AS Rím – Kluž 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Dundalk 4:3 (kon.) | Slavia – Nice 3:2 (kon.)
Be'er Sheva – Leverkusen 2:4 (kon.) | Benfica – Rangers 3:3 (kon.) | Lech Poznań – Liége 3:1 (kon.)
Solún – Eindhoven 4:1 (kon.) | Omonia Nikózia – Granada 0:2 (kon.) | Sociedad – Alkmaar 1:0 (kon.)
Rijeka – Neapol 1:2 (kon.) | Sivasspor – Karabach 2:0 (kon.) | Razgrad – Tottenham 1:3 (kon.)
YB Bern – CSKA Sofia 3:0 (kon.) | Arsenal – Molde 4:1 (kon.) | Leicester – Braga 4:0 (kon.)
Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (kon.) | Celtic – Sparta Praha 1:4 (kon.) | AC Miláno – Lille 0:3 (kon.)
Antverpy – Linz 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Feyenoord – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
CZ Belehrad – Gent 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Liberec 5:0 (kon.) | Villarreal – Tel Aviv 4:0 (kon.)
Royal Antverpy
0:1 (0:0)
LASK Linz
cz Štvrtok 05.11.2020, 21:00 • Bosuilstadion (Antverpy) • Európska liga • Skupina J

On-line přenos je u konce. Děkuji vám za pozornost a u dalších zápasů Evropské ligy zase někdy na počtenou. (23:13:37)

Tabulka skupiny J:

1. Tottenham – 6 bodů (6:2)
    2. Antverpy – 6 bodů (3:2)
    3. LASK – 6 bodů (5:6)
    4. Ludogorec – 0 bodů – (5:9)

LASK slaví v Antverpách důležité vítězství!

Tým z rakouského Lince ulovil v přístavním městě všechny body poté, co v 55. minutě rozvlnil síť Eggestein. 22letý útočník se přitom na hřišti objevil nečekaně, když ve 40. minutě nahradil zraněného spoluhráče. Právě Eggestein pak jedinou přesnou trefou rozhodl zápas pro LASK.

A tento výsledek tabulku pořádně zamotal.

Držení míče: 56% : 44%.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:6.
    Rohy: 5:5. Ofsajdy: 9:3. Fauly: 11:17.

90+4

90+4
    Z utkání si ještě odnese žlutou kartu faulující Alexander Schlager (LASK).
    90+2. Dieumerci Mbokani (ANY)

90+2
    Mbokani se mohl stát antverpským hrdinou! Naběhl si totiž za částečně otevřenou obranu a vlastně mu jen stačilo přelobovat brankáře. To se hráči z Demokratické republiky Kongo sice povedlo, jenže současně se Schlagerem překopl i břevno. Belgický klub tak po dvou výhrách na body poprvé nedosáhne.

90
    Obrana pevná jako skála nepouští domácí do zakončení. LASK bude muset bránit výsledek ještě tři minuty.

89
    Při napadání taktické soupeřovy rozehrávky spáchal Boya (Antverpy) útočný faul.

87
    Nana Opoku Ampomah (Antverpy) zastavil slibně se rozvíjející akci podražením. Jevgenij Aranovskij nejprve ponechal výhodu a teprve později se k přestupku i se žlutou kartou vrátil.

86
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Faris Haroun, přichází Frank Boya.

86
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Jordan Lukaku.

84
    Už už to vypadalo, že se Refaelov (Antverpy) dostane za obranu. Ta zakročila až na poslední chvíli.

82
    Haroun (Antverpy) byl přistižen v ofsajdu.

80
    Domácí teď byli zjevně okradeni o roh. Že se míč odrazil do zámezí od něj, však Michorl nepřiznal, a v závěrečných deseti minutách ho bude tížit svědomí.

78
    Domácí tým vykombinoval na pravé straně zajímavou akci. Balon se pak přikutálel přímo před branku, odkud ho obránce ve skluzu uklízel do bezpečí.