West Ham – Chelsea 2:1 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 1:2 (kon.)
Stoke City – Watford 0:2 (kon.) | Norwich – West Bromwich 0:1 (kon.) | Arsenal – Everton 2:1 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:0)
Swansea City
Sobota 24.10.2015, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 10. kolo

Prajem príjemný zvyšok večera. (17:53:43)

2 Žlté karty 3

Druhý polčas nám priniesol pekný ofenzívny futbal, keď najprv v 62. minúte potešil domácich fanúšikov gólom Jordan Ayew a poslal domáci tím do vedenia. Swansea na tento gól zareagovala úžastne, zvýšila ofenzívnu aktivitu, čo im prinieslo hneď dva góli v sieti súpera. Najprv vyrovnával v 66. minúte Sigurðsson a v záverečných minútach sa presadil ešte Andre Ayew a zavŕšil dokonalý obrat v zápase.

90+5

90+3
    Sung-Yong Ki (Swansea) rozohral rohový kop nakrátko, hostia kontrolujú záver zápasu.

90+2
    Andre Ayew (Swansea) sa skúšal presadiť proti obrane súpera ale neuspel, nasleduje rohový kop.

90
    Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

90
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Bafétimbi Gomis, prichádza Éder.

89
    Joleon Lescott (Aston Villa) si naskočil na center z rohového kopu a hlavou poslal loptu vysoko nad bránu hostí.

88
    Aston Villa okamžite ako inkasovala gól sa snaží útočiť a teraz si vypýtala ofenzívnou aktivitou rohový kop.
    87. André AYEW - 1:2

87
    Swansea dala gól! ANDRE AYEW dáva gól a postaral sa o dokonalý obrat v zápase, keď si výborne nebahol na center do pokutového územia a prestrelil brankára domácich.

86
    Jack Cork (Swansea) vyslal center do pokutového územia, ktorý obrana dokázala odvrátiť.

86
    Modou Barrow (Swansea) sa dopustil faulu, k lopte sa dostanú hráči súpera.

85
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Jonjo Shelvey, prichádza Jack Cork.

85
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Gabriel Agbonlahor, prichádza Adama Traoré.

85
    Jonjo Shelvey (Swansea) vyslal strelecký pokus z hranice pokutového územia, ktorý smeruje len vysoko nad bránu domácich.

84
    Andre Ayew (Swansea) si naskočil na precízny center do pokutového územia, jeho následná hlavička skončila len v náručí brankára.