Manchester City – West Bromwich 3:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 0:1 (kon.) | Newcastle – Arsenal 1:2 (kon.)
Southampton – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Tottenham – Leicester 4:3 (kon.)
West Ham – Sunderland 1:0 (kon.)
Stoke City FC
1:2 (1:2)
Crystal Palace FC
Sobota 21.03.2015, 16:00 • Britannia Stadium (Stoke-on-Trent) • Anglická Premier League
    Wilfried ZAHA - 1:2

45+2
    Crystal Palace dal gól!
    Moje slová z polovice úvodného dejstva o dramatických obratoch Orlov sa napĺňajú! Eagles sa desať sekúnd pred polčasovou prestávkou ujímajú vedenia. Speroniho dlhý nákop pred šestnástkou Hrnčiarov predlžoval strelec vyrovnávajúceho gólu Glenn Murray. Po jeho hlavičkovej zadovke vletel do šance WILFRIED ZAHA, ktorý sa v nájazde na Asmira Begoviča nemýlil a popod bosenského gólmana prepasíroval loptu do siete. Krátko pred prestávkou tak Londýnčania dokonávajú svoj obrat!
    Glenn MURRAY - 1:1

41
    Pri Jedinakovej neúčasti si loptu na biely bod postavil GLENN MURRAY a anglický zakončovateľ sa nemýlil! Guľatý nezmysle napálil chladnokrvne do stredu bránky. Prudká rana letela presne pod hornú konštrukciu domácej svätyne. Begovič šiel po svojej ľavej ruke a na zákrok tak nemal nárok.
    M. DIOUF - 1:0

14
    Stoke City FC dalo gól!
    Hrnčiari sa ale po následnej štandardke dostávajú do vedenia! Priamy kop z vyše dvadsiatich metrov rozohrával bombardér Charlie Adam, ktorý opäť vyprášil svoju ľavačku. Delová rana z priameho kopu sa zbrzdila o Stevena N´Zonziho, no i so šťastím sa dostala na kopačku bývalého hráča Manchestru United – MAME BIRAM DIOUFA. Senegalský útočník sa s nečakanou situáciou vysporiadal na výbornú a loptu pohotovo upratal do ľavého dolného rohu Speroniho bránky. Hosťujúci gólman nemal proti jeho strele z desiatich metrov nárok. 1:0 pre Potters.