AS Rím – Kluž 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Dundalk 4:3 (kon.) | Slavia – Nice 3:2 (kon.)
Be'er Sheva – Leverkusen 2:4 (kon.) | Benfica – Rangers 3:3 (kon.) | Lech Poznań – Liége 3:1 (kon.)
Solún – Eindhoven 4:1 (kon.) | Omonia Nikózia – Granada 0:2 (kon.) | Sociedad – Alkmaar 1:0 (kon.)
Rijeka – Neapol 1:2 (kon.) | Sivasspor – Karabach 2:0 (kon.) | Razgrad – Tottenham 1:3 (kon.)
YB Bern – CSKA Sofia 3:0 (kon.) | Arsenal – Molde 4:1 (kon.) | Leicester – Braga 4:0 (kon.)
Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (kon.) | Celtic – Sparta Praha 1:4 (kon.) | AC Miláno – Lille 0:3 (kon.)
Antverpy – Linz 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Feyenoord – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
CZ Belehrad – Gent 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Liberec 5:0 (kon.) | Villarreal – Tel Aviv 4:0 (kon.)
AS Rím
5:0 (3:0)
CFR Kluž
cz Štvrtok 05.11.2020, 18:55 • Stadio Olimpico, Řím • Európska liga • Skupina A

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:47:48)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:8.

Je konec. AS Řím naprosto jasně zvítězil nad CFR Kluž poměrem 5:0. Do utkání vstoupili domácí skvěle, jelikož už ve 2. minutě se trefil Mchitarjan. Římané pokračovali v tlaku a ve 24. minutě zvýšil vedení Ibañez. No a nakonec se prosadil ve 34. minutě také Borja Mayoral. Druhá polovina rovněž patřila domácím. Čtvrtý gól italského celku dal v 84. minutě Mayoral a o pět minut později se trefil také Pedro.

90+3

90+2
    Domácí se sice dostali do vápna soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo.

90+1
    Řím jde znovu směrem dopředu z levé strany.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Mario Rondón, přichází Andrei Joca.
    89. PEDRO - 5:0

89
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Tak tohle už je debakl, neboť italský celek jde do vedení 5:0! Tommaso Milanese skvělou přihrávkou vyslal do velké šance PEDRA a ten skvěle zakončil k levé tyči. Asistence: Tommaso Milanese.

87
    Kluž se snažila po levé straně dostat dopředu, ale nakonec se dopustila pouze útočného faulu.

85
    Kluž se snaží něco vymyslet a vstřelit alespoň jednu branku, ovšem moc se jí to nedaří.
    84. Borja MAYORAL - 4:0

84
    Domácí mužstvo vede už 4:0! Bruno Peres poslal centr do vápna, který lehce tečoval hostující hráč a následně si míč zpracoval BORJA MAYORAL, který posléze prostřelil gólmana Bălgrădeana. Asistence: Bruno Peres.

83
    Ovšem střela Cristian Manea skončila v moci gólmana Pau Lópeze.

82
    Tentokrát ale přišel faul také od domácího hráče a Kluž získala standardní situaci.

81
    Ovšem střela z přímého kopu byla zblokována.

80
    Nicolae Carnat navíc posléze uviděl žlutou kartu za řeči.

80
    Faul hostujícího hráče na Ovidiu Hobana na Perese znamená přímý kop pro Řím.

Michal Raška

Góly: 2. Mchitarjan (Spinazzola), 24. Ibañez (Veretout), 34. B. Mayoral (Peres), 84. B. Mayoral (Peres), 89. Pedro (Milanese)

Karty:   61. Hoban (KLZ), 80. Carnat (KLZ)

AS Rím: Pau López – Fazio, Ibañez (61. Smalling), Kumbulla – Peres, Cristante (C) (74. Milanese), Veretout (46. Pedro), Spinazzola (46. Juan Jesus) – Villar, Mchitarjan (46. Lorenzo Pellegrini) – B. Mayoral.
    Náhradníci: Boer, Mirante – Juan Jesus, Džeko, Karsdorp, Milanese, Pedro, Lorenzo Pellegrini, Smalling, Zalewski, Tripi.

CFR Kluž: Bălgrădean – M. Sušić (79. Latovlevici), Manea, Ciobotariu, Camora (C) – Hoban – Deac (46. Pereira), Itu (46. Păun), Djoković – Rondón (90. Joca), Debeljuh (67. Carnat).
    Náhradníci: Sandomierski – Carnat, Joca, Latovlevici, Păun, Pereira.

Rozhodca: Jug – Žunič, Vinali (vš. SVN)