B. Bystrica – Nitra 2:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lok. Košice 0:0 (kon.) | Haniska – Prešov 3:2 (kon.)
Teplička n. Váhom – MFK Zvolen 1:0 (kon.) | Poprad – R. Sobota 3:2 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
0:0 (0:0)
FC Lokomotíva Košice
Sobota 19.09.2015, 15:30 • Mestský štadión Sp. N. Ves • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.

FK Spišská Nová Ves: Gáborčík – Slejzák, Sedláček, Baranyi, Zekucia, Dunajčan, Kováč, Štefanik, Sirko, Lipták, Čekovský.
    Náhradníci: Stančák, Kiššák, Šoltés, Baldovský, Boroš, Tomaščík, Rychnavský.

FC Lokomotíva Košice: Macej – Cmarko, Gallo, Horváth, Šuľák, Kinský, Korijkov, Chmelo, Zajac, Leško, Labun.:
    Náhradníci: Šuľák P., Micovčák, Petričko, Harvila, Ruskovský, Giertl

Rozhodca: Ziemba – Perát, Ličko.

Obidve mužstvá máme na rozcvičke. Hostia nastúpia v červených dresoch, domáci v tradičných bielomodrých.

Mužstvá už máme na hracej ploche, ako prvý počuť fanklub hostí, ktorý povzbudzuje už pri nástupe.

1

2
    Opatrný úvod z oboch strán, trošku viac loptu na svojich kopačkách majú Spišiaci.

3
    Prvý zákrok domáceho brankára Gáborčíka, loptu nohou vykopol do stredu ihriska.

3
    Prvá vážnejšia príležitosť hostí, zahrávajú priamy kop tesne pred šestnástkou.

4
    Lopta smerovala vysoko nad bránou, nasleduje kop od brány.

5
    Spišiaci nemajú svoj fanklub a tak sa dnešné stretnutie hrá v atmosfére, ktorú doteraz vytvára fanklub Lokomotívy. Povzbudzujú do prvej minúty.

6
    Prvá strela medzi tri žrde v podaní Kováča, ale brankár hostí s ňou nemal žiadne problémy.

9
    Lipták sa predieral do šestnástky, ale ku skórovaniu sa nedostal.

9
    Čekovského šikovná individuálna akcia, bude z toho prvý rohový kop domácich.

10
    Dobre zahraný roh, ale Sedláček vzadu na loptu hlavou zle dočiahol.

10
    V dobrej gólovej pozícii sa ocitol Labun, ale akoby sa dobre šance zľakol.

13
    Len to tak zahučalo pred Macejom, ale nakoniec z toho bude rohový kop.

13
    Stečovaná lopta a nasleduje ďalší rohový kop.

15
    "Filmovanie" v pokutovom území.

18
    Labun mal na kopačke prvý gól, Gaborčík chytil istý gól.

18
    Hostia zahrávajú rohový kop, rozhodca si ešte robí poriadok pred brankárom.

21
    Útočná akcia Lokomotívy, ale v koncovke to zbytočne prekombinovali.

23
    Útok hostí, ale bude z toho len rohový kop.

24
    Namiesto strely na bránu Leško zrobil zbytočnú kľučku do hráča a sám sa dostal z dobrej streleckej pozície.

25
    Korijkov to skúsil z veľkej diaľky, lopta letela tesne nad brvnom, Gaborčík si na ňu siahol.

27
    Priamy kop Lokomotívy, všetko vyriešil pozorný Gaborčík.

28
    Po dlhšom čase útok domácich, ale centrovaná lopta našla len brankára hostí.

32
    Žltú kartu dostáva Dunajčan (FK Spišská Nová Ves).

32
    Labun na dvakrát – najprv z priameho kopu a potom z dorážky mieril veľmi nepresne.

35
    Dobrý náznak domácej šance, ale všetka snaha skončila nepresnou prihrávkou na hranici šestnástky.

37
    Sirko to skúšal strelu z diaľky, no mieril vysoko nad bránu.

41
    Štefánik hlavičkoval tesne pred bránou, ale lopta skončila vedľa.

43
    Strela z diaľky poriadne natiahla Gaborčíka a hostia budú zahrávať rohový kop.

45

Vyrovnaný prvý polčas po hernej stránke, bližšie k dosiahnutiu gólu mali hostia. Gáborčík dvakrát podržal svoje mužstvo. Vyzerá to tak, že to bude zápas o jednom a rozhodujúcom góle.

46

46
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Dunajčan, prichádza Boroš.

46
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Lipták, prichádza Kiššák.

48
    Konečne si domáci diváci zatlieskali. Individuálne sa šikovne presadil Kováč, ale v koncovke už mu na gólové zakončenie chýbali sily.

50
    Žltú kartu dostáva Šuľák (FC Lokomotíva Košice).

50
    Ďalšia dobrá šanca a striedajúci Kiššák mieril len do bočnej siete.

51
    V druhom polčase sa "zotmelo", zatiahla sa obloha, ale futbal v druhom polčase začal veľmi svižne, hlavne zo strany domácich.

52
    Aktívne hrajúci Labun to skúšal strelu z diaľky, ale Gáborčík je doteraz najlepším hráčom domáceho tímu.

54
    Boroš sa načiahoval po centrovanej lopte, ale Macej mal k nej bližšie.

55
    Riskantná hlavičky Štefánika ku Gáborčíkovi, takmer ju stihol útočník hostí.

56
    Sirko dobre centroval do päťky, ale jeho ponúknutá šanca ostala nevyužitá.

58
    Privysoká lopta na Kinského, ktorý mohol hlavičkovať z dobre pozície pred bránou.

61
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Chmelo, prichádza Harvila.

64
    A opäť striedajúci Kiššák v dobrej streleckej pozícii, no znova nemieril presne.

66
    Priamy kop pre Lokomotívu tesne pred šestnástkou. Veľmi dobrá pozícia.

70
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Leško, prichádza Ruskovský.

70
    Žltú kartu dostáva Kováč (FK Spišská Nová Ves).

71
    Ruskovský hneď prvý dotyk s loptou nebezpečne vystrelil na bránu.

73
    Žltú kartu dostáva Sedláček (FK Spišská Nová Ves).

73
    Priamy kop zo 17 metrov pre Lokomotívu, opäť dobrá strelecká pozícia.

74
    Labun mieril nad bránu.

75
    Gáborčík chytil ďalší gól – jasná gólová tutovka hostí.

76
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Sirko, prichádza Šoltés.

76
    Zajac z desiatich metrov poslal loptu do brány, už aj dvíhal ruky na oslavu gólu, ale Gáborčík je dnes ústrednou postavou zápasu.

77
    Opäť rýchla kontra Lokomotíva, ale v rozhodujúcom momente sa útočník hostí pošmykol.

81
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Kinský, prichádza Petričko.

86
    Náznak útoku domácich, ale lopta do šestnástky bola skôr odovzdaná, ako pripravená na gólové zakončenie.