Bayern – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.) | Hertha – Hamburger 2:0 (kon.) | Ingolstadt – Hoffenheim 1:2 (kon.)
Darmstadt – Brémy 2:2 (kon.) | Freiburg – Frankfurt 1:0 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:0 (kon.)
SV Darmstadt 98
2:2 (1:0)
Werder Brémy
cz Sobota 01.10.2016, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek dne. (17:31:33)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:20.

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý duel, který nakonec skončilo nerozhodně. Domácí po prvním poločase vedli 1:0, ale Werder pak zabral a dostal se do vedení 2:1. Poslední slovo ale měl domácí Antonio Čolak, který se parádně trefil a rozhodl tak o tom, že si týmy body rozdělí. Darmstadt tak hrál s Werderem 2:2.

90+4

90+3
    Werder je v závěru zápasu jasně lepší a chce rozhodnout, ale vypadá to, že domácí se už ubrání.

90+2
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Clemens Fritz, přichází Lukas Fröde.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Z rohu ale nic nebylo. Od své branky bude rozehrávat Daniel Heuer Fernandes, který nikam příliš nepospíchá.

87
    Aktivní Serge Gnabry se skvěle uvolnil na hranici velkého vápna, ale další protihráče mu míč na poslední chvíli vypíchl. Roh pro Werder.

85
    A stejně dopadl i Fin Bartels, který se dral do vápna, ale přitom chytil protihráče za dres a rozhodčí to velmi dobře viděl a následně i odpískal.

83
    Theodor Gebre Selassie se ve vápně dostával k míči, ale pomohl si faulem a akce Werderu tedy skončila.

81
    Posledních deset minut mají oba celky na to, aby rozhodly tento duel. Nutno dodat, že remíza by mu zřejmě slušela.

79
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází László Kleinheisler, přichází Jan Rosenthal.

77
    Ale tentokrát se Werder dokázal ubránit a je u míče. S blížícím se koncem utkání je zajímavější a zajímavější.

76
    Nyní ožili domácí fotbalisté, kteří se snaží přidat další branku...
    74. Antonio ČOLAK - 2:2

74
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Jerôme Gondorf poslal míč do vápna, na zadní tyči se k němu dostal ANTONIO ČOLAK, který ho z první nádherně poslal za Drobného! Krásná branka.

72
    Ale domácí bojují a snaží se něco vymyslet. No, bude to ještě hodně zajímavé.

70
    Teď musí hrát domácí, kteří na to mají posledních dvacet minutek. Myslím si, že dalšího obratu se už ale nedočkáme, protože Werder je stále lepší.
    68. Serge GNABRY - 1:2

68
    Werder právě vstřelil branku!
    A nakonec se to povedlo a Werder otáčí vývoj tohoto zápasu a jde do vedení 2:1! Na konci celé akce byl talentovaný SERGE GNABRY, který nezaváhal a překonal brankáře!

66
    Z rohu ale nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a snaží se něco kloudného vymyslet.

65
    Rohový kop pro Werder.

64
    Opět se hraje na polovině Darmstadtu, který se pouze brání v posledních minutách.

62
    Hráči Werderu hrají ve druhém poločase velmi dobře a jsou jasně lepší, tak uvidíme, co ještě vymyslí.

60
    Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

58
    Žlutou kartu dostává László Kleinheisler (SV Darmstadt 98).

56
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Michael Esser, přichází Daniel Heuer Fernandes.

55
    A po zásahu má Michael Esser problém s ramenem a je ošetřován. Chvíli se hrát nebude.

54
    Hostující hráč to vyzkoušel z hranice velkého vápna a Esser musel zasahovat, ale zvládl to a míč vyrazil na rohový kop.

52
    Werder je pochopitelně na koni a opět se tlačí dopředu. Poločasové střídání a následná branka hostům velmi pomohla.
    50. Lamine SANÉ - 1:1

50
    A ze svého tlaku Werder vytěžil vyrovnávací branku! Po centru a několika hlavičkách se na malém vápně dostal k míči LAMINE SANÉ, který ho svým důrazem usměrnil za Essera.

48
    Werder vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně a stále se tlačí před branku domácího celku.

46
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Izet Hajrović, přichází Fin Bartels.

46
    Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Robert Bauer, přichází Janek Sternberg.

46

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
    V současné době se v německé nejvyšší soutěži hraje pět zápasů.

První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku a to z pokutového kopu, který proměnil Antonio Čolak a Darmstadt tak vede nad Werderem 1:0. Zatím je to vyrovnané a plné nepřesností, ale druhý poločas ještě bude hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.

45+2

45+2
    Z dálky to ještě zkusil Jerôme Gondorf, ale tentokrát tak přesný nebyl a míč skončil nad břevnem Drobného branky.

45+1
    Rozhodčí přidal jednu minutu.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Domácí se ale opět v pohodě ubránili a jsou u míče. Samozřejmě nikam nepospíchají a šetří cenné vteřinky.

42
    Hosté jsou opět u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží zatím výborně chytající Michael Esser.

40
    Nyní ne, protože domácí se v pohodě ubránili. První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a na další branku si zřejmě budeme muset počkat do druhého dějství.

39
    Rohový kop pro Werder. Dočkáme se vyrovnávací branky?

37
    Žlutou kartu dostává Aytaç Sulu (SV Darmstadt 98).

35
    Dopředu se hnal Ousman Manneh, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd. Dobrá práce domácích zadáků.

34
    Domácí hráč musel kvůli zranění střídat, takže první komplikace pro Darmstadt, který stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

33
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Arťom Fedeckij, přichází Sandro Sirigu.

31
    A po dalším faulu už uviděl Florian Grillitsch zcela zaslouženě žlutou kartu.

29
    Nyní jsme viděli několik tvrdých zákroků a rozhodčí poté hráče uklidňoval, protože na trávníku se poměrně dost přitvrdilo.

27
    A ani tentokrát hosté nic nevymysleli. Serge Gnabry poslal míč do vápna, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu neprodral.

26
    Ale z něho nic nebylo a dopředu už pospíchají hráči Werderu, kterým se zatím ve finální fázi příliš nedaří.

25
    Domácí Darmstadt vybojoval svůj první rohový kop.

23
    Je jasné, že Werder to dnes bude mít velmi, ale opravdu velmi těžké, tak uvidíme, co vymyslí. Bude to ještě hodně zajímavé.

21
    Hosté se pochopitelně snaží hned odpovědět, ale domácí zatím skvěle a velmi důrazně brání.
    19. Antonio ČOLAK - 1:0

19
    K míči se postavil ANTONIO ČOLAK, který to udělal velmi zkušeně a nedal Drobnému šanci. Domácí jdou tedy do vedení 1:0!

18
    Pokutový kop pro domácí Darmstadt!

16
    U míče už jsou opět hráči Werderu, kteří trpělivě kombinují, ale zatím pouze na své polovině.

14
    Po další nepřesné přihrávce bude od své branky rozehrávat Michael Esser, který nikam příliš nepospíchá.

12
    Žlutou kartu dostává Arťom Fedeckij (SV Darmstadt 98).

10
    Hosté jsou stále o něco aktivnější, ale na první šanci stále čekají. Nutno dodat, že domácí zatím pozorně brání.
    8. Gondorf orazítkoval pouze tyč

8
    K míči se postavil Jerôme Gondorf a nebyl to vůbec špatný pokus! Obstřelil zeď, ale míč orazítkoval jen levou tyč!

7
    Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí celek, téměř z hranice velkého vápna.

6
    Domácí to nyní vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten byl hodně nepřesný a pro míč si došel zkušený Jaroslav Drobný.

4
    Úvod zápasu patří hostujícímu celku, který lépe kombinuje a stále se tlačí dopředu, ale ke střele se zatím nedostal.

2
    Werder dobře kombinoval na polovině soupeře, ale nakonec z toho byla jen nepřesná přihrávka a pro míč si došel Michael Esser.

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, tak jdeme na to!

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

SV Darmstadt 98: Esser – Fedeckij, Sulu, Milošević, Holland – Jungwirth, Gondorf – Heller, Kleinheisler, Bezjak – Čolak.
    Náhradníci: Heuer Fernandes – Sandro Sirigu, Rosenthal, Höhn, Niemeyer, Ben-Hatira, Schipplock.

Werder Bremen: Drobný – Gebre Selassie, Sané, N. Moisander, Bauer – Grillitsch – Hajrović, Fritz, Junuzović, Gnabry – Manneh.
    Náhradníci: Wiedwald – Thy, Veljković, Bartels, Sternberg, Fröde, Schmidt.

Rozhodčí: Drees – Gerach, Gittelmann.
    Hosté se mohou spolehnout na své fanoušky, kterých do Darmstadtu dorazilo opravdu hodně.

Poslední vzájemné zápasy

Werder – Darmstadt 2:2
    Darmstadt – Werder 2:1

SV Darmstadt 98 se zatím v nové sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě zatím pouze čtyři body a při skóre 2:10 se nachází na čtrnáctém místě. SV Darmstadt zatím pouze jednou vyhrál, jednou remizoval a třikrát prohrál. SV Darmstadt dokázal vyhrát ve druhém kole, kdy porazil Frankfurt. Poté ještě bodoval s Hoffenheimem, ale to je vše. Skóre si domácí pokazili hlavně v Dortmundu, kde prohráli 0:6!

Werder Bremen je na tom ještě hůře. Hosté první čtyři zápasy prohráli a nevypadalo to s nimi vůbec, ale vůbec dobře. Ani v posledním kole to nevypadalo, že Werder získá nějaký bod, protože doma s Wolfsburgem prohrál těsně před koncem 0:1, ale pak dokázal vyrovnat a v nastaveném čase vstřelil vítěznou branku. Werder tedy poprvé vyhrál a na svém kontě má tak tři body a skóre 5:15.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Darmstadtem a Werderem. Mírným favoritem je podle sázkových kanceláří domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Jakub Kopřiva

Góly: 19. Čolak (pen.), 74. Čolak (Gondorf) – 50. Sané (Gebre Selassie), 68. Gnabry (Sané)

Karty:   12. Fedeckij (DAM), 37. Sulu (DAM), 58. Kleinheisler (DAM) – 31. Grillitsch (BRM)

SV Darmstadt 98: Esser (56. Heuer Fernandes) – Fedeckij (33. Sandro Sirigu), Sulu, Milošević, Holland – Jungwirth, Gondorf – Heller, Kleinheisler (79. Rosenthal), Bezjak – Čolak.

Werder Brémy: Drobný – Gebre Selassie, Sané, N. Moisander, Bauer (46. Sternberg) – Grillitsch – Hajrović (46. Bartels), Fritz (90+2. Fröde), Junuzović, Gnabry – Manneh.

Rozhodca: Drees – Gerach, Gittelmann