Atlético Madrid – Getafe 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Malaga 1:0 (kon.) | Levante – Vigo 0:1 (kon.)
Bilbao – Almería 2:1 (kon.) | Granada – Eibar 0:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (2:0)
Getafe CF
Sobota 21.03.2015, 16:00 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španielska LaLiga

Je dobojované! Atlético Madrid v dnešnom zápase nakoniec víťazí nad Getafe pomerom 2:0 a tak ukončuje remízovú sériu z predchádzajúcich kôl. Domáci mali zápas od samotného úvodu pod kontrolou a nič nenechali na náhodu. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:51:20)

90+4

90+3
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Arda Turan, prichádza Mario Suárez.

90+3
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Fernando Torres, prichádza Cani.

90+2
    Roh zahrával Koke, ale Guaita bol na mieste.

90+1
    Torres chcel osloviť svojou loptou do šestnástky spoluhráča, ale je z toho len rohový kop.

90
    Rozhodca sa rozhodol nadstaviť až 4 minúty!

90
    Hostia chcú aspoň sťažiť Atleticu posledné minúty zápasu, ale príliš sa im to nedarí. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Rozhodca Munuera musel prerušiť hru po tvrdom zákroku Castra.

88
    Na hranici šestnástky sa dostal k strele Tiago, ale jeho zakončenie minulo ľavú tyč.

87
    Turan chcel prihrávať do šestnástky, ale jeden z obrancov súpera mu jeho úmysel prekazil.

85
    Getafe malo síce momenty, kedy sa mohlo dostať ku kontaktnému gólu v druhom polčase, ale predsa len je Atlético v defenzíve veľmi koncentrované napriek niekoľkým absenciam.

84
    Atlético si už kontroluje náskok 2:0 a nikam sa nemusí ponáhľať. Všetko hrá domácim do karát.

83
    Tak predsa len Yoda po dvanástich minútach na ihrisku končí a nahradí ho Felip.

82
    Striedajúci Karim Yoda potrebuje ošetrenie. Verme, že to nebude nič vážne a bude sa môcť tento šikovný Francúz vrátiť do hry.

81
    Sarabia predsa len ešte mohol zahrať rohový kop, ale loptu ukoristila obrana Atletica.

80
    Vstupujeme do poslednej desaťminútovky zápasu a nič nenasvedčuje tomu, že by hostia mali ešte tento súboj zdramatizovať.

79
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Pedro León, prichádza Baba Diawara.