AS Rím – Kluž 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Dundalk 4:3 (kon.) | Slavia – Nice 3:2 (kon.)
Be'er Sheva – Leverkusen 2:4 (kon.) | Benfica – Rangers 3:3 (kon.) | Lech Poznań – Liége 3:1 (kon.)
Solún – Eindhoven 4:1 (kon.) | Omonia Nikózia – Granada 0:2 (kon.) | Sociedad – Alkmaar 1:0 (kon.)
Rijeka – Neapol 1:2 (kon.) | Sivasspor – Karabach 2:0 (kon.) | Razgrad – Tottenham 1:3 (kon.)
YB Bern – CSKA Sofia 3:0 (kon.) | Arsenal – Molde 4:1 (kon.) | Leicester – Braga 4:0 (kon.)
Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (kon.) | Celtic – Sparta Praha 1:4 (kon.) | AC Miláno – Lille 0:3 (kon.)
Antverpy – Linz 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Feyenoord – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
CZ Belehrad – Gent 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Liberec 5:0 (kon.) | Villarreal – Tel Aviv 4:0 (kon.)
Arsenal FC
4:1 (1:1)
Molde FK
cz Štvrtok 05.11.2020, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Európska liga • Skupina B

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:4.
    Střely mimo: 9:0.
    Rohy: 7:3.
    Ofsajdy: 3:1.
    Fauly: 6:8. (23:00:50)

Druhý poločas byl od toho prvního diametrálně odlišný. Zásadní momnet nastal v 62. minutě, kdy si molde kvůli Sinyanovi vstřelilo druhý vlastní gól a skóre se otočilo veprospěch Gunners. Ti vůbec nepokračovali ve svém ospalém tempu z prvního poločasu, ale pořádně soupeře proháněli. Nakonec se trefili ještě dvakrát – v 69. minutě Pépé a v 88. minutě Willock. Arsenal taky vstřelil další gól z ofsajdu, ale tentokrát byl oprávněně neuznán. Gunners tak mají v tabulce již devět bodů. Molde zůstává druhé s šesti body.

90+2

90
    Nastavovat se tentokrát budou dvě minutky.

89
    Hra se již spíše dohrává. Molde už ví, že tady dnes body nezíská a Arsenal se zbytečně nikde nežene. Pravděpodobně už další branku neuvidíme.
    88. Joe WILLOCK - 4:1

88
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Pěkně sehraná kombinace dává Arsenalu již tříbrankové vedení. Alnáni poslal velmi dobrý průnikový pas na Pépého, kterýh o ještě prodloužil na JOEHO WILLOCKA, pro něhož již zakončení nebylo problémem. Asistence: Nicolas Pépé.

87
    Další větší šance Josepha Willocka! Velmi rásná přihrávka ho dostala do dobře šance, ale jeho rána byla slabá a nabrala směr vedle pravé tyčky.

87
    Ve hře už je Tierney, takže je rozehrávání standardek Gunners na něm. Rohový kop rozehrál nakrátko, což ae asi nebylo nejlepší řešení.

86
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Martin Ellingsen, přichází Mattias Moström.

85
    Molde dostalo k dispozici volný přímý kop, jenže jeho provedení nebylo vůbec dobré. Míč si okamžitě na kopačky převzal londýnský Arsenal.

84
    James se tentokrát odhodlal vypálit. Jeho rána měla velkou razanci, ale jeden z hráčů Arsenalu do ní obětavě skočil a zablokoval míč.

83
    Další ofsajd Arsenalu. Tentokrát se v něm nacházel Bukayo Saka. Jeho střelu brankář vychytal, ale do statistik se mu právě kvůli postavení mimo hru počítat nebude.

81
    Další gól, opět z ofsajdu. Tentokrát ho ale sudí, narozdíl od toho v prvním poločase, neuznal správně. Edward Nketiah je zklamán.

80
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Granit Xhaka, přichází Kieran Tierney.
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Muhammad Alnaní.

79
    Nketiah viděl míč, který mířil do vápna. Okamžitě si na něj naběhl a chtěl hlavičkovat. To se mu nakonec povedlo, avšak hodně mimo branku

78
    Fredrik Ausnes se postavil k udělenému volnému přímému kopu. Místo střely nebo centru ale volil krátkou přihrávku, což asi byla špatná volba, jelikož příjemce přihrávky byl o míč okamžitě okraden.

77
    Žlutou kartu dostává Bukayo Saka (Arsenal FC).

75
    Willock dostal přihrávku uvnitř vápna a okamžitě vypálil. Jeho rychlou ránu ale parádně vytahuje gólman Linde u levé tyče.

Jiří Polášek

Góly: 45+1. Haugen (Nketiah) (vla.), 62. Sinyan (Willock) (vla.), 69. Pépé (Saka), 88. Willock (Pépé) – 22. Ellingsen

Karty:   58. David Luiz (ARS), 77. Saka (ARS)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:0. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:8.
    Arsenal FC: Leno – Maitland-Niles (63. Soares), Mustafi, David Luiz, Kolašinac – Willian (64. Saka), D. Ceballos (80. Alnaní), Xhaka (C) (80. Tierney), Pépé – Willock, Nketiah.
    Náhradníci: Rúnarsson, Macey – Bellerín, Tierney, Gabriel, Saka, A. Lacazette, Aubameyang, Holding, Partey, Soares, Alnaní.

Molde FK: Linde – Wingo, Björnbak, Gregersen (46. Sinyan), Haugen – Aursnes, Eikrem (C) (74. Brynhildsen), Hussain – Ellingsen (86. Moström), Omoijuanfo (74. James), Bolly (63. Knudtzon).
    Náhradníci: Craninx, Ranmark – Risa, Sinyan, Moström, James, Knudtzon, Christensen, Brynhildsen, Holmgren Pedersen.

Rozhodca: Meler – Uyarcan (oba TUR) – Margaritov (BUL)