Kiel – St. Pauli 2:1 (kon.) | Duisburg – Ingolstadt 2:4 (kon.) | Sandhausen – Paderborn 1:1 (kon.)
MSV Duisburg
2:4 (0:1)
FC Ingolstadt 04
cz Sobota 06.04.2019, 13:00 • Schauinsland-Reisen-Arena, Duisgburg • 2. nemecká Bundesliga

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (15:08:12)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 10:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:18.

Důležité měření sil dvou nejhorších týmů ligy je u konce! Duisburg byl v atraktivním útočném střetnutí lepší, jenže doplatil na špatnou koncovku. Ingolstadt naopak dobře zareagoval na inkasovaný gól z první minuty druhé půle, když Lezcano v jednašedesáté minutě potrestal chybu Baffa a proměnil penaltu. Pak už to bylo hodně nervózní, domácí neproměňovali šance a v závěru dostali ještě dva další góly, které orámovaly Wolzeho snížení z přímého kopu. Ingolstadt se tak dočkal vytoužené výhry a poslal svého dnešního soupeře na úplné dno tabulky. Oba týmy ale zůstávají ve hře o záchranu, neboť na baráž ztrácí jen dva body.

90+5
    90+5. Thomas PLEDL - 2:4

90+5
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Hostujícím hráčům i fanouškům padá velký kamen ze srdce! Stefan Kutschke ve středovém kruhu chytře sklepl míč před rozběhnutého THOMASE PLEDLA, který běžel sám na branku a ve stoprocentní šanci napsal tečku za výhrou Ingolstadtu.

90+4
    Stefan Kutschke zbytečně fauloval na půlce hřiště. Domácí budou posílat další dlouhý pas, o který bude bojovat i vysunutý gólman Wiedwald!
    90+2. Kevin WOLZE - 2:3

90+2
    Duisburg právě vstřelil branku!
    Domácí jsou zpět ve hře o body! K exekuci přímého kopu se postavil KEVIN WOLZE, který levačkou překopl zeď a parádní prudkou ranou do pravé části branky vyšachoval i vzduchem plachtícího gólmana.

90+1
    Almog Cohen fauloval téměř přesně na ose hřiště a ještě dal domácím špetku naděje v podobě přímého kopu z dobré pozice.

90
    Nad rámec druhého poločasu je přidáno pět minut.
    89. Sonny KITTEL - 1:3

89
    Pár minutek před koncem zápasu je definitivně rozhodnuto! Tschauner sebral další nepřesný pas a dlouhým nákopem založil protiakci Ingolstadtu. Na jejím konci byl SONNY KITTEL, který zasekávačkou vyškolil Baffa a pak levačkou zakončil mimo dosah Wiedwalda.

88
    Stefan Kutschke neudržel míč u levé postranní čáry. Po vhazování Wiegela se všichni hráči opět stěhují před Tschaunera.

87
    Všemožnými způsoby se domácí snažili prorazit po rohovém kopu. Všechny tři střely však byly zablokované.

86
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Darío Lezcano, přichází Konstantin Kerschbaumer.

85
    Fabian Schnellhardt pěkně odcentroval z pravé strany, jenže Tschauner nebezpečnou hlavičku jeho spoluhráče pohotovým zákrokem vyrazil.

84
    Duisburg zjednodušil hru, jenomže dlouhé nákopy jsou ve většině případů zcela neúčinné. Platilo to i při rozehrávce z půlky hřiště.

83
    Philipp Tschauner zastavil nepřesný nákop a nyní sleduje, jak jeho spoluhráči usilovně bojují v přehuštěném středu hřiště.

Michal Břuchanský

Góly: 46. Iljucenko, 90+2. Wolze – 31. Lezcano, 61. Lezcano (pen.), 89. Kittel, 90+5. Pledl

Karty:   39. Hajri (DUI), 44. Wiegel (DUI), 56. Baffo (DUI) – 39. Gaus (ING), 74. Otávio (ING)

MSV Duisburg: Wiedwald – Wiegel, Hajri, Baffo, Wolze – Nielsen, Albutat (67. Verhoek), Schnellhardrt – Oliveira Souza, Iljucenko, Stoppelkamp (80. Fröde).
    Náhradníci: Mesenhöler – Engin, Fröde, Gembalies, Gyau, Young-jae Seo, Verhoek.

FC Ingolstadt 04: Tschauner – Kotzke, Neumann, Otávio (74. Pledl) – Paulsen, Cohen, Krauße (80. Träsch), Gaus – Lezcano (86. Kerschbaumer), Kittel, Kutschke.
    Náhradníci: Knaller – Kaya, Kerschbaumer, Pledl, Röcher, Şahin, Träsch.

Rozhodca: Kempter – Schütz, Gasteier