Vigo – Real Madrid 1:3 (kon.) | Granada – Real Betis 1:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 5:0 (kon.)
Malaga – La Coruña 2:0 (kon.)
FC Sevilla
5:0 (2:0)
Getafe CF
Sobota 24.10.2015, 20:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španielska LaLiga • 9. kolo

Hlavný arbiter sa rozhodol, že nepridá ani sekundu a ukráti o pár minút trápenie hostí. Sevilla vďaka trom pokutovým kopom z druhého polčasu rozdrvila Getafe 5:0. V 50. minúte zvyšoval na 3:0 Banega, o desať minút zavŕšil hetrik Gameiro a v 81. minúte sa trafil do čierneho aj Jevhen Konopljanka.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (22:18:53)

90

90
    Marianov center odvrátil hosťujúci stopér Alexis za postrannú čiaru.

89
    Suárez sa rozhodol, že skúsi strelecké šťastie, no jeho strela spoza veľkého vápna skončila nad bránou.

88
    Roberto Lago vypálil z veľkej vzdialenosti, no jeho strela mierila ďaleko od brány.

87
    Emiho zastavil v strede ihriska Konopljanka.

86
    Stretnutie sa viac-menej dohráva. Hostia sa snažia držať loptu a možno ešte skúsiť streliť čestný gól.

84
    Mariano potiahol loptu od autovej čiary ku pokutovému územiu, kde prihral do boku na Llorenteho, ktorého prízemná strela tesne minula bránu!

83
    Domáci mohli z protiútoku streliť šiesty gól, no Vitolo minul ľavú žrď o malý kúsok!

83
    Na druhej strane zahrával voľný kop Damián Suárez, no domáca obrana odvrátila loptu do bezpečia.
    81. Jevhen KONOPLJANKA - 5:0

81
    Sevilla dala gól!

JEVHEN KONOPLJANKA poslal loptu podobne ako Gameiro s Banegom ku ľavej žrdi a poriadny debakel je na svete!

79
    Domáci budú po Wandersonovom faule zahrávať pokutový kop!

78
    Po nepresnom Konopljankovom centri bude nasledovať odkop v podaní Guaitu.

77
    Dnešné stretnutie sleduje 34 595 divákov.

76
    Getafe naposledy vyhralo s Las Palmas práve 4:0 a dnes aj ono pociťuje na vlastnej koži debakel. Do konca zápasu však môžu hostia streliť minimálne čestný gól, no za dnešný herný prejav si ho nezaslúžia.

75
    Vitolo vnikol do pokutového územia, kde spadol na zem po súboji s Robertom Lagom, no hlavný arbiter tretiu penaltu neodpískal. Z opakovaných záberov bolo vidieť, že to bol naozaj seriózny faul.

74
    Getafe je úplne odovzdané. V posledných minútach sa takmer vôbec hostia nezapojili do hry.

Roland Hric

Góly: 35. Gameiro, 45. Gameiro, 50. Banega (pen.), 60. Gameiro (pen.), 81. Konopljanka (pen.)

Karty:   51. Iborra (SEV) – 49. Vigaray (GET), 52. Juan Rodríguez (GET)   60. Vigaray (GET)

FC Sevilla: S. Rico – Mariano, Rami, Kolodziejczak, Trémoulinas – Krychowiak, Banega (65. Krohn-Dehli) – Vitolo, Iborra (C) (62. N'Zonzi), Konopljanka – Gameiro (71. F. Llorente).
    Náhradníci: Soria – Andreolli, Coke, Krohn-Dehli, F. Llorente, N'Zonzi, J. A. Reyes.

Getafe CF: Guaita – Vigaray, Alexis, Vergini, Lago – Lacen, Juan Rodríguez (62. Damián Suárez) – León (C) (56. Wanderson), Víctor, Sarabia (56. Velázquez) – Šćepović.
    Náhradníci: Megyeri – Buendía, Moisés Gómez, Damián Suárez, Velázquez, Cala, Wanderson.