Novokuzneck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhreb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavľ – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)
Viťaz – D. Moskva 3:6 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Streda 11.02.2015, 15:00 • Arena Jugra • KHL

Ďakujem za pozornosť. (17:29:19)

Zápas rozhodlo predĺženie, v ktorom iba 39 sekúnd pred koncom rozhodol fantastickou akciou Stanislav Čistov. Čeľabinsk tak vo vyrovnanom stretnutí zdolal Jugru tesne 2:1.

ČISTOV - 1:2

64:21
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    STANISLAV ČISTOV rozhodol o tom, kto berie zvyšný bod naviac. Sú to hosťujúci hráči z Čeljabinsku. Puk si tento hráč prevzal vo vlastnej tretine, dostal sa až pred Brusta a vyslal strelu, ktorá skončila popod betóny až v bráne. Bez asistencii.

62:57
    Hrá sa zo strany na stranu, hrá sa vo veľmi vysokom tempe. Budú ale diváci svedkami nájazdov?

61:59
    Teraz sa pre zmenu snažil o gól Pare, ani on však nič nevyťažil.

61:30
    Bulis mohol byť hrdinom Traktoru, nevyužil však svoju šancu a tak stav ostáva stále nezmenený.

60:30
    Vyhraté buly domácich a strela od modrej od Kašpara, len do Garnetta, ktorý je stále koncentrovaný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine diváci v aréne Jugry gól nevideli. Preto je jasné, že sa pôjde predlžovať za stavu 1:1. Kto bude šťastnejším tímom?

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:40
    Aj napriek tomu, že je Jugra v pásme, Garnett môže byť v kľude, bude sa predlžovať.

58:45
    Domáci sa konečne dostali k puku a vyvinuli si menší tlak. Diváci chcú vidieť gól.

57:30
    Ani jeden z tímov tlak nemá, hrá sa v strednom pásme.

56:45
    Pre zmenu teraz ofsajd hostí, ktorí sa snažia čo im sily stačia. Zrejme sa ale tímy deľbe bodov nevyhnú.

55:55
    Do konca hracej doby už neostáva veľa, preto sa tímy snažia strieľať zovšadiaľ. Buliš a jeho strela od modrej na ochrannú sieť.