B. Bystrica – Nitra 2:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Haniska – Prešov 3:2 (kon.)
Teplička n. Váhom – MFK Zvolen 1:0 (kon.) | Poprad – R. Sobota 3:2 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
1:0 (0:0)
MFK Zvolen
Sobota 19.09.2015, 15:30MONACObet liga

Je za nami zápas medzi Tepličkou nad Váhom a MFK Lokomotívou Zvolen. Tímy nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhom polčase začali aktívne hostia, no Teplička sa nedala a v 62. minúte sa dostala do vedenia krásnym gólom kapitána Fila. Teplička si napriek nátlaku udržala náskok a prvýkrát v DOXXbet lige si pripísala trojbodový zisk. (17:19:49)

90+2

90+1
    Aborig poslal k zemi vo vzdušnom súboji Holeca. Faul bol samozrejme odpískaný a vyzerá to tak, že Teplička vyhrá.

90
    Nadstavujú sa +2 minúty.

90
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Tabak, prichádza Miko.

89
    Filo mohol pridať aj druhý gól zápasu po tom čo nasadil Gábrišovi jasličky. Gábriš však loptu ešte zachytil a my tak uvidíme rohový kop.

88
    Holec si počkal na napádajúceho Mohamenda Amera Aboriga a loptu si skryl do rúk. Aj takto sa zbierajú cenné sekundy.

87
    Zvolen kombinuje, no bez strely sa dorovnávajúceho gólu jednoducho nedočkajú.

86
    Center Radoslava kamenca bol síce nadýchaný, no končí mimo hraciu plochu. Holec si znovu nazbiera sekundy.

85
    Hostia rohový kop zahodili. Domáce tribúny sa pomaly ale isto začínajú radovať, no ešte nie je rozhodnuté.

84
    Zvolen v závere druhého polčasu zahrá rohový kop. Na polke hostí ostáva len jeden hráč.

83
    Zvolen je v závere zápasu veľmi nepresný. Pred veľkým vápnom súpera strácajú loptu za loptou.

82
    Kamendyho center končí mimo hraciu plochu. Holec sa s odkopom nikam neponáhľa.

81
    Faul Tabaka znamená priamy kop pre hostí. loptu si už stavia Kamendy.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo okolo 10 minút. Teplička má nakročené k prvému víťazstvu sezóny. Uvidíme či sa to podarí.

79
    Zvolen sa na malý moment nasťahoval pred vápno domácich, no chýba tomu presnosť.

78
    Filo si vypýtal faul v strede ihriska. Teplička sa už naozaj nikam neponáhľa.

77
    Krásny center Kamenca odvracia Dominik Holec boxovaním do bezpečia. Zvolen sa navyše previnil útočným faulom a tak sa Teplička môže nasťahovať na polku Zvolena.

77
    Striedanie v tíme MFK Lokomotíva Zvolen: z ihriska odchádza Fuják, prichádza Liener.

76
    Mohamed Amer Aborig teraz zahodil zrejme najväčšiu šancu zápasu. Z malého vápna hlavičkoval asi 10 centimetrov od pravej tyčky Dominika Holeca.

75
    Mohamed Amer Aborig mohol z malého vápna hlavou dorovnať, no loptu poslal veľmi slabo priamo do rúk Holeca.

74
    Teplička pri vhadzovaniach získavá cenné sekundy. Petruš sa nikam neponáhľa.

73
    Z bezprostrednej blízkosti prišiel takmer druhý gól. Z dobrých 7 metrov pálil Filo, no cez húf hráčov sa nerpesadil.

72
    Svoje chce povedať aj Zvolen. Bohužial hostia pred Dominikom Holecom strácajú loptu za loptou.

71
    Teplička zvyšuje nátlak. Zvolen má otvorenú obranu. Tento zápas určite nezostane pri jednom góle.

70
    Fuják musel zatiahnúť ručnú brzdu. jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie a tak je útok zastavený.

68
    Filov center z pravej strany takmer skončil v sieti. Gábriš mal s touto loptou veľké problémy, no napokon ju vytlačil.

67
    Zvolen si teraz nerozumel pred vlastným gólmanom. K lopte sa takmer dostal Králik, ktorý by mal voľný priestor, no to sa nestalo. Lopta putuje až k Dominikovi Holecovi.

66
    Teplička je zavretá vo vlastnom vápne. Zvolen chce čím skôr streliť gól. Domáci naopak napádajú každú jednu prihrávku.

65
    Momentálne sa hrá pred vápnom Tepličky nad Váhom, no na strane hostí je vidieť veľa nepresností. Takto gól nepríde.

65
    Teplička je po strelenom góle nabuden a ak to pôjde takto ďalej zrejme padne aj druhý gól zápasu.

63
    Striedanie v tíme MFK Lokomotíva Zvolen: z ihriska odchádza Balko, prichádza Amer Aborig.

62
    Teplička n. Váhom dáva gól!
    Ajajáj. Tak toto bol naozaj krásny gól, o ktorý sa postaral samotný kapitán domáceho celku. Loptu si na ľavom krídel spracoval, hodil na silnejšiu nohu a následne vypálil. Technická strela MAREKA FILA si našla priestor za chrbtom bezmocného Gábriša, ktorý nemal na túto strelu nárok.

61
    Po hodine hry máme tak stále bezgólový stav. Teplička stále nakopáva, no takto cesta za gólom nevedie.

60
    Tomanica vidí žltú kartu. Ak mám povedať pravdu, Kamenec to trošku prikreslil.

59
    Petruš loptu na istotu posúva za postrannú čiaru. Zvolen aj tak naďalej okupuje polovičku domácich.

58
    Vyzerá to tak, že Teplička sa chystá hrať len na rýchle brejky. Presvedčil nás o tom aj Štalmach, ktorý sa po dlhom odkope snažil loptu vybojovať pre svoj tím.

57
    Tempo hry sa pomaly ale isto stupňuje. Aktivitu zvyšujú aj domáci, no tým sa teraz nepodarilo ani vystreliť po faule Tomanicu.

56
    Domáci si teraz mohli vydýchnuť po centri z pravej strany. Situácia sa však neukľudnila. Prišiel aj druhý center a k lopte sa dostal Špilár. Oliver však nedokázal zakončiť aj vďaka skvelému zákroku Lukáša Mravca.

55
    Ďalší rohový kop na strane hostí po zákroku jedného zo stopérov Tepličky. Loptu si už stavia Balko.

54
    Rýchly brejk domáceho celku končí na kopačke Tomanicu, ktorý poslal center na zadnú tyč, no tu sa nenachádzal ani jeden z futbalistov Teličky.

53
    Vhadzovanie kúsok od rohovej zástavky teraz vybojoval Balko. Gól visí na vlásku, no stále je to bez strely.

52
    Matej Digras si teraz vypýtal faul kúsok od svojho gólmana. Zvolen je veľmi aktívny a tak sa Teplička oslobodzuje aj takýmto spôsobom.

51
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Pochyba, prichádza Králik.

51
    Hra je znovu prerušená. Na trávniku ostáva ležať Kamenec, ktorý sa drží v oblasti tváre.

50
    Zo strany Tepličky nad Váhom je to v strede ihriska len jedná veľká čierna diera. Žiaden z hráčov sa v tomto území nenachádza.

49
    Tak predsa len je nepresnosť pozorovateľná aj na strane hostí. Tí vo finálnej fáza strácajú loptu za loptou.

49
    Teplička sa v úvode druhej 45 minútovky dostáva pod veľký tlak. Zvolen v druhom polčase zatiaľ na jednotku.

48
    K lopte sa podarilo dostať Oliverovi Špilárovi, ktorý síce strieľal, no len do rúk pripraveného gólmana.

47
    Zvolen má v úvode druhého polčasu k dispozícii rohový kop. Do lopty sa oprel Fuják, no nekrúti presne.

46
    K lopte sa v druhom polčase dostal už aj Dominik Holec. Hostia to skúšali podobne ako Teplička a to nákopom. Dominik však vybehol a loptu si zobral do svojich rúk.

46
    O výkop do druhého polčasu sa postarali domáci futbalisti. Tí však po nákope na súperovú polovičku loptu strácajú.

46

Prvý polčas medzi OFK Tepličkou nad Váhom a MFK Lokomotívou Zvolenom je za nami. Prvý polčas bol nejakej vážnejšej šance. Celky si 45 minútovku rozdelili bratsky. Diváci by isto veľmi radi videli nejaký ten gólik, no bez strely to nepôjde.

Druhý polčas začne približne o 16:32. D

45+2

45+2
    V prvom polčase sa zrejme gólu už nedočkáme.

45+1
    Po zákroku Martinku na Javorinu sa Zvolenu podarilo oslobodiť.

45
    V prvom polčase sa budú nadstavovať +2 minúty.

45
    Na opačnej strane strane sa zatiaľ odpískal ofsajd šprintujúcemu Špilárovi.

44
    Ajajáj. Obrovské zaváhanie Borisa Tabaka. Lopta prepadla presne na jeho kopačku. Boris to asi nečakal a loptu tak sám zoči voči nedokázal prepašovať za chrbát Gábriša.

42
    Tak nútené striedanie je za nami a venujme sa hre. Teplička je momentálne pri lopte, no na súperovú polovičku je ťažké sa dostať.

41
    Striedanie v tíme MFK Lokomotíva Zvolen: z ihriska odchádza Skvašík, prichádza Kožička.

40
    Trošku hluchá fáza hry. Lopta lieta zo strany na stranu. Ani jeden z celkov nedokáže hru ukľudniť.

39
    Teplička sa oslobudzuje po krásnom zákroku Martinku.

38
    Pred Gábrišom dvíhal hlavou Štalmachov pokus Tomanica. Lopta chytila zlý smer a tak gól nevidíme ani na tejto strane.

38
    K zakončeniu na opačnej strane sa dostal Fuják. Ten si loptu nespracoval aj keď mal veľa priestoru. Loptu jednoducho pálil z prvej a samozrejme nepresne.

38
    Pochyba predlžoval loptu na kapitána Fila. Loptu však posunul zlým smerom a tak sa k nej dostal Patrik Gábriš.

37
    Hra je znovu prerušená. Na trávniku ostáva ležať Radoslav Kamenec. Tentokrát to bude bez ošetrenia.

36
    Lokomotíve sa konečne podarilo zakončiť, no cez trojicu mužov pred Holecom sa lopta nedostala za do siete. Teplička sa aspoň na malý moment oslobodila.

35
    Po zblokovanom pokuse zvnútra 16tky uvidíme zvolenský rohový kop.

34
    Hra sa presunula na poliacu čiaru. Tú s loptou samozrejme operujú hostia, ktorí si idú za úvodným gólom stretnutia.

32
    Posledné minúty sledujeme aktivitu hostí. Tí sa pokúšajú o jeden center za druhým, no žiadna z týchto vzdušných lôpt zatiaľ nepriniesla zakončenie smerom na Holeca.

31
    Balko nemohol pokračovať v útočnom snažení. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie.

30
    Pochyba sa po krásnej akcii na jeden dotyk dostal s loptou k rohovej zástavke. Do lopty sa oprel najlepšie ako vedel, no žiadného muža v bielom drese pred Gábrišom nenašiel.

29
    Balkov center odvracia hlavou Lukáš Mravec. Gól tak neprichádza ani teraz.

28
    Maroš Balko mal možnosť zmeniť stav stretnutia. S loptou vo vápne domácich však zbytočne kľučkoval a strela napokon ani neprišla.

27
    Hra sa na malý moment presunula na polovičku hostí. Tu sme však znovu po chybách nevideli žiadnu vážnejšiu šancu.

26
    Kačalovi sa podarilo vybojovať vhadzovanie kúsok od vápna Tepličky. Domáci sa však nedali a súpera vytlačili až za poliacu čiaru.

25
    Petrušov center sa teraz odrazil od jedného hráča v bielom mimo hraciu plochu. Uvidíme len odkop od bránky Zvolena.

24
    Pochyba si loptu nedokázal pripraviť na silnešiu nohu. Vybojoval aspoň rohový kop. Pochváliť treba aj centrujúceho Štalmacha.

23
    Zvolen zvyšuje aktivita smerom dopredu. K centru z hranice vápna sa dostal Radoslav Kamenec, no ten loptu zakrútil mimo hraciu plochu. Aktivita domácich sa niekam vytratila.

21
    Lopta sa prepadla na prednú tyčku. K zakončeniu sa dostal Špilár, no ten z ideálnej pozície míňa bránku domáceho celku.

21
    Priamy kop sa presunul bližšie k bránke Tepličky po faule na Kamenca. Loptu si stavia Maroš Balko.

20
    Skvašík už je na nohách, no vyzerá to, že dnes si už nezahrá.

19
    Filo vidí žltú kartu za drastický faul na jedného zo stopérov Zvolena. Kapitán môže byť rád, že nevidí kartu inej farby.

19
    Lopta sa po prízemnom centri Kačalu prepadla na Vladimíra Fujaka. Ten sa napriahol, no z ideálnej pozície sa mu nepodarilo trafiť loptu. Teplička si môže vydýchnúť.

18
    Kamendy síce našiel vo vápne hlavu Špilára, no jeho pokus nenašiel miesto za chrbtom Dominika Holeca.

17
    Kamenec si vypýtal faul po úniku na pravom krídle. Loptu si už stavia Kamendy.

16
    Tabak loptu prihral zbiehajúcemu Hrubošovi. Martin Hruboš si však nevyrátal krok a loptu poslal veľmi nepresne a navyše aj bez razancie.

15
    Loptu si k rohovej zástavke postavil Vladimír Fujak. Vladimír loptu neposlal do vápna najlepšie a tak sa domáci futbalisti poľahky oslobodzujú.

14
    Zvolen sa pokúšal rýchlo zaútočiť. K lopte sa dostal Kamenec, ktorý poslal do vápna nadýchaný center. Holec mal s touto loptou menšie problémy a napokon sa mu ju podarilo vytlačiť na rohový kop.

13
    Filo si loptu pred veľkým vápnom hádzal na silnejšiu nohu. Pokúsil sa aj vystreliť, no cez húf hráčov sa žiaľ nepresadil.

12
    Holecov dlhý výkop Martinka v strede ihriska nezachytil. Zvolen tak znovu putuje na polovičku domácich, no dnes je to sprevádzané množstvom nepresností.

11
    Petrušovi sa štandardka nepodarilo. Loptu poslal vysoko nad bránku Gábriša a tak je gólman aj v tomto prípade bez práce.

10
    Teplička má k dispozícii zaujímavý priamy kop z dobrých 18 metrov od bránky Zvolena. K lopte sa už stavia Petruš.

9
    Úvod stretnutia je nemastný neslaný. Hrá sa prevažne v strede ihriska bez šance na jednej či druhej strane.

8
    Dnes sa v bráne Tepličky objavila zaujímavá tvár. Brankár žilinského Béčka Dominik Holec, ktorý je s najväčšou pravdepodobnosťou na hosťovaní.

7
    Štalmach si nedokázal loptu pripraviť na center pri rohovje zástavke. Loptu odovzdal Daškovi,ktorý vykopáva.

7
    Hlavný arbiter teraz na malý moment prerušil hru. Upozorňuje Martinku nech zbytočne nedohráva súboje.

6
    Martinka odvracia center pred nabiehajúcim Fujákom. Zakončenie neprišlo ani na tejto strane a tak znovu sledujeme hru v strede hracej plochy.

5
    Teplička začala aktívne operovať na polovičke hosti. Zatiaľ je to však bez strely, ktorá by priniesla ohrozenie Gábriša.

4
    Petruš sa do lopty oprel až príliš. Lopta preletela vápnom bez povšimnutia a tak sa Zvolen poľahky oslobodzuje.

3
    Po kombinácii Martinku z Pochybom sa k lopte dostal druhý menovaný. Jeho projektil bol však z malého vápna zblokovaný a my tak uvidíme prvý rohový kop stretnutia.

2
    Úvod stretnutia sa hrá prevažne v blízkostí stredového kruhu. Pri lopte sú viac hostia, no cez obranu Tepličky sa ide na začiatku naozaj ťažko.

1
    O výkop sa postarali futbalisti Zvolena. Tí sa rozhodli pre nákop na súperovu polovičku, no lopta opúšťa hraciu a tak sa k nej dostanú aj domáci.

1

Hráči oboch celkov sú pripravení na hracej ploche. Stretnutie sa o malý okamžik začne. Domáci nastúpia v tradičných bielych a hostia v červeno-modrých dresoch.

Vážení priaznivci futbalu! Vítam Vás pri sledovaní 9. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže a to DOXXbet ligy. V dnešnom dueli si zmerajú sily OFK Teplička nad VáhomMFK Lokomotíva Zvolen

OFK Teplička nad Váhom sa momentálne nachádza na poslednej priečke s 4 bodmi a so skóre 5:19. Teplička ešte v druhej najvyššej súťaži neokúsila trojbodový výsledok. Domáci remízovali 3 zápasy až 5 prehrali. Čo je zaujímavé je fakt, že Teplička z troch domácich tri remízovala. Posledný zápas odohral nováčik súťaže na pôde Prešova. Bývalý Fortuna ligista nadelil OFK pekný kúsok a to 4:0. Podarí sa Tepličke v dnešnom zápase znovu remízovať alebo si domáci konečne pripíšu prvú výhru?

MFK Lokomotíva Zvolen na opačnej strane máme tím, ktorému momentálne patrí 5. priečka s 13 bodmi a so skóre 13:10. Zvolen v doterajšom priebehu získal tri body v 4 zápasoch, v jednom sa zrodila remíza a tri Zvolen prehral. Lokomotíva si naposledy v stredu merali sily s MFK Dolný Kubín. Hostia si pred domácim publikom poradili ľahko so súperom a to 3:0. O góly sa postarala trojica Fuják, Balko a Daško.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.