Hannover – Dortmund 2:3 (kon.) | Freiburg – Augsburg 2:0 (kon.) | Stuttgart – Frankfurt 3:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Brémy 1:1 (kon.) | Paderborn – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Schalke – Leverkusen 0:1 (kon.)
SC Paderborn 07
0:0 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 21.03.2015, 15:30 • Benteler Arena • Nemecká Bundesliga

Dnešný zápas je minulosťou. Stretnutie SC Paderborn 07 – TSG 1899 Hoffenheim sa nakoniec skončilo nerozhodne 0:0, no najmä v druhom polčase sa bolo na čo pozerať. Najmä domáci mali niekoľko dobrých šancí, ale strely Koça, Lakića, či Mehu dokázal zlikvidovať Oliver Baumann. Práve brankár hostí má najväčšiu zásluhu na tom, že si Hoffenheimu odváža z dnešného zápasu aspoň bod. Zápas určite ovplyvnilo aj vylúčenie Ermina Bičakčića, ktorý musel po druhej žltej karte isť predčasne pod sprchy. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer, napríklad aj v spoločnosti onlajny.eu.

90+3

90+2
    Posledné striedanie zápasu. Odchádza zranený Mahir Saglik a na jeho miesto prichádza Elias Kachunga.

90+2
    Žltú kartu dostáva aj Anthony Modeste.

90+1
    Alban Meha poriadne vystrašil priaznivcom Hoffenheimu. Jeho strela z priameho kopu totiž len tesne minula bránu.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje ešte 2 minúty.

90
    Posledné striedanie hostí. Odišiel Roberto Firmino a na záverečné minúty prišiel Anthony Modeste.

89
    Záver stretnutia sa blíži. Uvidíme koľko minút hlavný rozhodca Markus Schmidt ešte nadstaví.

88
    Šanca Paderbornu. Po rohovom kope Mehu sa dostal k hlavičke Michael Heinloth, ale svoju šancu pokazil a namieril len nad bránu hostí.

87
    Kevin Volland to ale nezvládol a jeho pokus končí ďaleko od priestoru brány.

86
    Domáci kapitán Uwe Hünemeier teraz fauloval v blízkosti pokutového územia Paderbornu, a tak sa pre hostí črtá šanca na strelenie gólu.

85
    Prvý ofsajd zápasu. Ocitol sa v ňom Srdjan Lakić.

84
    Krásny futbalový moment! Z hranice 20 metrov napriahol k strele Alban Meha, ale jeho strelu, ktorá smerovala k pravej tyčke, krásne vyrazil na rohový kop Oliver Baumann.

83
    Druhým potrestaným hráčom je Sebastian Rudy.

82
    Domáci obranca Daniel Brückner poslal do pokutového územia hostí prízemný center, ktorý ale nenašiel toho správneho adresáta.

81
    Po faule na Firmina budú na druhej strane zahrávať priamy kop aj futbalisti Hoffenheimu.