Willem II – Heerenveen 2:2 (kon.) | Graafschap – Heracles 0:1 (kon.) | Twente – Eindhoven 1:3 (kon.)
Kerkrade – Excelsior 1:2 (kon.)
Willem II Tilburg
2:2 (1:0)
SC Heerenveen
cz Sobota 24.10.2015, 18:30 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Holandská Eredivisie • 10. kolo
    78. Luciano SLAGVEER - 2:2

78
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Hostující celek však srovnává na 2:2! Do vápna dostal parádní přihrávku střídající Marzo, který poslal míč před branku, kde se do zakončení dostal LUCIANO SLAGVEER, a srovnal na 2:2!
    73. Lucas ANDERSEN - 2:1

73
    Willem II právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává necelých dvacet minut před koncem zápasu do vedení! K míči se za vápnem dostal Ojo, který se pokoušel najít ve vápně Nemece. Míč odhlavičkoval Otigba, nicméně ve vápně zabojoval LUCAS ANDERSEN, který poslal míč do sítě!
    50. Henk VEERMAN - 1:1

50
    Hostující celek do druhého poločasu doslova vlétl, a zaslouženě srovnává na 1:1! Sam Larsson si na hranici vápna narazil s Veermanem, a postupoval do vápna. Následně švédský útočník našel před brankou právě HENKA VEERMAN, který poslal míč do sítě!
    23. Richairo ŽIVKOVIĆ - 1:0

23
    Domácí celek jde však ve 23. minutě do vedení, a Koning Willem II Stadion bouří! Na začátku nádherné akce domácího celku se nacházel středopolař Ojo, který parádním centrem našel RICHAIRA ŽIVKOVIĆE, který přeloboval brankáře, a poslal svůj tým do vedení!