Sociedad – Vigo 1:1 (kon.) | Córdoba – Almería 1:2 (kon.) | Getafe – Sevilla 2:1 (kon.)
Espanyol – Valencia 1:2 (kon.) | Bilbao – Barcelona 2:5 (kon.)
Cordoba CF
1:2 (1:0)
UD Almería
Nedeľa 08.02.2015, 12:00 • Estadio Nuevo Arcángel • Španielska LaLiga

Druhý polčas patril jednoznačne Almerii, ktorá vsietila hneď dva góly. O obe sa postaral obranca Michel, ktorý sa tak stal hrdinom zápasu. Almería tak zdolala Cordovu 2:1. (14:06:07)

90+2

90+2
    Hrá sa v strede ihriska, Almeria sa už nikam neponáhľa.

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

88
    Zápas sa už len dohráva, hostia držia jednogólový náskok.

87
    Striedanie na hosťujúcej strane. Z ihriska putuje Bifouma, ktorého nahradí Partei.

86
    Žltá karta. Za lakeť v tvári súpera ju dostáva Trujillo.

84
    Priamy kop domácich nakoniec žiadne väčšie nebezpečenstvo nespôsobil, lopta medzi divákmi

82
    Almeria stiahnutá s desiatimi hráčmi na vlastnej polke, tri body si vziať nebude chcieť.

81
    Ďalekonosný pokus od Cartabiu, len do bočnej siete.

80
    Striedanie na hosťujúcej strane. Z ihriska odíde Soriano, ktorého nahradí Espinosa.

78
    Stretnutie pomaly, ale isto speje ku koncu, hostia stále držia náskok, ktorý si vydobyli v druhom polčase.

75
    Hostia striedajú. Miesto Silvu naskočí na trávnik Romera.

74
    Ďalší faul, Soriano a žltá karta.

73
    Obrana hostí je úplne zamknutá, cez ňu zrejme prejde len málokto.

72
    Corona a jeho žltá karta po rýchlom protiútoku.

70
    Hostia a ich ďalší roh, prinesie niečo zaujímavé?

69
    Druhé striedanie domáceho celku. Z ihriska odíde Andone, miesto ktorého zasiahne do hry Xisco.