Manchester City – West Bromwich 3:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 0:1 (kon.) | Newcastle – Arsenal 1:2 (kon.)
Southampton – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Tottenham – Leicester 4:3 (kon.)
West Ham – Sunderland 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
4:3 (2:1)
Leicester City
Sobota 21.03.2015, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

Je za nami stretnutie medzi Tottenham Hotspur – Leicester City. Videli sme naozaj pútavé stretnutie plné gólov a v samom závere vidíme Harryho Kanea ako si odnáša loptu, s ktorou zaznamenal hattrick, priamo do šatní. V druhom polčase prišlo veľmi rýchle dorovnanie z hlavy Morgana. Chvíľu to vyzeralo, že Tottenham dnes stratí plný bodový zisk, no to sa zmenilo v 64. minúte, kedy Harry Kane dokonal svoj hattrick z bieleho bodu. V 85. minúte pomohol vlastným gólom domácim Schlupp. Hostia však odpovedali a to konkrétne v 90. minúte veľmi aktívny Nugent. Hosťom z Leicestru sa napriek vysokému tlaku nepodarilo dorovnať a cenné body tak neprichádzajú.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:58:24)

90+4

90+4
    Individuálne to skúšal aj Paulinho, no tomu sa podarilo vybojovať len rohový kop.

90+3
    Hostia sa v samom závere snažia presadiť, no moc sa im to nedarí.

90+3
    Walker pred dlhým vhadzovaním získaval cenné sekundy. Hlavný arbiter ho upozornil nech sa trošku poponáhľa.

90+2
    Domáci už len zakopávajú loptu do bezpečia. Tento spôsob hry sa im naozaj nepodobá.

90+1
    Nadstavujú sa +3 minúty.
    David NUGENT - 4:3

90
    Leicester City dáva gól!
    Toto stretnutie je ozajstná gólová prestrelka! Walker s Vertonghenom si nedali pozor na DAVIDA NUGENTA, ktorý si loptu zobral do svojej moci a strelou z hranice vápna prekonáva Vorma. Nádej stále žije.

90
    King odpratal loptu na tribúnu pred otravným Kaneom.

89
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Mason, prichádza Dembelé.

88
    Tottenham drží loptu vo svojej moci. Leicestru neostáva nič iné ako napádanie rozohrávky Tottenhamu.

87
    Vyzerá to tak, že všetky body ostanú dnes v domácej kabíne.

86
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Cambiasso, prichádza King.
    Jeff SCHLUPP - 4:2

85
    Tottenham dal gól!
    Tottenhamu sa to napokon podarilo. Paulinho s prehľadom našiel unikajúceho Eriksena, ktorý v sklze strieľal, no lopta sa nešťastne odráža od JEFFA SCHLUPPA za chrbát svojho gólmana.

84
    A po vhadzovaní sa k lopte dostal práve spomínaný gólman hostí.

83
    Eriksen si narazil loptu s Kaneom, no ani jeden z dvojice nedokázal loptu prepašovať pred Schmeichela. Uvidíme len vhadzovanie.

83
    Eriksenov center sa neujal a Nugent vyváža do bezpečia.

Patrik Ondrovič

Góly: 6. Kane, 13. Kane, 64. Kane (pen.), 85. Schlupp (vla.) – 38. Vardy, 50. Morgan, 90. Nugent

Karty:   33. Chadli (TOT) – 48. Nugent (LEC)

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Dier, Vertonghen, Rose – Mason, Bentaleb – Townsend, Eriksen, Chadli – Kane.
    Náhradníci: Vorm – Adebayor, Davies, Dembelé, Chiriches, Lamela, Paulinho.

Leicester City: Schmeichel – Schlupp, Upson, Huth, Morgan, De Laet – Vardy, Cambiasso, James, Nugent – Ulloa.
    Náhradníci: Schwarzer – Wasilewski, Mahrez, Kramarić, Konchesky, King, Drinkwater.