Trenčín – Zlaté Moravce | 4:1 (kon.) | | | Michalovce – Podbrezová | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) |
Žilina B – Trnava B | 1:0 (kon.) | | | Senec – Sereď | 1:3 (kon.) | | | Šaľa – Borčice | 0:3 (kon.) |
B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 | 1:1 (kon.) | | | Haniska – Teplička n. Váhom | 0:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Prešov | 4:3 (kon.) |
R. Sobota – MFK Zvolen | 0:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Košice | 0:3 (kon.) | | | Nitra – Nové Mesto n/V | 0:2 (kon.) |
Poprad – Dolný Kubín | 4:1 (kon.) |
Zlín – Teplice | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slovácko | 4:1 (kon.) | | | Ostrava – Příbram | 0:2 (kon.) |
Jablonec – Dukla Praha | 3:3 (kon.) |
West Ham – Chelsea | 2:1 (kon.) | | | Leicester – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Aston Villa – Swansea | 1:2 (kon.) |
Stoke City – Watford | 0:2 (kon.) | | | Norwich – West Bromwich | 0:1 (kon.) | | | Arsenal – Everton | 2:1 (kon.) |
Vigo – Real Madrid | 1:3 (kon.) | | | Granada – Real Betis | 1:1 (kon.) | | | Sevilla – Getafe | 5:0 (kon.) |
Malaga – La Coruña | 2:0 (kon.) |
Bayern – Kolín nad Rýnom | 4:0 (kon.) | | | Leverkusen – Stuttgart | 4:3 (kon.) | | | Hannover – Frankfurt | 1:2 (kon.) |
Mainz – Brémy | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Wolfsburg | 0:1 (kon.) | | | Ingolstadt – Hertha | 0:1 (kon.) |
Empoli – CFC Janov | 2:0 (kon.) | | | Carpi FC – Bologna | 1:2 (kon.) | | | Palermo – Inter | 1:1 (kon.) |
Mechelen – Waregem | 3:4 (kon.) | | | Leuven – Waasland-Beveren | 0:2 (kon.) | | | Westerlo – Lokeren | 1:2 (kon.) |
Gent – Oostende | 2:2 (kon.) |
Praia – Rio Ave | 2:2 (kon.) | | | Guimarães – Coimbra | 1:1 (kon.) |
FC Ural – Perm | 3:1 (kon.) | | | Saransk – Kubaň Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Zenit – Machačkala | 5:1 (kon.) |
Lorient – Rennes | 1:1 (kon.) | | | Angers – Guingamp | 0:0 (kon.) | | | GFC Ajaccio – Nice | 3:1 (kon.) |
Montpellier – Bastia | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Vlašim – Olomouc B | 3:1 (kon.) |
Opava – Varnsdorf | 1:0 (kon.) |
Mattersburg – Rheindorf Altach | 2:1 (kon.) | | | Salzburg – Ried | 2:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Wolfsberger | 2:0 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Grodig | 0:0 (kon.) |
Willem II – Heerenveen | 2:2 (kon.) | | | Graafschap – Heracles | 0:1 (kon.) | | | Twente – Eindhoven | 1:3 (kon.) |
Kerkrade – Excelsior | 1:2 (kon.) |
Kraków – Pogoń | 4:1 (kon.) | | | Gliwice – Korona | 0:1 (kon.) | | | Zagłębie – Górnik Ł. | 0:0 (kon.) |
koniec
Willem II Tilburg
2:2
(1:0)
SC Heerenveen
75
|
Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Richairo Živković, přichází Robert Braber.
|
|
72
|
Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Simon Thern, přichází Stefano Marzo.
|
|
65
|
Své druhé střídání v tomto zápase provádí domácí Willem. Ze hřiště odchází útočník Falkenburg, který nepředvedl ideální výkon. Na "plac" jde slovenský útočník Nemec!
|
|
40
|
Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Robbie Haemhouts, přichází Lesly de Sa.
|
Góly:
23. Živković, 73. Andersen – 50. Veerman, 78. Slagveer
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 84. D. Wuytens (WLM) – 31. van den Berg (HEE), 87. Veerman (HEE), 87. Cavlan (HEE)
Nepremenená penalta: 88. S. Wuytens (WLM), mimo
Willem II Tilburg:
Lamprou – van der Struijk, D. Wuytens, Peters, Koppers – Ojo, Haemhouts (40. de Sa), S. Wuytens – Živković (75. Braber), Falkenburg (65. Nemec), Andersen.
Náhradníci: Meul – Ligeon, de Sa, Braber, F. de Jong, Nemec, Joppen.
Tréner:
SC Heerenveen: Mulder – van Anholt, Otigba, van den Berg, Cavlan – Thorsby, St. Juste, Thern (72. Marzo) – Slagveer, Veerman, Sam Larsson.
Náhradníci: De Fockert – Marzo, Bijker, Buijs, Kada, Zahovič, van den Boomen.
Tréner:
Náhradníci: Meul – Ligeon, de Sa, Braber, F. de Jong, Nemec, Joppen.
Tréner:
SC Heerenveen: Mulder – van Anholt, Otigba, van den Berg, Cavlan – Thorsby, St. Juste, Thern (72. Marzo) – Slagveer, Veerman, Sam Larsson.
Náhradníci: De Fockert – Marzo, Bijker, Buijs, Kada, Zahovič, van den Boomen.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jan Havlovic
@jeanhavlovic