Getafe – Barcelona 0:0 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Córdoba – Levante 0:0 (kon.)
Malaga – Vigo 1:0 (kon.)
Cordoba CF
0:0 (0:0)
Levante UD
Sobota 13.12.2014, 20:00 • Estadio Nuevo Arcángel • Španielska LaLiga

Tak skončil sa nám zápas najvyššej španielskej futbalovej ligy. Zápas medzi Córdoba a Levante UD sa skončil bezgólovou remízou. Domáci boli aktívnejší v provom polčase, dokázali si vypracovať za celý zápas len jednu veľkú príležitosť. Hostia z Levante bolí aktívnejší v druhom polčase, kde si vytvorili pár príležitostí. Treba uznať, že tomúto zápasu remíza svedčí. Obidva celky si za svoju bojovnosť bod zaslúžili. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem peknú sobotnú noc. (21:52:25)

90+4

90+3
    Hosťujúci Simao doslova zoťal domáceho hráča a prácom vidí žltú kartu.

90+2
    Hostia sa pokúšajú udrieť v úplnom závere zápasu.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Držanie lopty 58% : 42%

89
    Ghilas sa pekne uvoľnil pred vápnom hostí, ale vystrelil nad Marinovú bránu.

88
    Domáci opäť faulovali v blízkosti svojej šestnástky a hosti majú možnosť ďalšieho priameho kopu.

87
    Priamy kop hostí, zahrá ho Ivanschitz.

86
    Strela domáceho Deivida nemohla Marina v bráne hostí vystrašiť.

83
    Aktívny Cartabia v ofsajde.

82
    Cartabia potiahol loptu až na kraj šestnástky, kde si zasekol hosťujúceho obráncu a vyskúšal pozornosť Marina. Ten si však s jeho strelou poradil.

81
    Domáci Ekeng to vyskúšal zpoza vápna, netrafil všaká bránu.

79
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Gomez, prichádza Lopes.

78
    Ivanschitz sa snažil o center, ale domáca obrana mu loptu šikovne vypichla. Hostia sú aktívnejší.

76
    Center do vápna hostí posielal Cartabia, Marino však včasným vybehnutím zmaril akciu Córdoby.

75
    Domáci kombinujú na svojej polovici.

74
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Barral, prichádza Martins.

73
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Luso, prichádza Ekeng.

73
    Medzi šestnástkový futbal pokračuje a my sledujeme futbal takmer bez šancí.

72
    Domáci začínajú rozohrávku od vlastnej brány.

71
    Domáci aj hostia sa snažia nieč vpredu vymyslieť, ale vo finálnej fázej e veľmi veľa nepresností.

68
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Karabelas, prichádza Tono.

66
    Momentálne je hra rozkúskovaná, kvôli striedaniam faulo, čo hre vôbec neprospieva.

64
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Fidel, prichádza Cartabia.

64
    Ivanschitz fauloval pri rohovom praporku domáceho hráča a dostáva žltú kartu.

64
    Už už sa dostával do samostatného úniku Barral, ale na poslednú chvíľu sklzom mu vypichol loptu Pantic.

62
    Odkop od domácej brány.

61
    Centrovaná lopta z rohu, preletela cez vápno hostí a nikto ju nedokázal tečovať.

60
    Ghilas sa takmer dostal do brejku, ale včas pribehol Navarro a loptu odpratal aspoň na rohový kop.
    Šance Ivanschtza

59
    Barral krásne pri rohovom praporku povyzvŕtal Ivana, odcentroval na Ivanschtza, ktorý hlavou takmer prekonal Crespa! V poslednej chvíli odvrátil na rohový kop domáci obránca!

57
    Hostia si, ale s centrom do vápna poradili a loptu upratali do bezpečia.

57
    Faul Karabelasa na Fidela a domáci majú výhodu priameho kopu z celkom slušnej vzdialenosti.

56
    Juan Carlos ( Córdoba ) ukľudnuje hru a snaží sa v kľude rozohrať.

55
    Domáci odvrátili rohový kop, ale naďalej sa musia brániť.

54
    Hostia sú v úvode druhého polčasu aktívnejši a Ivanschitz vybojoval pre hostí ďalší rohový kop.

53
    Domácim futbalistom chýba hrotový zakončovateľ. Moreno Ghilas sa len veľmi ťažko presadzuje cez obrancov Levante.

51
    Veľká šanca hostí! Ivan Lopez po čiare prešprintoval domáceho brániacého hráča a odcentroval do vápna domácich, kde len tak tak, že nezakončil Barral. Domáci ceter zblokovali na rohový kop!

49
    Levante kombinuje na polovici domácich, kde sa snažia vymyslieť útočnú akciu.

48
    Obraz hry z prvého počasu sa nám nezmenil. Vidíme množstvo súbojov v strede hracej plochy.

46
    Domáci aj hostia vybehli na druhý počas v rovnakej zostave.

46
    Dnešné stretnutie sleduje 14 125 divákov.

46

Rozhodca sa rozhodol nenadstaviť ani minútu a tak presne po 45 minútach sa nám skončil prvý polčas. Vidíme zatiaľ len priemerné stretnutie, kde nebolo k videniu veľa pekných akciíí. Domáci sú aktívnejší ako hosťujp Levante. Uvidíme čo prinesie druhý polčas. Dúfam, že dnes padnú aj nejaká góly a zápas naberie väčšie obrátky. Druhý počas začna cca 20:02

45

44
    Domáci pri lopte, pokúšajú sa pribaliť hosťom do šaťne malý darček.

43
    Garcia sa snažil ohroziť Marina, ale jeho strela skončila takmer pri rohovej zástavke.

43
    Držanie lopty 59% : 41%

41
    Pekný center z pravej strany na Barrala, ktorý len tesne minul loptu.

40
    Domáci v čoraz väčšom tlaku! Ďalší rohový kop pre domácich vybojoval Deivid.

38
    Rozhodca musí schladiť hráčov z oboch mužstiev po menšej potyčke.

35
    Pekný, rýchly prtiútok na konci, ktorého bol Barral. Opäť však len do rukavíc Carlosa.

33
    Prvú žltú kartu v zápase vidí IVAN LOPEZ! Fauloval zozadu domáce Garciu a okamžite žltú kartu vytiahol Prieto.

31
    Domáci Ghilas v ofsajde.

30
    Domáci majú prevahu, ale nevdia sa dostať do žiadnej príležitosti.

28
    Dobrá strela domáceho útočníka skončila v rukaviciach Marina.

27
    Lukas Vyntra, dnes hrá naozaj výborne. Kazí takmer všetky akcie domácich futbalistov. Je vidno, že je to Grék. Gréci majú precíznu defenzívu v krvi.

25
    Códoba sa tlačí dopredu. Hostia sú však zformovaní a čakajú na útok domácich.

24
    Na opačnej strane rýchly útok hostí, na konci ktorého sa pokúšal v sklze ohroziť Carlosa Barral, domáci brankár však jeho strelu bez problémov vyriešil.

23
    Domáci ako keby ma počuli. Pekná krídelná akcia domácich. Fidel si pekne narazil loptu s Deividom, ktorý centroval do šestnástky na Ghillasa, pred ktorým na poslednú chvíľu odkopol loptu na roh Vyntra!

21
    Domácicm chýba v rozhodujúcej fáze kvalita. Dostanú sa pri šestnástku hostí a potom si nevedia poriadne prihrať. Majú to sťažené aj zhustenou obranou Levante.

19
    Po rohovom kope hlavičkoval Navarro, jeho hlavičku bez problémov chytá Carlos.

18
    Rohový kop pre Levante. Dnes je to ich prvý roh.

17
    Je vidieiť, že na ihrisku sú mužstva zo spodných priečok La Ligy. V hre oboch celkov je veľmi veľa nepresností.

16
    Veľmi dobrá strela z 20 metrov v podaní Moralesa. Lopta tesne minula bránu.

14
    Zatiaľ vidíme rušné stretnutie, slušné tempo hry a veľa osobných súbojov.

13
    Celkom dobrá šanca domácich! Po rohu hlavičkoval domáci hráč priamo do náruče Marina!

12
    Ďalší rohový kop pre domáce mužstvo. Už tretí v tomto zápase.

12
    Hostia vysoko napádajú domácich obrancov a tí majú veľký problém dostať sa z vlastnej polovice.

10
    Domáci si, ale s centrom do vápna poradili a podnikajú rýchly protiútok.

9
    Marino vykopol loptu až na Casadeusa, ktorý si hodil loptu okolo Campadabala, ktorý ho zastavil nedovolene. Priamy kop pre hostí z celkom dobrej vzdialenosti.

8
    Ďalší rohový kop pre domácich. Je to už druhý roh.

8
    Domáci dnes potrebujú zabrať a získať tri body. Proti bude určite zatiaľ spolahlivá obrana hostí.

6
    Hostia kombinujú na vlastnej polovici a snažia sa postupne zaútočiť.

5
    Po pravej strane pekne prenikol Ivanschitz. Prihral do vápna domácich na voľného Barraia, ten si poradil s brániacim hráčom, ale lopta sa mu odrazila do ruky a tak z veľkej šance nie je nič.

4
    Vyntra odvrátil rohový kop domácich.

3
    Prvý rohový kop zápasu pre domácich.

2
    Hráči Levante sa usadili na polovici domácich, ich akciu prerušil ofsajd.

1

Córdoba CF: Carlos – Crespo, Pantic, Lopez, Campabadal – Fidel, Luso, Gomez, Deivid, B. Garcia – Moreno Ghilas
    Náhradníci: Salzar – Andone, Cartabia, Ekeng, Garai, Gunino, Lopes
    Tréner: Djukic

Levante UD: Marino – Ivan, Vyntra, Navarro, Karabelas – Morales, Diop, Simao, Ivanschitz – Casadeus, Barral
    Náhradníci: Fernandez – R. Garcia, Tono, Gavilan, Juanfran, Martins, Sissoko
    Tréner: Alcaraz

Rozhodca: Prieto – Garcia, Aboy – Hernandéz.

Pekný sobotný večer vám želám a som rád, že ho strávite spolu s nami pri sledovaní online prenosu. Dnes večer vám priblížime zápas zo Španielskej La Ligy a bude to súboj medzi Córdoba FC a Levante UD. Obidve mužstvá hrajú o spodné priečky a pravdepodobne ich čaká tuhý boj o záchranu.

Córdoba FC sa momentálne nachádza na 18. mieste so ziskom 10 bodov a skóre 11:22. Domáci nováčik má v pláne zotrvať v súťaži aj v budúcej sezóne. Nebudú to mať však vôbec jednoduché. Uvidíme či sa im to podarí. Córdoba v posledných troch zápasoch získala 4 body za jednu výhru, jednu remízu a jednu prehru. Zajtra majú príležitosť odpútať sa zo spodných priečok.

Levante UD
    Hráči Levante po úspešnej minulej sezóne nepredvádzajú také výkony ako od nich všetci očakávali. Sám som zvedavý aký výkon podajú zajtra. Levante podobne ako ich dnešný súper získali z posledných troch zápasov 4 body. Hostia sú v tomto zápase favoritom.

Očakávam vyrovnaný zápas s konečným remízovým výsledkom.

Môj tip na výsledok 1:1

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:00.