Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
New York Islanders
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Edmonton Oilers
cz Streda 11.02.2015, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Dobrý den, vítám vás u pokračování NHL. Dnes se střetnou týmy New York Islanders a Edmonton Oilers. Sledujte náš online přenos a buďte s námi ve hře.

Domácí se nachází v tabulce Východní konference na druhém místě, když ve třiapadesáti zápasech posbírali devětapadesát bodů. Nejproduktivnějším hráčem domácích je John Tavares, který vstřelil čtyřiadvacet branek a u osmadvaceti asistoval. V brance dostává více prostoru Jaroslav Halák. Domácí půjdou do dnešního zápasu jako favorit, ale jak už je známé u NHL každý může porazit každého.

Hosté jsou druhým nejhorším týmem v celé NHL, když ve čtyřiapadesáti zápasech posbírali devětatřicet bodů. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Jordan Eberle, který vstřelil třináct branek a u dvaceti asistoval. V brance dostává více prostoru Ben Scrivens.

Vzájemné zápasy v této sezóně

5.1. 2015 – Edmonton – Islanders 5:2

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

New York Islanders: Halák (Johnson) – Višňovský, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Strait – Lee, Tavares, Bailey – Grabovski, Nielsen, Kulemin – Zolnierczyk, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, McDonald

Edmonton Oilers: Fasth (Bachman) – Petry, Ference, Klefbom, Schultz, Marinčin, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Yakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodčí: Dave Jackson, Marc Joannette – Mark Shewchyk, Jean Morin.

00:01

00:37
    Domácí začali třetinu v útočném pásmu, ale Tavares přišel o kotouč za brankou a domácí jdou vystřídat.

01:04
    Leddyho střela od modré čáry končí v náručí Fastha. Vhazovat se bude po jeho levici.

01:22
    Domácí jsou stále aktivní a jsou v útočné třetině.

02:19
    Střela Hamonica od pravého mantinelu skončila nad brankou Fastha.

03:09
    Střela Višňovského od modré čáry končí na betonu Fastha.

03:18
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po levici Fastha.

04:07
    Tavares s Baileym jeli dva na jednoho, ale přihrávka od Tavarese byla moc tvrdá a Bailey jí nezpracoval.

04:41
    Hosté jsou zatím pod obrovským tlakem a nemohou se dostat z vlastní třetiny.

05:39
    Domácí skvěle napadají a hosté mají velký problém s rozehrávkou.

05:58
    Nahrávka Leddyho na Kulemina byla moc dlouhá a píská se zakázané uvolnění.

06:29
    Kulemin hledal před brankou volného Nielsena, ale jeho střela z první neměla potřebnou razanci a skončila v lapačce Fastha. Komerční přestávka.

06:29
    Konec komerční přestávky. Vhazovat se bude po levici Fastha.

07:20
    Leddy má kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

07:40
    Střela Martina od pravého mantinelu končí v lapačce Fastha.

08:22
    Domácí pokračují ve velkém tlaku, ale hosté zatím pozorně brání.

09:16
    Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu. Hosté dobře brání modrou čáru.

09:54
    Domácí hráč Lee je vyloučen na dvě minuty za hákování.

10:17
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení! Hostující RYAN HAMILTON vystřelil od modré čáry a jeho střela zjevně tečovaná domácím obráncem skončila v brance. Asistence: Nail Yakupov, Iiro Pakarinen
    Ryan HAMILTON - 0:1

10:29
    Vyloučen hostující Hendricks na dvě minuty za zdržování hry.

11:31
    Domácí nepustili hosty z jejich třetiny, ale zatím bez většího ohrožení branky.

12:14
    Hosté vyhazují až k Halákovi a zdá se že přežijí oslabení.

12:29
    Hosté hrají v plném počtu. Domácí v přesilovce nijak neohrozili Fastha v brance hostů.

12:59
    Domácí jsou v útočné třetině a snaží se o vyrovnání.

13:20
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí vyrovnávají! Velký zmatek se teď odehrával v brankovišti Fastha a COLIN MACDONALD si všiml kotouče a backhandem ho dorazil za bezmocného Fastha. Asistence: Matt Martin, Travis Hamonic
    Colin MCDONALD - 1:1

13:48
    Domácí Strait dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

14:34
    Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny.

14:59
    Domácí skvěle brání a nepouští hosty vůbec k ničemu.

15:48
    Domácí hrají v plném počtu.

15:53
    Hosté se dostali do postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

15:53
    Konec přestávky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:00
    Domácím se hned po vhazování nepovedla rozehrávka a píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Haláka.

16:44
    Leddy hledal dlouhou přihrávkou Tavarese, ale tomu přeskočil kotouč hůl a majího ve své moci hosté.

17:48
    Halák musel zasahovat proti střele Eberleho, ale ta neměla razanci a neohrozila domácího brankáře.

18:19
    Lander čekal na přihrávku mezi kruhy, ale Pakarinena pokryl jeden z domácích obránců a vyvezl kotouč z vlastní třetiny.

19:40
    Hosté se dopustili postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

19:51
    Nielsen se snažil v posledních vteřinách třetiny ohrozit branku, ale jeho střela byla sražená do rohu.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Máme za sebou první třetinu, ve které byli aktivnější domácí, ale do vedení šli v 11.minutě hosté zásluhou Hamiltona. Domácí se snažili o vyrovnání a dočkali se ve 14.minutě, když se trefil McDonald. Další třetina začne přibližně ve 2:05.

20:01

20:50
    Domácí začali třetinu znovu aktivně, ale hostující obránci odzbrojili Tavarese a snaží se o rozehrávku.

21:18
    Leddy dostal na modrou čáru nahrávku od Tavarese, ale jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.

21:41
    Grabovski se snažil natlačit před branku, ale Ference mu vypíchl kotouč a vybruslil s ním do středního pásma.

22:49
    Fasth se snažil za vlastní brankou rozehrát, ale jeho nahrávka našla pouze hůl domácího útočníka Nielsena.

23:19
    Domácí se dopustili postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

23:55
    Domácím se nepovedla rozehrávka a u kotouče jsou hosté.

24:28
    Lee se pokusil překvapit hostujícího brankáře střelou od modré čáry, ale ta neměla razanci a skončila v lapačce Fastha.

25:01
    Domácí jeli tři na dva a Kulemin si skvěle vyměnil kotouč s Grabovskim, ale střela prvně jmenovaného šla těsně vedle pravé tyče.

25:39
    Fasth musel zasahovat proti dvou střelám Leddyho od modré čáry, ale ani jedna mu nenadělala větší problémy.

25:59

26:47
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

27:14
    Eberle dostal přihrávku do jízdy a od pravého mantinelu se pokusil ohrozit domácí branku, ale jeho střela skončila vysoko nad brankou.

28:20
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po pravici Fastha.

28:50
    Hosté se hned po buly vydali do útoku a chvíli se snažili kombinovat v útočné třetině, ale o kotouč rychle přišli a domácí jdou do útočné třetiny.

29:39
    Hostující Nugent-Hopkins nahodil do útočné třetiny a celá jeho formace jde vystřídat.

30:32
    O kotouč se bojuje v útočné třetině domácích.

31:08
    Nakonec domácí kotouč vybojovali pro sebe a Tavres se dostal na pravý kruh. Jeho tvrdá střela skončila někde ve výstroji Fastha.

31:27
    Domácí jdou do vedení! Lee vybojoval kotouč v rohu útočné třetiny a našel na modré čáře neobsazeného Hickeye a jeho střelu tečoval JOSH BAILEY a domácí jdou do vedení. Asistence: Thomas Hickey, Anders Lee
    Thomas HICKEY - 2:1

32:22
    Domácí pokračují v aktivní hře a snaží se zvýšit své vedení. Střela Hamonica od modré čáry skončila na betonu hostujícího brankáře.

33:38
    Tavares našel na modré čáře Leddyho, ale jeho střela byla sražená do ochranné sítě.

34:42
    Eberle se snažil udělat Leddyho, ale ten mu vystavil stopku. Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

35:05
    Komerční přestávka.

35:05
    Konec přestávky. Domácí jdou do čtyř. Vyloučen Bailey na dvě minuty za krosček.

35:49
    Domácí zatím skvěle brání a už se jim podařilo dvakrát vyhodit.

36:19
    Hosté se na chvíli dostali do útočné třetiny, ale Nielsen okamžitě posouvá kotouč do středního pásma.

36:34
    Hosté vyrovnávají! Eberle si nabruslil do útočné třetiny a zpoza branky našel nádhernou přihrávkou volného ANTONA LANDERA, ten střelou na lapačku domácího brankáře vyrovnává. Asistence: Jordan Eberle, Ryan Nugent-Hopkins
    Anton LANDER - 2:2

37:23
    Domácí mohli jít do přečíslení tři na dva, ale Tavares byl moc rychlý a píská se postavení mimo hru.

38:28
    Domácí jsou v útočné třetině a snaží se strhnout vedení na svojí stranu.

38:49
    Vyloučen hostující Roy na dvě minuty za sekání.

39:07
    Hosté vyhazují až za branku Haláka. Domácí musí začít přesilovou hru od vlastní branky.

39:26
    Domácí se nemohou dostat do útočné třetiny. Hosté zatím skvěle brání při oslabení.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Máme za sebou druhou třetinu, ve které jsme znovu viděli po jedné brance na každé straně. Nejprve se prosadil ve 32.minutě domácí Hickey. V 37.minutě po nahrávce od Eberleho vyrovnal hostující Lander. Třetí třetina začně přibližně ve 2:58.

40:01

40:02
    Domácí dohrávají zbytek přesilové hru.

40:49
    Hosté hrají v plném počtu. Domácím se přesilová hra nepovedla.

40:54
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po levici Fastha.

41:29
    Grabovski hledal před brankou volného Kulemina, ale jeho přihrávku skvěle zblokoval jeden z hostujících obránců.

41:57
    Halák chytil střelu Yakupova od pravého mantinelu do lapačky a přerušil hru.

42:41
    Hra se odehrává ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

43:23
    Střela Hendrickse od modré čáry je vyražená Halákem do ochranné sítě.

44:12
    Domácí se snaží být aktivní, ale obrana hostů je zatím pozorná a nepouští domácí do větších příležitostí.

45:01
    Střela Ference od modré čáry končí v náručí Haláka.

45:27
    Hra je plná nepřesností a teď se hosté nedohodli u modré čáry a píská se postavení mimo hru.

46:05
    Lee si nabruslil do útočné třetiny, ale jeho střílená nahrávka skončila v ochranné síti.

46:16
    Klinkhammer jel se svým spoluhráčem dva na dva, ale on to zkusil sám a jeho střelu Halák chytil.

46:26
    Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazovat se bude po levici Haláka.

46:39
    Eberle měl před sebou po několika odrazech úplně odkrytou branku, ale hostující útočník trefil jen tyč domácí branky!

47:37

48:38
    Tavares si teď dělal v útočné třetině co chtěl a nakonec se dostal do prostoru mezi kruhy, ale jeho střelu vyrazil Fasth betonem do rohu.

49:31
    Hosté mohli jít do přečíslení tři na dva, ale zastavilo je postavení mimo hru.

50:01
    Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazovat se bude po pravici Haláka.

50:56
    Hosté hráli vysokou holí. Vhazovat se bude po levici Fastha.

51:53
    Hosté se teď na chvíli dostali do útočné třetiny, ale domácí vyhodili a rozhodčí nehodlá pískat zakázané uvolnění.

52:53
    Hosté jsou znovu v útočné třetině a Eberle se snažil překvapit Haláka zpoza branky, ale domácí brankář byl připraven a kotouč přikryl.

53:58
    Hosté jsou v obrovském tlaku, ale Halák zatím drží domácí nad vodou.

54:41
    Domácí na chvíli uklidnili hru a podrželi kotouč v útočné třetině.

55:23
    Domácí jdou do vedení! Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, ale McDonaldovi skočil kotouč přes hůl, ale domácí útočník ještě stihl nahrát volnému CASEYU CIZIKASOVI a ten se střelou na lapačku prosadil. Asistence: Colin McDonald, Thomas Hickey
    Casey CIZIKAS - 3:2

56:49
    Domácí skvěle brání a nepouští hosty k ničemu.

57:48
    Hosté se snaží, ale nemohou se dostat do útočné třetiny.

58:20
    Hosté si berou oddechový čas.

58:20
    Hosté jsou v šesti!

58:59
    Domácí Tavares se snažil trefit prázdnou branku, ale jeho střela šla těsně vedle a píská se zakázané uvolnění.

59:24
    Eberleho střela skončila v Halákově náruči.

59:33
    Domácí se znovu snažili trefit prázdnou branku, ale znovu vedle a píská se zakázané uvolnění.

59:49
    Domácí to zvládnou. Tavares šikovně vyhodil do středního pásma a domácí nejspíš vyhráli.

60:00

V dnešním utkání vítězí domácí 3:2! Hosté předvedli sympatický výkon, ale na body dnes nestačil. Hosté šli v 11.minutě do vedení zásluhou Hamiltona. Domácí se snažili vyrovnat a to se jim povedlo ve 14.minutě, když se trefil McDonald. Ve druhé třetině se trefil domácí Bailey a hostující Lander, takže po dvou třetinách bylo skóre znovu vyrovnané. Ve třetí třetině byli aktivnější hosté, ale v 56.minutě se trefil Cizikas a vystřelil tím domácím vítězství.

Lubomír Višňovský – 0+0, čas na ledě 19:37

Tímto se s vámi loučím, někdy zase u NHL napočtenou. (03:58:48)

Lukáš Zayml

Góly a asistencie: 14. McDonald (Martin, Hamonic), 32. Bailey (Hickey, Lee), 56. Cizikas (McDonald, Hickey) – 11. Hamilton (Yakupov, Pakarinen), 37. Lander (Eberle, Hopkins)

Edmonton Oilers: Fasth (Bachman) – Petry, Ference, Klefbom, Schultz, Hamilton, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Yakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodca: Dave Jackson, Marc Joannette – Mark Shewchyk, Jean Morin