Vladivostok – Ufa 2:4 (kon.) | Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Nižnekamsk 1:2 (po pr.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 1:2 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
D. Moskva – Petrohrad 5:1 (kon.) | Novgorod – Togliatti 4:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Kazaň 2:4 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (2:3 po s.n.) | Záhreb – Helsinki 2:4 (kon.)
Dynamo Moskva
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
SKA Petrohrad
cz Pondelok 04.01.2016, 15:00 • VTB Ice Palace • KHL

59:59
    Poslední vyloučení dnešního zápasu. Dmitrij Judin dostává trest na 5 + do konce zápasu za faul kolenem.

54:51
    Alexej Cvetkov se provinil držením protihráče a putuje na lavici trestů, kde si odpyká dvě minuty.

39:41
    Následují další dvě minuty za podražení. Tentokrát je dostáva Andrej Igumnov.

35:55
    Přesilovku si zahrají i hosté. Dvě minuty za podražení obdržel Dmitrij Višněvskij.

34:18
    Za vzájemnou potyčku jsou vyloučení Alexander Kadějkin a Andrej Mironov. Oba si odpykají menší trest za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech proti čtyřem.

29:36
    Další trest pro SKA a Ilju Kovalčuka, který se tentokrát provinil podražením, za což bude dvě minuty pykat.

20:51
    Síly na ledě se vyrovnají. Na dvě minuty za hákování putuje za katr Alexej Těreščenko.

20:00
    Se závěrečnou sirénou dostává dvě minuty za sekání Ilja Kovalčuk.

17:14
    Andrej Kutějkin si odsedí menší trest za hrubost a dává tak soupeři výhodu další přesilovky.

14:46
    První početní výhodu si vyzkouší Moskva. Jevgenij Ketov je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 16. Hietanen (Pestuško, Mironov), 25. Brjuchvin (Kokarev, Těreščenko), 36. Robinson (Osipov), 46. Igumnov (Šipov), 51. Robinson (Karpov) – 2. Chafizullin

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Višněvskij, Nikulin, Mironov, Hietanen, Osipov, Robinson, Korjagin, Barancev – Brjuchvin, Těreščenko, Kokarev (A) – Fjordorov, Gorovikov (A), Pestuško – Markovin, Babenko, Cvetkov – Igumnov, Šipov, Karpov
    SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Jakovlev, Bělov, Kalinin, Čudinov (A), Chafizullin, Vojnov, Judin, Kutějkin – Kovalčuk (C), Moses, Kadějkin – Gusev, Šipačjov (A), Dadonov – Koskiranta, Barabanov, Širokov – Bučněvič, Kablukov, Ketov

Rozhodca: Jeřábek, Ravodin – Zacharenkov, Šeljanin