Lyon – Dijon 1:3 (kon.) | Amiens – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Angers – Rennes 3:3 (kon.)
Guingamp – Monaco 1:1 (kon.) | Nîmes – Caen 2:0 (kon.)
Amiens SC
2:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 06.04.2019, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

82
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Eddy Gnahoré, přichází Bongani Zungu.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Neven Subotić, přichází Pierre-Yves Polomat.

73
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Jordan Lefort, přichází Juan Ferney Otero.

68
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Valentin Vada, přichází Loïs Diony.

59
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Romain Hamouma.

36
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Thomas Monconduit, přichází Bakaye Dibassy.

David Suchý

Góly: 23. Mou. Konaté (Gnahoré), 61. Mou. Konaté (Mendoza) – 16. Kolodziejczak (Chazrí), 90+5. Cabella (Chazrí)

Karty:   90+5. Gurtner (AMI) – 1. Subotić (SET), 57. Kolodziejczak (SET)   32. Lefort (AMI)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 0:9. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:13.
    Amiens SC: Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Lefort (73. Otero), Pieters – Monconduit (36. Dibassy), Gnahoré (82. Zungu), Blin – Timite, Mou. Konaté, Mendoza.
    Náhradníci: Dreyer – Adénon, Cornette, Dibassy, El Hajjam, Zungu, Otero.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić (80. Polomat), Kolodziejczak, Perrin (C) – M'Vila, Vada (68. Diony) – Chazrí, Cabella, Nordin (59. Hamouma) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Abi, Diony, Hamouma, Polomat, Saliba, Rocha Santos.

Rozhodca: Wattellier – Zitouni, Berthomieu