Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)

Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí jdou do vedení! Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, ale McDonaldovi skočil kotouč přes hůl, ale domácí útočník ještě stihl nahrát volnému CASEYU CIZIKASOVI a ten se střelou na lapačku prosadil. Asistence: Colin McDonald, Thomas Hickey

48:38
    Tavares si teď dělal v útočné třetině co chtěl a nakonec se dostal do prostoru mezi kruhy, ale jeho střelu vyrazil Fasth betonem do rohu.

46:39
    Eberle měl před sebou po několika odrazech úplně odkrytou branku, ale hostující útočník trefil jen tyč domácí branky!

38:49
    Vyloučen hostující Roy na dvě minuty za sekání.
    Anton LANDER - 2:2

36:34
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají! Eberle si nabruslil do útočné třetiny a zpoza branky našel nádhernou přihrávkou volného ANTONA LANDERA, ten střelou na lapačku domácího brankáře vyrovnává. Asistence: Jordan Eberle, Ryan Nugent-Hopkins

35:05
    Konec přestávky. Domácí jdou do čtyř. Vyloučen Bailey na dvě minuty za krosček.
    Thomas HICKEY - 2:1

31:27
    Domácí jdou do vedení! Lee vybojoval kotouč v rohu útočné třetiny a našel na modré čáře neobsazeného Hickeye a jeho střelu tečoval JOSH BAILEY a domácí jdou do vedení. Asistence: Thomas Hickey, Anders Lee

13:48
    Domácí Strait dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
    Colin MCDONALD - 1:1

13:20
    Domácí vyrovnávají! Velký zmatek se teď odehrával v brankovišti Fastha a COLIN MACDONALD si všiml kotouče a backhandem ho dorazil za bezmocného Fastha. Asistence: Matt Martin, Travis Hamonic

10:29
    Vyloučen hostující Hendricks na dvě minuty za zdržování hry.
    Ryan HAMILTON - 0:1

10:17
    Hosté jdou do vedení! Hostující RYAN HAMILTON vystřelil od modré čáry a jeho střela zjevně tečovaná domácím obráncem skončila v brance. Asistence: Nail Yakupov, Iiro Pakarinen

09:54
    Domácí hráč Lee je vyloučen na dvě minuty za hákování.

04:07
    Tavares s Baileym jeli dva na jednoho, ale přihrávka od Tavarese byla moc tvrdá a Bailey jí nezpracoval.

Lukáš Zayml

Góly a asistencie: 14. McDonald (Martin, Hamonic), 32. Bailey (Hickey, Lee), 56. Cizikas (McDonald, Hickey) – 11. Hamilton (Yakupov, Pakarinen), 37. Lander (Eberle, Hopkins)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Višňovský, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Strait – Lee, Tavares, Bailey – Grabovski, Nielsen, Kulemin – Zolnierczyk, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, McDonald
    Edmonton Oilers: Fasth (Bachman) – Petry, Ference, Klefbom, Schultz, Hamilton, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Yakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodca: Dave Jackson, Marc Joannette – Mark Shewchyk, Jean Morin