Lyon – Dijon 1:3 (kon.) | Amiens – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Angers – Rennes 3:3 (kon.)
Guingamp – Monaco 1:1 (kon.) | Nîmes – Caen 2:0 (kon.)
Nîmes Olympique
2:0 (0:0)
SM Caen
cz Sobota 06.04.2019, 20:00 • Stade des Costières, Nîmes • Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

Na první branku zápasu jsem si museli počkat až do samotných závěrečných minut zápasu. Nakonec se radují domácí, kteří v závěru vsítili dvě branky a zaslouženě po vyrovnaném boji vítězí. Ve druhém poločase jsme neviděli nikterak záživný fotbal. Zcela chyběly šance, obě mužstva se uchýlila k boji o každý metr hřiště. (21:53:30)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 19:16.

90+4
    90+3. Jordan FERRI - 2:0

90+3
    Nîmes právě vstřelil branku!
    Domácí zvládají závěr zápasu ve velké pohodě a po úniku přidává druhou branku svého celku, JORDAN FERRI.

90+2
    Domácí však mají míč více pod svou kontrolou a svého soupeře nepouští dále jak dva, tři metry za polovinu hřiště.

90
    Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (SM Caen).

90
    Caen má ještě čtyři minuty k dobru, aby dokázalo vyrovnat stav zápasu.

89
    Po rychlém útoku tu mohla být uklidňují branka pro domácí celek. Hráč se pokoušel špičkou kopačky doklepnout míč pod nohy brankáře, ale scházelo mu pár centimetrů k tomu, aby míč dostal do větší razance.

87
    Domácí rázem ožili a nyní byli v dalším zakončení, tentokrát Brice Samba má míč ve své moci.
    85. Denis BOUANGA - 1:0

85
    Tak nakonec jsme se přece jen branky dočkali a zcela zničehonic. Thioub zavezl míč na pravou stranu, obešel si obránce a nacentroval přesný míč na hlavičku DENISE BOUANGY, který zamířil k pravé tyči, kam brankář nedokázal již doskočit. Asistence: Sada Thioub.

85
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jessy Deminguet, přichází Ismaël Diomandé.

82
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Baptiste Guillaume, přichází Rachid Alioui.

81
    Po delší době musel zasahovat domácí brankář, ale nic nebezpečného pro něj a hned rozehrává na své spoluhráče.

80
    Posledních deset minut zápasu a vše nám spěje k bezbrankovému zápasu. Hru nikterak neoživila ani střídání na obou stranách.

77
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Malik Tchokounté.