Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
New York Islanders
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Edmonton Oilers
cz Streda 11.02.2015, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Tímto se s vámi loučím, někdy zase u NHL napočtenou. (03:58:48)

3.Thomas Hickey (NYI) – 0+2

V dnešním utkání vítězí domácí 3:2! Hosté předvedli sympatický výkon, ale na body dnes nestačil. Hosté šli v 11.minutě do vedení zásluhou Hamiltona. Domácí se snažili vyrovnat a to se jim povedlo ve 14.minutě, když se trefil McDonald. Ve druhé třetině se trefil domácí Bailey a hostující Lander, takže po dvou třetinách bylo skóre znovu vyrovnané. Ve třetí třetině byli aktivnější hosté, ale v 56.minutě se trefil Cizikas a vystřelil tím domácím vítězství.

60:00

59:49
    Domácí to zvládnou. Tavares šikovně vyhodil do středního pásma a domácí nejspíš vyhráli.

59:33
    Domácí se znovu snažili trefit prázdnou branku, ale znovu vedle a píská se zakázané uvolnění.

59:24
    Eberleho střela skončila v Halákově náruči.

58:59
    Domácí Tavares se snažil trefit prázdnou branku, ale jeho střela šla těsně vedle a píská se zakázané uvolnění.

58:20
    Hosté jsou v šesti!

58:20
    Hosté si berou oddechový čas.

57:48
    Hosté se snaží, ale nemohou se dostat do útočné třetiny.

56:49
    Domácí skvěle brání a nepouští hosty k ničemu.
    Casey CIZIKAS - 3:2

55:23
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí jdou do vedení! Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, ale McDonaldovi skočil kotouč přes hůl, ale domácí útočník ještě stihl nahrát volnému CASEYU CIZIKASOVI a ten se střelou na lapačku prosadil. Asistence: Colin McDonald, Thomas Hickey

54:41
    Domácí na chvíli uklidnili hru a podrželi kotouč v útočné třetině.

53:58
    Hosté jsou v obrovském tlaku, ale Halák zatím drží domácí nad vodou.

52:53
    Hosté jsou znovu v útočné třetině a Eberle se snažil překvapit Haláka zpoza branky, ale domácí brankář byl připraven a kotouč přikryl.

51:53
    Hosté se teď na chvíli dostali do útočné třetiny, ale domácí vyhodili a rozhodčí nehodlá pískat zakázané uvolnění.

Lukáš Zayml

Góly a asistencie: 14. McDonald (Martin, Hamonic), 32. Bailey (Hickey, Lee), 56. Cizikas (McDonald, Hickey) – 11. Hamilton (Yakupov, Pakarinen), 37. Lander (Eberle, Hopkins)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Višňovský, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Strait – Lee, Tavares, Bailey – Grabovski, Nielsen, Kulemin – Zolnierczyk, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, McDonald
    Edmonton Oilers: Fasth (Bachman) – Petry, Ference, Klefbom, Schultz, Hamilton, Fayne – Purcell, Nugent-Hopkins, Eberle – Fraser, Roy, Yakupov – Gazdic, Lander, Pakarinen – Hendricks, Gordon, Klinkhammer

Rozhodca: Dave Jackson, Marc Joannette – Mark Shewchyk, Jean Morin