Novokuzneck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhreb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavľ – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)
Viťaz – D. Moskva 3:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
Severstaľ Čerepovec
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
KHL Medveščak Záhreb
Streda 11.02.2015, 17:00 • Ice Palace (Čerepovec) • KHL

Dnešný zápas vyvrcholil samostatnými nájazdmi, v ktorých boli úspešnejší domáci hráči.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (19:36:41)

60:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Severstal Čerepovec.
    Rozhodujúci gól dáva DMITRY KAGARLITSKY.

Wright nepremieňa.

Koniec predĺženia. Nasledujú samostatné nájazdy.

64:00
    Posledná minúta predĺženia je pred nami a hráči sa do zakončenia príliš nehrnú. Heeter síce musel riešiť jednu nebezpečnú strelu od Kagarlitskyho, ale to je asi najväčšia šanca tohto predĺženia.

62:50
    Ak sa nič výnimočné nestane, dnes zrejme uvidíme samostatné nájazdy. Puk majú síce stále domáci ale Heeter nemá veľa práce.

62:00
    Puk majú stále domáci, ktorým hra 4 na 4 ide lepšie ako medveďom z hlavného mesta Chorvátska.

61:10
    Heeter si pripisuje zákrok po nájazde Kagarlitskyho. Pekná akcia domáceho tímu.

60:30
    V Čerepovci sa začalo predĺženie a na ľade je len 8 korčuliarov. Hrať sa bude 4 na 4 a najbližších 5 minút môže rozhodnúť o víťazovi dnešného duelu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa aj tretia tretina, ale zápas sa nekončí. V tretom dejstve dokázali hráči Medveščaku vyrovnať na 3-3 a tak uvidíme predĺženie. To sa začne už o malú chvíľu.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:50
    Puk majú domáci a nikam sa neponáhľajú. O víťazovi zápasu sa rozhodne až o chvíľu.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 20. Trunjov (Pyett, Lukin), 28. Nikontsev (Monakhov), 34. Kazakovtsev (Khokhlov), rozh. náj. Kagarlitsky – 14. Wright (Bill, Hutchinson), 30. Thomas (Morrisonn), 48. Murray (Morrisonn)