Třinec – Vlašim 2:0 (kon.) | Sokolov – Znojmo 1:0 (kon.) | Táborsko – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Karviná – Č. Budějovice 5:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (1:0)
FC Slavoj Vyšehrad
cz Sobota 19.09.2015, 15:30 • Soukeník • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

FC MAS Táborsko: Toma- Sladký, Běloušek, Cíferský, Hanzlík- Šiml (K)- Džafič, Javorek, Traoré, Presl- Slepička
    Náhradníci: Kotrba, Kočí, Nešický, Ciku, Strnad, Hovorka, Bojčuk

FK Slavoj Vyšehrad: Krbeček L.- Matějka, Krbeček T., Mysliveček, Macháček, Jindráček, Schon, Egert, Kučera (K), Smolák, Petrášek
    Náhradníci: Madej, Gregora, Šimkovský, Polanský, Šraga, Štěpanovský

Rozhodčí: Machálek Jan, Pochylý Stanislav, Šimáček Jakub.

FC MAS Táborsko se drží na pátém místě FNL, ale případná výhra by ho mohla posunout až na druhé místo. V minulém kole si Táborsko odvezlo tři body z Varnsdorfu. Za Táborsko se prosadil 2x Traoré a jednou Džafič.

Vyšehrad je nováčkem FNL. Zatím se drží s pěti body na 11. příčce. V minulém kole prohrál Vyšehrad na domácí půdě se Sokolovem 0:2.

Hráči obou týmů se zatím stále rozcvičují na hrací ploše.

Hráči již nastupují na hrací plochu. Táborsko v modrobílé kombinaci a Vyšehrad v zelených dresech.

1

1
    Rozhodčí Machálek právě pískl do píšťalky a zápas začal.

1
    Hosté se drželi na míči, ale táborská obrana si vzala míč pod kontrolu.

2
    Táborsko ztratilo míč na polovině hřiště.

3
    Domácí zakládají útok z vlastní poloviny.

4
    Slepička byl faulovaný na půlce.

4
    Traoré poslal nepřesný centr, který končí v náručí brankáře.

5
    Hosté se dostali k první střele zápasu. Ta ale neohrozila Tomu.

6
    Faul Džafiče, který je napomínán rozhodčím.

7
    Tomův dlouhý výkop končí v zámezí.

8
    Adnan Džafič zkoušel překvapit z půlky hřiště, ale střela se mu nepovedla.

9
    Slepička byl faulovaný ve středu hřiště.

10
    Džafičův nepovedený centr od lajny chytá brankář.

11
    Džafič přenesl hru na levou stran, kde byl Presl, který vybojoval aut.

12
    Táborsko se pěknou kombinací dostalo až k vápnu soupeře, kde přišlo o míč.

12
    Z protiútoku vyslali hosté střelu mimo bránu.

14
    Džafič odkopl balón z vápna, ale hosté se dostali do zakončení ze 30. metrů. Střela byla spíše propagační.

15
    Ciferský přerušil faulem a hosté budou zahrávat standartku ze zajímavé situace.

16
    Táborsku se podařilo odehrát míč z vápna.

16
    Dobrý centr předvedl Slepička, ale brankář chytil.

17
    Po ostrém faulu na Presla viděl první žlutou kartu zápasu Egert (FK Slavoj Vyšehrad).

18
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PRESL. Z přímého kopu z 18. metrů se nádhernou ranou do šibenice prosazuje Presl

21
    Pěkná akce po levé straně a následný centr Hanzlíka končí odkopem hostující obrany.

23
    Táborsko kombinovalo ve středu hřiště. Následnou střelu brankář hostí chytil

24
    Domácí rozehrávají útok od vlastního vápna.

25
    Sladkého centr hosté odkopli na aut.

26
    Šlapákem se provinil Traoré.

27
    Rozhodčí teď přerušil hru, když se na zemi ocitl jeden z hostů.

28
    Domácí obléhají vápno hostů.

28
    Hosté se snažili podniknout rychlý break, ale Hanzlík zastavil akci.

30
    Ve třicáté minutě střílel Presl z vápna. Bohužel pro domácí minul.

31
    Presl přerušil hostující útok skluzem na půlce a byl oceněn žlutou kartou.

32
    Hosté jsou zatím bez nápadu a nemohou se dostat přes obranu domácích.

33
    Hosté teď budou zahrávat rohový kop.

33
    Centrovaný míč z rohu trefil jeden z hostujících hráčů a jen těsně přestřelil.

34
    Pěkná akce hostů po levé straně končí rohovým kopem.

35
    Hosté rozehráli roh na krátko a následný balón do vápna odpravil Šiml.

36
    Vyšehrad má další roh.

37
    Táborsko podniklo rychlý protiútok a vybojovalo autové vhazování.

38
    Slepička získal po nahrávce Javorka rohový kop.

39
    Javorek fauloval ve vápně hostů.

40
    Hosté budou mít volný přímý kop z výborné pozice.

42
    Kučera rozehrál přímý kop, který už mířil do brány, ale Toma skvělým zákrokem vyrazil míč nad branku. Hosté rozehráli roh, ale nic z toho nebylo

42
    Domácí fanoušci skandují jméno hrdiny v brance Táborska.

43
    Javorek se po nahrávce Traorého dostal do dobré palebné pozice. Bohužel pro Táborsko přestřelil.

45
    První poločas skončil. Hlavní rozhodčí nenastavoval a ukončil první poločas. Zatím je stav 1:0, když se v 18. minutě trefil z přímého kopu Presl.

Hráči nastupují na hrací plochu. Za malou chvíli začne druhý poločas.

46

46
    Druhý poločas nám začal. U míče jsou domácí.

47
    Vyšehrad bude zahrávat rohový kop.

47
    Brankář Toma chytl centr a Táborsko rozehrává další útočnou akci.

48
    Běloušek vybojoval pro domácí přímý kop.

49
    Táborsko nic z přímého kopu nevymyslelo. Bude se rozehrávat od brány hostí.

50
    Táborsko si, ale vzalo balón zpět na svoje kopačky a pěkný centr Džafiče skončil na hlavě Traorého, který z malého vápna přestřelil.

51
    Ofsajd zastavil akci hostů.

52
    Domácí znovu začínají od vlastního vápna.

53
    Džafič centroval míč do vápna, který směřoval na Slepičku. Před ním odhlavičkoval stoper hostů a sebral Slepičkovi gól.

54
    Džafič se uvolnil a vynutil si faul.

55
    Hanzlík rozehrál přímý kop, do kterého šel táborský útok, ale míč skončil v zámezí. Bude se rozehrávat od brány hostů.

57
    Pronikajícího Hanzlíka zastavil Mysliveček a viděl žlutý kartónek.

58
    Z hranice vápna střílel Presl. Tentokrát mířil mimo.

58
    Na polovině Táborska fauloval Běloušek. Vyšehrad bude zahrávat standartní situaci.

59
    Hanzlík odhlavičkoval míč z vápna. Táborsko se pokusilo o protiútok, ale přišlo o míč.

61
    Rohový kop bude zahrávat Táborsko.

62
    Táborsku se roh nepovedl. Balón má Vyšehrad.

62
    Vyšehrad měl šanci na vyrovnání, ale střela šla nad bránu.

64
    Vyšehrad rozjížděl akci po levé straně, ale míč skončil v autu.

64
    První střídaní zápasu si připravil trenér Frňka na 64. minutou. Ze hřiště odstupuje Traoré a nahradil ho mladík Nešický.

66
    Táborsku se nedaří udržet balón. K vidění je plno nepřesností na obou stranách.

67
    Vyšehrad zahrával přímý kop, ale Táborsko odpravilo míč z vápna. Následný protiútok se nepodařil a Vyšehrad je znovu u míče.

68
    Centr z levé strany Toma chytá.

70
    Táborsko podruhé v zápase střídá. Ze hřiště odchází ex sparťan Miroslav Slepička a nastupuje výborný střelec Miloslav Strnad.

72
    Džafič zkoušel patičkou prodloužit míč na rozbíhajícího spoluhráče, ale získal pouze autové vhazování.

73
    Džafičův centr chytá Krbeček.

74
    Vyšehrad se snaží o vyrovnání. Táborsko má co dělat, aby se ubránilo.

75
    Poprvé střídá i Vyšehrad. Odstupuje Mysliveček a přichází Šimkovský.

75
    Táborsku už využilo i třetí střídání. Ze hřiště odešel střelec jediné branky Presl a nastoupil Ciku.

77
    Ve velké šanci se ocitl Hanzlík, když na malém vápně zkoušel přihrát pod sebe. Jeho nahrávku chytl vybíhající brankář Krbeček.

78
    Nádhernou akci po levé straně zakončil Strnad. Prosadil se po nahrávce Džafiče do prázdné brány. Táborsko 2:0 Vyšehrad

82
    Ciku se protáhl kolem bránícího hráče a lobem přestřelil branku z pozice penalty.

83
    Dnešní utkání sleduje 416 diváků.

84
    Zajímavou střelu vyslal hostující útočník. Střela ale nemířila mezi tři tyče.

85
    Hosté zahráli aut alá Island, ale obrana Táborska odhlavičkovala.

86
    Hosté vystřídali podruhé. Odstoupil Smolák a nastupuje Polanský.

87

88
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Gregora poslal střelu po zemi a Toma nedokázal zasáhnou. Táborsko 2:1 Vyšehrad.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví jednu minutu.

90+1

Táborsko vyválčilo další tři body za těsné vítězství 2:1. Za domácí se trefil v 18. minutě Presl a v 78. minutě střídající Strnad. Za hosty snižoval na 2:1 Patrik Gregora.

Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se budu těšit. Naslyšenou (17:24:36)