86
    Vzápětí i střelecké zakončení na druhé straně, které šlo z pohledu hostů nad branku domácích.

86
    Konečně něco k vidění! Fabian Rieder se nyní prezentoval hezkým zakončením, které poslal těsně mimo levou tyč!

85
    Přízemní pas, který šel přímo na branku zachytil Gustavo Busatto.

84
    Druhý poločas nám zatím nenabídl mnoho pohledných šancí. Spíše marnou snahu hostů a bezpečnou hru domácích.

83
    Meschak Elia se mohl najednou dostat od šance, když si nyní obrana Sofie nerozuměla. Nakonec vše řeší hbitým výběhem brankář.

82
    Na druhé straně se s míčem rozběhl Jules Keita, který je plný sil, když nedávno střídal. Nicméně míč mu na poslední chvíli utekl do zázemí.

81
    Kombinace domácích, která však zcela postrádá nějakou snahu o ohrožení branky. Young Boys dobře ví, že má nahráno z prvního poločasu a zatím dohrávají koncovku zápasu bez problémů.

80
    Závěrečná desetiminutovka, která ukáže, zda se hostům podaří nějakým zázrakem dramatizovat koncovku dnešního střetnutí.