Tomsk – FC Ural 1:1 (kon.) | Samara – Machačkala 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Arsenal Tula 1:1 (kon.)
Groznyj – Orenburg 2:1 (kon.)
FC Krídla Sovietov Samara
2:1 (2:0)
Anži Machačkala
cz Sobota 01.10.2016, 13:30Ruská Premier Liga • 9. kolo

Poslední Samara podala výborný výkon a proti Machačkale, vedené trenérem Vrbou, si připsala cenné vítězství. Hosté snížili až 90. minutě, ale na vyrovnání jim již nezbýval čas. (15:29:04)

Machačkala právě vstřelila branku!
    Střídající Kosovan BERNARD BERISHA dostal přihrávku na levou stranu udělal hezkou zasekávačku mezi dva hráče a poslal přízemní střelu, které gólman Loria jen lehce změnil směr. Rána se otřela o tyč, ale skončila v síti.

89
    Francouz Yohan Mollo dostal přihrávku, udělal tři kroky dopředu s balonem a opřel se do míče velkou silou. Střela však skončila vysoko nad.
    85.

84
    Samara drží mič a nechce si přivodit komplikace. Teď dokonce doácí kopali roh, ale z tohoto mráčku nezapršelo.

82
    Machačkala kopala roh, ale domácí obrana s přehledem odvrátila.

79
    U míče je ale stále výběr hostů. Ten se nemůže dostat ke střele. Zatím Anži produkuje pouze centry, které chytá brankář.

78
    Taktické střídání Křídel Sovětů. Útočníka Mbakogu střídá defenzivněji naladěný Baškirov.

77
    O míč se bojovalo ve středu hřiště, takže opět nebyla hra nijak zajímavá.

76
    Žluté varování viděl za faul zezadu autor druhé gólové trefy. Ve zbývajícím času si bude muset dát na podobné zákroky pozor.

75
    Machačkala dnes potřetí střídá. Dolů jde Majewski, jehož nahrazuje Berisha.

75
    Majewski má slova potvrdil, když jeho centr vyboxoval Loria.

74
    Skoro celý druhý poločas zatím chválím aktivitu hostů. Nyní přišel prostor pochválit i obranu domácích, která je v dnešním duelu kompaktní a přestože do vápna létají centry, nic nebezpečného z nich není.

72
    Gadžibekov si naběhl k pokutovému území, ale nedokázal ocentrovat přesně. Zbytečná ztráta míče pro Machačkalu, které se opravdu čas krátí. Zbývá něco kolem dvaceti minut.

71
    Akce Machačkaly byla zastavená, protože podle mínění rozhodčího zahrál Iličević rukou.