Vigo – Real Madrid 1:3 (kon.) | Granada – Real Betis 1:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 5:0 (kon.)
Malaga – La Coruña 2:0 (kon.)
Celta Vigo
1:3 (0:2)
Real Madrid
Sobota 24.10.2015, 16:00 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 9. kolo

90+5
    Koniec zápasu. (17:53:37)
    90+5. MARCELO - 1:3

90+5
    Real Madrid dal gól!
    Čeryšev krásnou prihrávkou preniesol hru na ľavú stranu, kde našiel voľného MARCELA, ktorý si položil Álvareza na zem a strelil rozhodujúci gól!

90+4
    Domáci bojujú ako levy, ale chýba im kúsok šťastia.

90+3
    Tak teraz Ronaldo iba potvrdil moje slova spred pár minút. Ronaldo sám v nájazde poriadne odflákol zakončenie, keď loptu poslal priamo do Álvareza.

90+2
    Jemnučký center Nolita končí v rukaviciach Navasa, ktorý vie presne čo robiť v takýchto momentoch.

90+2
    Danilo radšej odvrátil center Nolita na roh.

90+2
    Domáci získavajú štandardnú situáciu, ktorú zahrá kto iný ako Nolito.

90+1
    Čeryšev sa dostával do zakončenia, ale bol pískaný faul.

90
    Bude sa nadstavovať 5 minút!

89
    Dnes jednoznačne najslabším článkom Realu Madrid je Ronaldo, pri ktorom dnes skončila každá akcia hostí, takisto mu robí problém pobehnúť trošku za loptou.

88
    Domáci stupňujú svoj tlak a chcú ostať ostať po 9.kole bez prehry.

87
    Madrid si poriadne spackal záver stretnutia a namiesto pohodlného dotiahnutia zápasu do zdarného konca, sa bude musieť strachovať o tri body.

86
    A okamžite mohlo byť vyrovnane, Guidetti sa dostal k lopte v šestnástke a jeho strela tesne míňa pravú žrď.
    85. NOLITO - 1:2

85
    Celta Vigo dalo gól!
    NOLITO si to nachystal na strelu a parádnou strelou pod brvno znižuje na 2:1. Madrid si tento gól už pýta nejakú tú minútku.

83
    Nolitov center do šestnástky nenašiel nikoho z domácich, no odrazenú loptu získal naspäť Nolito a domáci tlačia hostí.

81
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Augusto Fernández, prichádza John Guidetti.
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Fabián Orellana, prichádza Carles Planas.