AS Rím – Kluž 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Dundalk 4:3 (kon.) | Slavia – Nice 3:2 (kon.)
Be'er Sheva – Leverkusen 2:4 (kon.) | Benfica – Rangers 3:3 (kon.) | Lech Poznań – Liége 3:1 (kon.)
Solún – Eindhoven 4:1 (kon.) | Omonia Nikózia – Granada 0:2 (kon.) | Sociedad – Alkmaar 1:0 (kon.)
Rijeka – Neapol 1:2 (kon.) | Sivasspor – Karabach 2:0 (kon.) | Razgrad – Tottenham 1:3 (kon.)
YB Bern – CSKA Sofia 3:0 (kon.) | Arsenal – Molde 4:1 (kon.) | Leicester – Braga 4:0 (kon.)
Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (kon.) | Celtic – Sparta Praha 1:4 (kon.) | AC Miláno – Lille 0:3 (kon.)
Antverpy – Linz 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Feyenoord – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
CZ Belehrad – Gent 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Liberec 5:0 (kon.) | Villarreal – Tel Aviv 4:0 (kon.)
PAOK Solún
4:1 (0:1)
PSV Eindhoven
cz Štvrtok 05.11.2020, 18:55 • Toumba Stadium, Soluň (Řecko) • Európska liga • Skupina E

Máme za sebou i druhý poločas. Ten byl výrazně zajímavější, než ten první. Viděli jsme v něm nečekaně až čtyři góly, všechny na straně domácího PAOKu. A všechny padly během prvních dvaceti minut druhé části hry. Nejdříve se trefil už ve 47. minutě Schwab a srovnal. Na něj navázal v 65. minutě Živković, který předtím asistoval, nyní mu asistoval střelec předchozí branky. V 59. minutě ještě nyvýšil Tzolis a na konečných 4:1 upravil opět Živković. PSV se dokázalo trefit jen v první půli z penalty a 3 body tak zaslouženě zůstávají doma (20:54:03)

90+4
    Hráči už utkání spíš dohrávají. S výsledkem se tak pravděpodobně již nic nestane. PAOK je pasivní směrem dopředu, PSV už s výsledkem stejně nic neudělá, takže taky stagnuje.

90+3
    Tohle vypadalo zajímavě. PAOK si vytvořil zajímavou šanci, kterou ale ukončil sudí svým razantním fouknutím do píšťalky. Ofsajd

90+1
    Ještě jeden roh hostů. Tenotkrát to vypadalo zajímavěji. Na míč si vyskočil jeden hráč v bleděmodrém, ale nedokázal ho usměrnit do branky.

90
    Nastavuje se až pět minutek nad rámec základní hrací doby.

89
    Teze opět vyslal nebezpečný centr do velkého vápna, ale ani nyní nenašel žádného ze svých spoluhráčů. Soupeř brání velice dobře, inkasovat již nechce.

88
    Další rohový kop pro PSV skončil stejně, jako ty předtím. Míč si převzai soupeřovi obránci, kterří skvěle vyskočili a hlavičkovali

87
    Madueke vyslal zajímavý centr do šestnáctky, ovšem na míč si nečekaně vyskočil jeden z hráčů soupeře před jeho spoluhráče a odvrátil ho.

86
    PSV si na útočné polovině vybojovalo rohový kop, ale nedokázalo ho využít ke skórování. Míč letěl na hlavy hráčů PAOKu Soluň.

85
    Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Andrija Živković, přichází Thomas Murg.

84
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Ibrahim Sangaré, přichází Richard Ledezma.

83
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Isamel Saibari.

81
    Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Omar El Kaddouri, přichází Charis Tsingaras.

80
    PSV se konečně dostalo k nějaké kombinaci před vápnem, ale opět nenašlo žádnou pozici ke střele. A nedostalo se ani do vápna.

78
    Žlutou kartu dostává Ibrahim Sangaré (PSV Eindhoven).

77
    PAOK opět na útočné polovině. Dlouho zde kombinoval, ovšem následně se jeden z hráčů pokusil o kličku a rychlý únik po pravém křídle a to mu nevyšlo. O míč přišel.

76
    Nějaké problémy měl brankář domácího ámu Živkocić, ten si totiž vyžádal lékařskou pomoc. Už je ale ošetřen a pokračuje se dále.

Jiří Polášek

Góly: 47. Schwab (A. Živković), 56. A. Živković (Schwab), 59. Tzolis (El Kaddouri), 66. A. Živković (Tzolis) – 20. Zahavi (pen.)

Karty:   18. Augusto (SOL), 21. Schwab (SOL) – 78. I. Sangaré (PSV)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:16.
    PAOK Solún: Ž. Živković – Soares, Varela, Crespo, D. Giannoulis (71. Lyratzis) – Schwab, Augusto, El Kaddouri (81. Tsingaras) – A. Živković (85. Murg), Čolak (46. Świderski), Biseswar (46. Tzolis).
    Náhradníci: Paschalakis – Esiti, Ingason, Koutsias, Lyratzis, Michailidis, Murg, Ninua, Świderski, Tsingaras, Tzolis, Wagué.

PSV Eindhoven: Mvogo – Teze, I. Sangaré (84. Ledezma), Boscagli, Max – Thomas (58. Madueke), Rosario (46. Fein), M. Götze (83. Saibari) – Ihattaren (58. Mauro Júnior), Zahavi, Malen.
    Náhradníci: Unnerstall – Fein, Felipe, Mauro Júnior, Kjølø, Ledezma, Saibari, Madueke.

Rozhodca: D. Stefaski (Polsko)