Oostende – Kortrijk 1:0 (kon.) | Leuven – Waregem 2:3 (kon.) | Westerlo – Sint-Truiden 0:3 (kon.)
Lokeren – Mouscron 1:2 (kon.)
Sporting Lokeren
1:2 (1:2)
Royal Excel Mouscron
cz Sobota 19.09.2015, 20:30 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League • 8. kolo

Ode mne je to dnes vše. Budu se s vámi těšit zase někdy na viděnou. Hezký zbytek večera! (22:30:24)

Je tu konec. Mouscron-Péruwelz se dnes může radovat z pečlivě ubráněné výhry, avšak na konci zápasu je doprovází příznivci hlasitým pískotem. Lokeren byl po celý zápas aktivnější a snaživější, ale štěstí dnes zkrátka přálo více hostujícímu celku. Ve druhé půli jsme se branky nedočkali a tak tedy končí dnešní zápas výsledkem 1:2.

90+5

90+4
    Mouscronu se navíc daří získávat balón v osobních soubojích u rohového praporku.

90+3
    Tičinovičův průnik po kraji hřiště měl na svědomí jen slepou přihrávku do vápna, která nenašla žádného ze spoluhráčů.

90+2
    Hosté i nadále tahají čas co jen to jde.

90+1
    Domácím se nakonec podařilo vytvořit pěkný zmatek v pokutovém území, Mouscron měl obrovské štěstí, že se mu podařilo vůbec dostat míč pryč z velkého vápna.

90
    Lokeren bude mít v samém závěru možnost přímého kopu.

89
    Mouscron se v posledních 10 minutách pořádně nedostal ven z vlastní poloviny a nebude tomu ani teď jinak.

88
    Lokeren i nadále obléhá bránu hostujícího týmu, ovšem hosté brání prakticky v plném počtu.

87
    Vagner znovu natahuje svojí rozehrávku, ikdyž tentokrát podle rozhodčího v rámci pravidel.

86
    Tičinovič se snažil projít po pravém kraji hřiště, ale neodhadl vzdálenost a s balónem se dostal až do zámezí.

84
    Vagner musel zasahovat po nebezpečně zblokovaném centru Overmeira.

83
    Brankář Mouscronu Vagner si dával s výkopem od brány pořadně na čas a hlavní sudí ho za jeho zdržovací úmysly náležitě odměňuje žlutou kartou.

82
    Patosi se po dlouhé době probral ke střelecké aktivitě, ale bránu míjí.

80
    Dessers si v útočné snaze počínal až příliš důrazně, Peyrea poslal k zemi a hra je přerušena.

79
    Maciel teď pěkně zavařil domácí obraně, když svým uměním zamotal obráncům hlavy, po přihrávce na Ščepoviče ale hosté o míč přichází.

78
    Žlutou kartu dostává Dessers (KSC Lokeren).

76
    Hra je navíc pro hráče Lokerenu přerušena, na vině je signalizovaný ofsajd.

75
    Ve zmatku před pokutovým území se nakonec nejlíp zorientoval Enoh, jenž ale pálil z otočky a nedokázal svou ránu přesně zamířit.

74
    Odoi přenáší hru po zemi na levý kraj, odkud se Ňinaj vydává do útoku.

73
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Mirič, přichází Ansah.

72
    Žlutou kartu dostává Ňinaj (KSC Lokeren).

70
    Míč se v posledních chvílích přelívá převážně na polovině hřiště.

69
    Marquet se rozhodl vyzkoušet své štěstí v podobě dalekonosné střely, jenže jeho projektil zamířil až k výšinám místního stadionu.

67
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Oussalah, přichází Maciel.

66
    Ve finále však další neúspěšnou možnost.

65
    Ňinaj pohotově odkopl podstrčenou přihrávku z malého vápna do zámezí, Mouscron má další možnost rohového kopu.

64
    Tentokrát už ale ohrozit Barryho nedokázali.

63
    A zase z toho vznikla nebezpečná šance. jeden z hostů totiž svou hlavičkou trefil břevno. Celou situaci si navíc budou moci hosté ještě jednou zopakovat.

62
    Lokeren bude zahrávat rohový kop.

61
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ghadir, přichází Dessers.

60
    Overmeireova střela končí vysoko nad bránou.

59
    Hra je již opět v plném proudu. Ščepovič se vrací na hrací plochu za hlasitého pískotu.

58
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Markovič, přichází Aksentijević.

56
    Po faulu na Ščepoviče je hra přerušena, na hřišti je potřeba ošetření. Mezi hráči vzniká mírná slovní přestřelka.

55
    Hráči v bílých dresech si i nadále drží optickou převahu.

53
    Ale ani nadvakrát nedokázali usměrnit balón do sítě.

52
    Gulanovi utekl balón až do zámezí, domácí si znovu vyzkouší rozehrávku rohového kopu.

51
    Marquet posunul balón na Michela, tomu se ale plánovaný průnik přes střed hřiště nevydařil.

50
    Hosté se prakticky až teď dostali na malou chvíli k míči, ovšem jejich setrvání u balónu trvá opravdu jen chvíli.

49
    Lokerenští se i nadále drží u míče.

48
    A odolává i špatně zahranému rohovému kopu.

47
    Domácí začali druhý poločas velmi aktivně, obrana Mouscronu však zatím odolává.

46
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ingason, přichází Enoh.

46

Máme za sebou prvních 45 minut, ve kterých byla k vidění opatrná a vyrovnaná hra, která byla vyplněna častými kombinacemi obou celků. Lokeren dokázal v prvních deseti minutách vsítit 2 góly, ovšem ten první si srazil Ingason nešťastně do vlastní sítě. Mouscron se v samotném závěru půle dostal do vedení díky povedené hlavičce Noea Dussenna. V druhé půli se jiště máme ještě na co těšit.

45+1

45
    Po dlouhém odkopu Vagnera končí míč na kopačkách domácích hráčů.

43
    Za to domácí se s rozehrávkou rohových kopů trápí i nadále.
    42. DUSSENNE - 1:2

42
    Mouscron právě vstřelil branku! Hosté konečně dokázali využít rohového kopu, ikdyž šli na to mírnou oklikou. Hráči v modrých dresech posunuli míč více do pole a poté jej přetaženým centrem vyslali na zadní tyč, kde jej hlavou klidil do brány NOË DUSSENNE!

41
    Hra je teď přerušena, Ňinaj schytal střelu z těsné blízkosti do oblasti plic. Hosté budou zahrávat rohový kop.

39
    Ale ani toho nedokázali domácí hráči využít.

38
    Miričova sražená střela má na svědomí dašlí rohový kop pro Lokeren.

36
    Ale ani domácí hráči nedokáží těžit ze standartních situací... Potvrzením toho je aktuálně rozehraný rohový kop, ze kterého mohli jít Mouscronští do číselné převahy.

35
    Přímého kopu se ujal Michel, který jej ale příliš dobře nezahrál – míč má ve své náruči Barry.

34
    Po faulu domácích hráčů budou hráči Lokerenu zahrávat alespoň přímý kop.

33
    K míči se po delší době dostali hosté, ale Markovič si nedokázal poradit s důrazně bránícím Odoiem a o míč přichází.

30
    V pokutovém území vznikl menší zmatek, který přerušil riskantním vyběhnutím a vyboxováním brankář Vagner.

29
    Lokeren ze svojí útočné aktivity získal alespoň rohový kop.

28
    Ghadirův centr nenadělal brankáři Mouscronu příliš starostí.

27
    Lokeren dokázal poměrně dosti zahrozit a znovu u toho byl Patosi, pomezní sudí však akci pozastavuje – na vině je ofsajd.

26
    Kapitán hostů Peyre vidí za svůj zákrok na Miriče u postranní čáry žlutou kartu. Hra je přerušena kvůli ošetření.

26
    Ovšem Marič dokázal míč s přehledem odhlavičkovat do bezpečí.

25
    Hosté si teď alespoň vyzkouší rohový kop.

24
    Hráči Lokerenu se pokoušeli o rozjetí rychlého brejku, avšak záhy byli o míč obráni.

23
    Další závar před Vagnerem končí odkopem balónu za postranní čáru.

21
    Patosi znovu zkusil své štěstí po průniku přes levou stranu hřiště. Tentokrát však střelou příliš přetáhl.

20
    Persoonsův centr zamířil přímo do rukavic brankáře Vagnera.

19
    Zatím tedy není k vidění příliš fotbalové parády, oba celky spíše kombinují a nakopávají dlouhé balóny.

17
    Dlouhý nákop do vápna domácích chytá brankář Barry.

16
    Po další obsáhle kombinaci na polovině hřiště se pokoušel projít Mirič skrze díru v obraně Mouscronu, pomezní sudí však signalizuje ofsajd.

15
    Lokeren kombinuje na vlastní půli, po rychlém přenesení míče na Patosiho se nakonec vydali do útoku. Patosi však tentokrát nedokázal trefit bránu.

13
    Dussenne navíc poslal balón na vlastní polovině za postranní čáru a daruje tak soupeři autové vhazování.

12
    Snaha o průchod do brejku vyšla pro Mouscron naprázdno.

11
    Ten to sice nevyřešil příliš dobře s rozehrou, ale nakonec je jeho brána v bezpečí.

10
    Do rozehrávky se zapojuje také gólman Barry.
    8. PATOSI - 1:1

8
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Domácím se nakonec daří ale rychle odpovědět na inkasovanou branku. Tičinovič vystihl před bránou volného AYANDA PATOSIHO, který již bez problémů uklidil míč mezi tři tyče.

6
    Domácí se snaží prozatím neúspěšně odpovědět.
    4. INGASON - 0:1

4
    Mouscron právě vstřelil branku! Hosté se překvapivě dostávají do vedení a může za to vlastní branka jednoho z obránců! Marquetův centr před bránu trefil hlavu SVERRIRA INGI INGASONA, jenž nešťastně změnila dráhu míče za bezmocného gólmana.

2
    Tičinovič si připisuje první střelu dnešního zápasu, proti ní musel Vagner předvést své schopnosti.

1
    Hosté zapojují do vlastní kombinace také brankáře Vagnera.

1

Hráči již jsou na hrací ploše a čekají na úvodní hvizd, na ten si však budeme muset chvíli počkat. Pomezní sudí totiž objevil díru na jedné z brankových sítí.

KSC Lokeren: Barry – Ňinaj, Marič, Ingason, Odoi – Persoons, Mirič, Overmeire – Tičinovič, Ghadir, Patosi
    Náhradníci: Verhulst – Dessers, Melnjak, Ansah, Enoh, Starzyński, Bolbat

Royal Mouscron-Péruwelz: Vagner – Peyre, Dussenne, Mezague, Gulan – Hubert, Michel, Marquet – Markovič, Ščepovič, Oussalah
    Náhradníci: Rausin – Aksentijevič, Badri, Vaccaro, Maciel, Pavlovski, Marreco

Rozhodčí: Visser – Gilon, Ponsar.

Příjemný sobotní večer! Ještě jednou vás vítám u sledování 8.kola belgické nejvyšší soutěže s názvem Jupiler Pro League. Dnes se společně podíváme na střetnutí mezi KSC Lokeren a Royal Mouscron-Péruwelz. Lze očekávat velmi vyrovnaný souboj, jelikož mezi oběma celky je rozdíl pouhých třech bodů. Hůře jsou však na tom hosté, kteří se s 5 body nacházejí na poslední příčce ligy, Lokeren je s 8 body na příjemnější 10.pozici. Podaří se dnes hostům konečně odlepit ode dna tabulky, nebo naopak Lokeren dokáže potvrdit roli favorita? Úvodní výkop je naplánován na 20:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.