Sivasspor – Kayserispor 1:3 (kon.) | Alanyaspor – Bursaspor 1:0 (kon.) | Galatasaray – Yeni Malatyaspor 3:0 (kon.)
Alanyaspor
1:0 (0:0)
Bursaspor
cz Sobota 06.04.2019, 15:00Turecká Superliga

Domácí celek vyhrává tento zápas 1:0, a tak získává body do tabulky. Mnoho fotbalové krásy tento duel nenabídl. (17:02:18)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:11.

90+5

90+5
    To už probíhá poslední nastavená minuta a domácí celek stále drží těsné vedení.

90+4
    Haydar Yılmaz má na svém kontě další dobrý zákrok, poradil se se střelou soupeře z velké dálky.

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím fotbalistům.

90+2
    Muhammed Sengezer vykopává od své branky, rychle přenáší směr hry. Hostující celek se v nastaveném čase pokouší vyrovnat, ale na výraznější šanci čeká.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90
    Další šance hostů končí odpískaným útočným faulem. Rozehrávat budou domácí.

89
    Žlutou kartu dostává Haydar Yılmaz (Alanyaspor).

89
    Tunay Torun měl obrovskou šanci, před branku u tyčky se dostal k míči, ale poskakující balon nedokázal přesněji poslat do branky.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

87
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Djalma, přichází Isaac Sackey.

85
    Jeden z domácích hráčů, Fabrice N´Sakala, byl faulovaný soupeřem. Nějakou dobu se tedy nehrálo. Nastavovat se pravděpodobně bude delší časový úsek.

83
    Lucas Villafáňez z dobré pozice zakončoval domácí akci. Jeho projektil se však do branky nevešel,a tak bude rozehrávat Muhammed Sengezer.

82
    Domácí Djalma pálil z velké dálky, jeho rána končí výrazně mimo branku.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím. Ti drží jednobrankové vedení.

81
    Hostující mužstvo se pokouší co nejrychleji vyrovnat.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu brnaku. Haydar Yılmaz má míč po nepřesné akci hostů. Rychle vykopává od své branky,