Vladivostok – Ufa 2:4 (kon.) | Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Nižnekamsk 1:2 (po pr.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 1:2 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
D. Moskva – Petrohrad 5:1 (kon.) | Novgorod – Togliatti 4:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Kazaň 2:4 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (2:3 po s.n.) | Záhreb – Helsinki 2:4 (kon.)
Dynamo Moskva
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
SKA Petrohrad
cz Pondelok 04.01.2016, 15:00 • VTB Ice Palace • KHL

Pro dnešní den je to z mé strany vše. Přeji Vám všem hezký večer a u dalšího online přenosu na shledanou. (17:29:06)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jakub Petružálek (DMS) do utkání nezasáhl.

Před pár okamžiky skončilo střetnutí mezi Dinamem Moskva a SKA Petrohrad. Po úvodních dvou třetinách, z nichž každá nabídla dvě branky, byl stav utkání 3:1 pro domácí. Třetí dvacetiminutovka nabídla další dva góly. O ty se postarali Ivan Igumnov ve 46. minutě. O pět minut později přidal pátý zásah Mat Robinson a dal tak výsledku konečnou podobu. Dinamo Moskva si tak připisuje první novoroční vítězství.

59:59
    Poslední vyloučení dnešního zápasu. Dmitrij Judin dostává trest na 5 + do konce zápasu za faul kolenem.

59:53
    Do přečíslení 2 na 1 uháněli hráči Dinama. Přišel ale faul hostujícího hráče, a proto z této šance nic nebylo.

59:40
    Kotouč je ve středním pásmu a Petrohrad musí začít znovu.

59:10
    SKA se ještě snaží zmírnit porážku, ale prozatím se jim to nedaří.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:25
    Domácí fanoušci si dnešní utkání užívají a stadionem obíhá mexická vlna.

56:51
    Cvetkov se zapojil do hry. Hraje se opět ve vyrovnaném počtu hráčů.

56:24
    Ilja Kovalčuk to zkoušel dvakrát z podobné pozice, ale ani jednou si na Lazušina nepřišel a početní výhoda hostů pomalu končí.

55:38
    Kotouč končí v ochranné síti po vyhození jednoho z domácích obránců. Kus černé gumy byl však tečován a vylučovat se tak nebude.

54:51
    Alexej Cvetkov se provinil držením protihráče a putuje na lavici trestů, kde si odpyká dvě minuty.

53:42
    Do zakončení se tlačil jeden z útočníků SKA, ale nedokázal však vůbec vystřelit díky výtečnému obrannému zákroku.

52:21
    O osudu utkání je již nejspíše rozhodnuto a zápas se již zřejmě bude dohrávat jen z povinnosti.
    50:25 Mat ROBINSON - 5:1

50:25
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Moskva rozvlnila síť za Koskinenem popáté! Další pohlednou akci na straně domácích zakončil do prázdné branky MAT ROBINSON po křižné přihrávce Maxima Karpova. Hosté se tak dnes již podruhé přesvědčili o pravidle nedáš-dostaneš. Asistence: Maxim Karpov.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 16. Hietanen (Pestuško, Mironov), 25. Brjuchvin (Kokarev, Těreščenko), 36. Robinson (Osipov), 46. Igumnov (Šipov), 51. Robinson (Karpov) – 2. Chafizullin

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Višněvskij, Nikulin, Mironov, Hietanen, Osipov, Robinson, Korjagin, Barancev – Brjuchvin, Těreščenko, Kokarev (A) – Fjordorov, Gorovikov (A), Pestuško – Markovin, Babenko, Cvetkov – Igumnov, Šipov, Karpov
    SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Jakovlev, Bělov, Kalinin, Čudinov (A), Chafizullin, Vojnov, Judin, Kutějkin – Kovalčuk (C), Moses, Kadějkin – Gusev, Šipačjov (A), Dadonov – Koskiranta, Barabanov, Širokov – Bučněvič, Kablukov, Ketov

Rozhodca: Jeřábek, Ravodin – Zacharenkov, Šeljanin