Lipany – Lok. Košice 0:1 (kon.) | Prešov – Šamorín 2:0 (kon.) | B. Bystrica – Inter Bratislava 1:1 (kon.)
Dubnica – Pohronie 2:0 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Partizán Bardejov
1:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 06.04.2019, 16:00 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 22. kolo

89
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Adrián Kačerík, prichádza Kristián Múdry.

86
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Michal Grohoľ, prichádza Lukáš Micherda.

83
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia získali roh a po ňom udreli! Menej ako desať minút do konca a my môžeme začať takmer od nuly. Na 1:1 vyrovnal DUŠAN KUCHARČÍK.

72
    Bardejov dal gól! Mení sa to až teraz, dvadsať minút pred koncom idú domáci do tesného vedenia! Oslavovaným strelcom je MIKITA ROCHEU.

66
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Tomáš Staš, prichádza Ján Papaj.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Michal Žákovič, prichádza Rastislav Václavik.

55
    Ale pozor! Hostia nezvládli návrat späť na vlastné územie a budú dohrávať už len desiati! Znamená to temer 40-minútovú presilovku pre Bardejov. Samuel Kuc vidí druhú žltú kartu, čo znamená po pár sekundách aj kartu červenú!