Praia – Penafiel 3:3 (kon.) | Rio Ave – Benfica 2:1 (kon.) | Nacional – Porto 1:1 (kon.)
CD Nacional
1:1 (0:1)
FC Porto
cz Sobota 21.03.2015, 21:15 • Ilha da Madeira • Primeira Liga

Přeji vám hezký zbytek sobotního večera. (23:13:02)

Po přestávce jsme byli svědky výrazně zlepšeného herního projevu, a to od obou aktérů. Zatímco Porto po přestávce své šance nevyužilo, Nacional skóroval a nakonec tak vybojoval zasloužený bod za remízu 1:1. S ohledem na remízový duel Benfiky stáhlo Porto ztrátu na rivala o pouhý bod a momentálně tak na Orly ztrácí tři body.

90+6

90+6
    Tak už ani to nestihne, utkání končí nerozhodně.

90+6
    V začínající šesté minutě nad rámec bude kopat Porto ještě přímý kop.

90+5
    Jedna z posledních, ne-li úplně poslední akce zápasu – rohový kop pro Porto.

90+3
    Právě domácí brankář Gottardi je napomínán za zbytečné zdržování hry.

90+2
    Snaha Porta končí nechtěným přiťuknutím míče kolenem v podání Cristiana Tella a následným odkopem Gottardiho od branky.

90+1
    Rozhodčí Manuel Oliveira sahá k vyšší hranici a nastavuje hned 5 minut – další podobnost s dříve hraným zápasem Benfiky, také tam se nastavovalo pět minut a favorit z poslední akce inkasoval gól na konečných 2:1.

89
    Za okamžik se rozeběhne poslední minuta zápasu, jaké bude nastavení?

88
    Držení míče: 37% – 63%

86
    Druhý poločas nabízí diametrálně odlišnou podívanou oproti tomu prvnímu. Stejně jako dříve hraný duel vedoucí Benfiky. I v tomto zápase však favorit po přestávce ztratil vedení a Porto, v případě, že výsledek nezvrátí, také možnost se na rivala dotáhnout.

84
    A ještě jednou repete.

83
    A Quaresmův zblokovaný centr bude mít pokračování u rohového praporku.

83
    Stejně tak atakovaný Aboubakar neposlal hlavičku mezi tři tyče.

82
    Pokusem z nouze Juan Quintero branku vůbec neohrozil.

80
    Quaresmův pokus uklízel do bezpečí Rui Correia.

79
    Po krátkém přerušením způsobeném ošetřováním domácího hráče se pokračuje ve hře.

77
    Rohový kop Porta rozehraje specialista tohoto typu a nový muž na trávníku Ricardo Quaresma.