Getafe – Barcelona 0:0 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Córdoba – Levante 0:0 (kon.)
Malaga – Vigo 1:0 (kon.)
Cordoba CF
0:0 (0:0)
Levante UD
Sobota 13.12.2014, 20:00 • Estadio Nuevo Arcángel • Španielska LaLiga

Tak skončil sa nám zápas najvyššej španielskej futbalovej ligy. Zápas medzi Córdoba a Levante UD sa skončil bezgólovou remízou. Domáci boli aktívnejší v provom polčase, dokázali si vypracovať za celý zápas len jednu veľkú príležitosť. Hostia z Levante bolí aktívnejší v druhom polčase, kde si vytvorili pár príležitostí. Treba uznať, že tomúto zápasu remíza svedčí. Obidva celky si za svoju bojovnosť bod zaslúžili. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem peknú sobotnú noc. (21:52:25)

90+4

90+3
    Hosťujúci Simao doslova zoťal domáceho hráča a prácom vidí žltú kartu.

90+2
    Hostia sa pokúšajú udrieť v úplnom závere zápasu.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Držanie lopty 58% : 42%

89
    Ghilas sa pekne uvoľnil pred vápnom hostí, ale vystrelil nad Marinovú bránu.

88
    Domáci opäť faulovali v blízkosti svojej šestnástky a hosti majú možnosť ďalšieho priameho kopu.

87
    Priamy kop hostí, zahrá ho Ivanschitz.

86
    Strela domáceho Deivida nemohla Marina v bráne hostí vystrašiť.

83
    Aktívny Cartabia v ofsajde.

82
    Cartabia potiahol loptu až na kraj šestnástky, kde si zasekol hosťujúceho obráncu a vyskúšal pozornosť Marina. Ten si však s jeho strelou poradil.

81
    Domáci Ekeng to vyskúšal zpoza vápna, netrafil všaká bránu.

79
    Striedanie v tíme Córdoba CF: z ihriska odchádza Gomez, prichádza Lopes.

78
    Ivanschitz sa snažil o center, ale domáca obrana mu loptu šikovne vypichla. Hostia sú aktívnejší.