Burnley – Southampton 1:0 (kon.) | Chelsea – Hull City 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Stoke City 1:1 (kon.)
Leicester – Manchester City 0:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 1:1 (kon.) | West Bromwich – Aston Villa 1:0 (kon.)
Arsenal – Newcastle 4:1 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (1:0)
Hull City AFC
Sobota 13.12.2014, 16:00 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Chelsea, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia 2:0. Za The Blues už v 7.minúte otváral skóre Eden Hazard a druhý gól pridal v 68.minúte Diego Costa. Chelsea sa po zápase nachádza na 1.mieste, Hull City na 19.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (17:50:46)

90+3

90+2
    Domáci kontrolujú hru a nepúšťajú Tigrov k lopte. Začína sa posledných 60 sekúnd tohto stretnutia.

90+1
    Stretnutie sa už iba dohráva, Chelsea už o víťazstvo môže pripraviť len zázrak.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 3 minúty!

88
    Schurrle padá po súboji s Livermoreom, nepíska sa. Hull sa snaží znížiť čo mu sily stačia, lenže v desiatich sa proti Chelsea hrá skutočne ťažko.

87
    Exekútor bol Brady, lenže trafil iba múr, od ktorého sa lopta odrazila na rohový kop.

86
    Costa chcel pri vlastnom pokutovom území odkopnúť loptu, lenže pred ním hlavičkoval Elmohamady a prvý menovaný ho trafil. Toto je veľká šanca pre hostí, jedna z posledných. Lepšia pozícia na vykonanie priameho kopu neexistuje.

85
    Matić zastavil črtajúcu sa akciu hostí, voľný kop pre Hull City.

84
    Drogba sa dostal k lopte pred pokutovým územím, našiel na druhej strane Schurrleho. Tomu trvalo veľmi dlho kých si loptu nachystá na strelu, nakoniec sa však k nej dostal, ale Bruce ju zblokoval.

83
    Do konca stretnutia ostáva približne 10 minút aj s nadstaveným časom. Nič vážnejšie sa už asi nestane a Chelsea si udrží prvú priečku.

82
    Striedanie v tíme Chelsea FC: ihrisko opúšťa Mikel, jeho miesto zaujme Ramires.

81
    Striedanie v tíme Chelsea FC: ihrisko opúšťa Willian, jeho miesto zaujme Schurrle.

80
    Ďalšia akcia domácich a teraz to bolo tesné! Ivanović našiel v pokutovom území Williana, ten ešte chcel prihrať Drogbovi pred bránu, avšak bolo to tečované. Roh pre The Blues.

79
    Striedanie v tíme Chelsea FC: ihrisko opúšťa Oscar, jeho miesto zaujme Drogba.

78
    Domáci Ivanović sa odhodlal k strele spoza pokutového územia, jeho pokus minul McGregorovu svätyňu.

77
    Chelsea sa nikam neponáhľa, snaží sa držať loptu na svojich kopačkách a neurobiť žiadnu chybu.

75
    Costa našiel na krídle Ivanovića, ten nacentroval nebezpečne do pokutového územia. Stopér Bruce odhlavičkoval do bezpečnej vzdialenosti.

74
    Striedanie v tíme Hull City AFC: ihrisko opúšťa Jelavić, jeho miesto zaujme Ramirez.