Granada – Leganés 0:1 (kon.) | Sevilla – Alavés 2:1 (kon.) | Osasuna – Las Palmas 2:2 (kon.)
La Coruña – Gijón 2:1 (kon.)
Deportivo La Coruña
2:1 (1:0)
Sporting Gijón
Sobota 01.10.2016, 20:45Španielska LaLiga • 7. kolo

Domáci síce vedenie neudržali, no aj tak sa radujú z troch bodov. V 65. minúte vyrovnali hostia zásluhou Álvareza. Po tomto momente sa zápas opäť upokojil a hralo sa opatrne. Deportivo zabralo v posledných minútach a vyplatilo sa. Na začiatku 92. minúte sa oprel do lopty Babel a rozhodol o výhre svojho tímu.

Ďakujem vám za pozornosť! (22:36:35)

90+3
    Ryan Babel (DEP) - 2:1

90+2
    La Coruña dala gól!
    Neskutočné! Deportivo napokon vyhrá dnešný zápas! O rozhodujúci gól sa postaral RYAN BABEL, na ktorého strelu zo strednej vzdialenosti bol Cuéllar krátky!

90+1
    Hlavný arbiter pridal nad rámec riadneho hracieho času len dve minúty! Počuť obrovský piskot z tribún.

90
    Navarrov center sa odrazil k Babelovi, ten sa neohodlal vystreliť, a tak pokračuje obliehanie.

90
    Domáci sa vytiahli do stredu ihriska, pretože súper bol dobre rozostavený a nebolo kade prejsť.

89
    Po rohu sa hostia oslobodili odkopom, Deportivo sa však rýchlo vrátilo do útoku a snaží sa rozhodnúť zápas.

88
    Deportivo teraz svojho súpera zavrelo v jeho pokutovom území, Gama nacentroval pred bránku a napokon sme videli Andoneho pokus zblízka!

86
    Emre Colak sa snaží na strane Deportiva najviac. Tentoraz vybojoval rohový kop, po ktorom sa domáci dožadovali penalty, údajne zahral Babin rukou.

85
    Ďalší pokus o prekvapenie hosťujúcej obrany, ďalší Cuéllarov zákrok vo vzduchu.

84
    Andone padol v šestnástke, no nie cudzou príčinou, a tak sa tribúny rozčuľujú zbytočne.

83
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Celso Borges, prichádza Guilherme.

81
    Na oboch stranách sledujeme len také ostreľovanie brány a pokus o vymyslenie čohosi zaujímavého.

80
    Zablokovaný center z kopačky Babela pristál rovno v náručí Cuéllara, ktorý pôsobí veľmi pokojným dojmom.

78
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Burgui, prichádza Carlos Carmona.

77
    Florin Andone parádne zakrútil loptu k bližšej žrdi, no Cuéllar bol pripravený a vyboxoval do bezpečia!

76
    Domáci hráči pokračujú v útočnom ťažení. Bruna Gamu zastavil Lillo Castellana na hranici vápna.

75
    Juanfran vybojoval pre domácich loptu po faule, no Gama sa po pravom krídle do šestnástky neprebojoval.