Tampa Bay – Pittsburgh 2:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:4 (0:0, 0:1, 2:3) Stav série: 1:2
Pittsburgh Penguins
cz Štvrtok 19.05.2016, 02:15 • Amalie Arena, Tampa • Play-off NHL • Finále V. konferencie

59:42
    Po této střele se ještě do sebe pustili Trevor Daley a Alex Killorn. Oba kohouti inkasují dvouminutové tresty.

54:12
    Braydon Coburn jde podruhé v utkání na trestnou lavici. Nyní zahrál před svojí brankou vysokou holí.

49:53
    Braydon Coburn následně zbytečně zahrál loktem v zákroku proti Hagelinovi. Domácí obránce inkasuje dvě minuty.

49:05
    Při přejezdu následně zasáhl Tyler Johnson nešťastně brankáře a byla z toho menší rozmíška. Ondřej Palát a Kris Letang inkasují dvě minuty.

23:57
    První trest dostávají také domácí. Ryan Callahan inkasuje dvouminutový trest za držení.

17:42
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je Patric Hornqvist, jenž dostává dvouminutový trest za takovou menší sekyrku.

David Panuška

Góly a asistencie: 46. Johnson (Kučerov, Palát), 59. Palát (Kučerov, Carle) – 40. Hagelin (Kessel), 46. Kessel (Bonino, Hagelin), 51. Crosby (Malkin, Schultz), 54. Kunitz

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Gudlevskis) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Carle – Drouin, Filppula, Palát – Kučerov, Johnson, Killorn – Callahan, Boyle, Paquette – Marchessault, Namestnikov, Brown.
    Pittsburgh Penguins: Murray (Fleury) – Letang, Dumoulin, Lovejoy, Daley, Cole, Schultz – Hornqvist, Crosby, Sheary – Rust, Malkin, Kunitz – Kessel, Bonino, Hagelin – Fehr, Cullen, Kühnhackl.

Rozhodca: Furlatt, Sutherland – Amell, Racicot

Diváci: 19 092