Waregem – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Mouscron 1:4 (kon.) | Westerlo – Waasland-Beveren 1:0 (kon.)
Lokeren – Kortrijk 2:1 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (1:0)
Sporting Charleroi
cz Sobota 01.10.2016, 18:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League • 9. kolo

Dnešní utkání je u konce! SV Zulte-Waregem, vedoucí celek, ztratil body na domácí půdě po remíze 1:1 se Sportingem Charleroi!

V prvním poločase měl více ze hry, dle očekávání, domácí Waregem. Hned v deváté minutě měl Leye velkou šanci na vstřelení vedoucí branky, avšak jeho střela mířila těsně mimo. Domácí fanoušci se dočkali ve 25. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil přesnou hlavičkou Timothy Derijck!

Hned na začátku druhého poločasu se hostující celek dočkal vyrovnání, když proměnil penaltu Chris Bedia! Waregem mohl o pár minut později odpovědět, avšak Leye pokutový kop. Oba týmy následně měly své šance, avšak žádný gól jsme již neviděli.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou! (20:00:53)

90+4

90+4
    V samotném závěru tohoto zápasu dostává žlutou kartu Ganga, který se postrkoval ve vápně s domácím Cordarem.

90+3
    Ve třetí nastavené minutě ve vápně spadl na zem po souboji s Benaventem domácí Kaya, avšak penalta se pískat nebude! Hned poté se strhla menší strkanice mezi hráči...

90+2
    De Fauw poslal dlouhý centr za obranu Sportingu, kam si nabíhal Leye, avšak před domácím kapitánem míč odehrál stoper Martos!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
    90. Fall byl velmi blízko vedoucí brance

90
    Teď měl Sporting velkou šanci, ze které mohl rozhodnout dnešní utkání! Na levé straně se uvolnil Benavente, jehož následný centr přistál přímo na hlavě Falla, avšak jeho hlavička mířila těsně nad domácí branku!

89
    Následného rohového kopu se ujal Willems, jehož centr se snášel do středu pokutového území, avšak obrana Waregemu situaci zvládla!

88
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Tainmont, přichází Bakar.

88
    Po levé straně táhl útok Sportingu obránce Baby, který se dostal až do pokutového území, avšak na poslední chvilku jeho centr zblokoval do zámezí De Fauw!
    86. Akrobatické zakončení Leyeho

86
    Na pravém křídle si udělal prostor obránce De Fauw, který povedeným centrem našel ve vápně Leyeho. Domácí kapitán se opřel do míče v akrobatické pozici, avšak jeho střela mířila těsně nad břevno!

85
    Waregem se ještě pokouší v závěru tohoto zápasu vstřelit vedoucí branku, avšak Sporting si počíná velmi dobře!

85
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Oulare.
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Kaya, přichází Coopman.

84
    Charleroi nyní směřovalo do dalšího protiútoku, nicméně obrana Waregemu se dokázala velmi rychle vrátit!

82
    Sporting zahrával z levé strany nebezpečnou standardní situaci, které se zhostil Willems. Jeho centr však obrana vedoucího týmu belgické ligy dokázala odvrátit!

80
    Exekuce rohového kopu domácího celku se ujal Hamalainen, jehož centr dolétl až před branku. Brankář Penneteau však míč dokázal vyboxovat!

78
    Na pravé straně chyboval Baby, který daroval míč Leyemu, a ten pohotovým centrem hledal ve vápně Naessense, avšak před ním Martos míč odehrál na roh!