Jekaterinburg – Togliatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.) | Kazaň – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 2:4 (kon.)
Riga – Helsinki 3:2 (kon.)
HC Dinamo Riga
3:2 (1:0, 1:0, 1:1)
Jokerit Helsinki
Streda 07.01.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

59:50
    Jokerit sa pripravil o pásmo. Previnil sa postavením mimo hry. Nasleduje oddychový čas Helsínk.

59:03
    Jokerit sťahuje z brány Karlssona.

54:05
    Hráči Jokeritu si medzi sebou nerozumeli. Puk nenašial úplne voľného Hagmana, ktorý bol sám pred odkrytou bránou Rigy.

52:08
    Domáci sa domáci sa budú musieť brániť. Bicevskis dostáva dve minúty za podrazenie.

49:53
    Bukarts mohol byť dnes hrdina. Po prihrávke Daržinša však neskóroval.
    Roberts BUKARST - 3:2

43:02
    Dinamo Riga dalo gól!

Videll svojim prehľadom v hre našiel spoluhráča ROBERTSA BUKARTSA, ktorý svojim druhým gólom posiela domácich do vedenia.
    Asistencie: Linus Videll, Mikhelis Redhlis.
    Niklas HAGMAN - 2:2

40:36
    Jokerit Helsinki dáva gól!
    Jokeritu znovu vychádza úvod tretiny. NIKLAS HAGMAN potrestal voľný priestor pred domácou bránou a vyrovnáva stav.
    Asistencia: Niko Kapanen.
    Roberts BUKARST - 2:1

38:15

Domáci využili veľké množstvo pred Karlsson. Brankára hostí prestrelil bombou ROBERTS BUKARST.
    Asistencie: Martins Cipulis, Linus Videll.

35:32
    To o teraz zahodil Wirtanen sa nedá nepremeniť, ale jemu sa to podarilo vďaka skvelému Deslaurierse. Puk s pred bránkoviska triafa do lapačky.

28:34
    Omark teda dostáva dve minúty za držanie.

Deslaurierse vychytal najlepšieho strelca Mosesa.

27:02
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Milan Jurčina dostáva dve minúty za krošček.

25:59
    Jerofejevs dostáva dva minúty za zdržovanie hry.

14:00
    Jaakola šiel sám na Deslaurierse. Lenže svoj nájazd nepremenil. Stav sa nemení.

09:15
    Ďalšie vylúčenie. Tento raz odchádza domáci Daržinš za hru z vysokou hru hokejkou.

05:43

Domáci sa ujímajú vedenia. Využili presilovku 5 na 4. OSKARS CIBULKIS sa presadil tvrdou strelu a Karlsson nemal šancu. Asistencie Mikelis Redhlis.

05:07
    Ben – Amor hákuje a dostáva dve minúty. Presilovka pre Rigu 5 na 3.

03:39
    Za hrubosť dve minúty pre hosťujúceho Huhtalu.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 6. Cibulkis (M. Redhlis), 39. Bukarst (Cipulis, Videll), 44. Bukarst (Videll, Redhlis) – 41. Hagman (Kapanen)

HC Dinamo Riga: Deslauriers (Sedláček) – K.Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Augstkalns – M.Redlihs, Videll, Bukarts – Darzinš, Wilson, Indrašis – Džerinš, Cipulis, Mejja – Skvorcovs, Saulietis, Abols – Bicevskis.
    Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Väänänen, Gunderson, Jaakola, Peltola, Lajunen, Ohtamaa, Saari – Hagman, Kapanen, Huhtala – Wirtanen, Sallinen, Harju – Moses, Koukal, Omark – Mäki, Ben-Amor, Pöysti

Rozhodca: A. Vasiljev, A. Čerenkov – D. Sivov, S. Šeljanin