Lyon – Dijon 1:3 (kon.) | Amiens – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Angers – Rennes 3:3 (kon.)
Guingamp – Monaco 1:1 (kon.) | Nîmes – Caen 2:0 (kon.)
Amiens SC
2:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 06.04.2019, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo
    90+5. Rémy CABELLA - 2:2

90+5
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté to přeci jenom dokázali! Dlouhé obléhání pokutového území nakonec nabídlo technický projektil RÉMYHO CABELLY, který po výměně míče s Chazrím zamířil ke vzdálenější konstrukci. Gurtner byl bez šance, za míčem se pouze ohlédl.
    61. Moussa KONATÉ - 2:1

61
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají zpět do vedení! Přihrávka směřovala do pokutového území, kam si nabíhal MOUSSA KONATÉ, jenž střelou o brankovou konstrukci dopravil míč do sítě. Domácí tak skórují i v početní nevýhodě, ještě to bude hodně zajímavé.
    23. Moussa KONATÉ - 1:1

23
    Přeci jenom máme vyrovnáno! Přihrávka za obranu směřovala na MOUSSU KONATÉHO, který pelášil sám na brankáře. Ruffier doslova zbaštil náznak manévru na pravou nohu, načež Konaté zasekl míč na druhou nohu a poté zakončil do prázdné branky.
    16. Timothée KOLODZIEJCZAK - 0:1

16
    Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Chazrí dokázal zakroutit rohový kop přesně na hlavu urostlého TIMOTHEEHO KOLODZIEJCZAKA, který prudkou hlavičkou překonal brankáře Gurtnera, jenž byl v tomto případě zcela bez šance na zákrok.

David Suchý

Góly: 23. Mou. Konaté (Gnahoré), 61. Mou. Konaté (Mendoza) – 16. Kolodziejczak (Chazrí), 90+5. Cabella (Chazrí)

Karty:   90+5. Gurtner (AMI) – 1. Subotić (SET), 57. Kolodziejczak (SET)   32. Lefort (AMI)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 0:9. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:13.
    Amiens SC: Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Lefort (73. Otero), Pieters – Monconduit (36. Dibassy), Gnahoré (82. Zungu), Blin – Timite, Mou. Konaté, Mendoza.
    Náhradníci: Dreyer – Adénon, Cornette, Dibassy, El Hajjam, Zungu, Otero.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić (80. Polomat), Kolodziejczak, Perrin (C) – M'Vila, Vada (68. Diony) – Chazrí, Cabella, Nordin (59. Hamouma) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Abi, Diony, Hamouma, Polomat, Saliba, Rocha Santos.

Rozhodca: Wattellier – Zitouni, Berthomieu