Schalke – Kolín nad Rýnom 1:2 (kon.) | Augsburg – Bayern 0:4 (kon.) | Hertha – Dortmund 1:0 (kon.)
Brémy – Hannover 3:3 (kon.) | Freiburg – Hamburger 0:0 (kon.) | Mainz – Stuttgart 1:1 (kon.)
Hertha BSC
1:0 (1:0)
Borussia Dortmund
Sobota 13.12.2014, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Nemecká Bundesliga

Zápas v hlavnom meste Nemecka sa končí. Po skvelom obrannom výkone si cenné 3 body odnášajú domáci hráči. Borussia bojovala do konca, snažila sa streliť aspoň vyrovnávajúci gól ale chýbalo jej šťastie a domácich podržal skvelý brankár Kraft. Borussia tak pokračuje vo veľmi zlých výkonoch a v tabuľke nemeckej Bundesligy sa prepadne minimálne o jedno miesto.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:24:15)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta zápasu.

90+2
    Hosťom dnes jednoducho nie je súdené dať gól. V Lige majstrov im to ide skvele, ale domáca liga je pre nich zatiaľ zakliata.

90+2
    A ďalší rohový kop, tento krát z druhej strany. Hostia aj so svojím brankárom v pokutovom území Herthy.

90+1
    Hostia nakopávajú loptu do 16ky Herthy v záverečnom nápore. Klopp nervózny pred svojou lavičkou. Rohový kop pre hostí.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Pokus o pekné prečíslenie domácim nevyšiel. Loptu získavajú hostia a idú do útoku. Ostáva im už len pár minút.

89
    Piszczek centroval do 16ky Herthy, tam ale nikoho v žltom nenašiel a tak sa domáci znova oslobodzujú.

88
    Kraft vykopáva ďaleko dopredu. V strede ihriska loptu získali hráči Herthy, ktorí sa snažia držať ju čo najdlhšie ďaleko od svojej brány.

86
    Tak toto bol nádherný zákrok Krafta po hlavičke Immobileho. Domáci brankár drží svoj tím. A ani druhá hlavička Immobileho gól nepriniesla a domáci si môžu vydýchnuť.

86
    Burussia sa nevie dostať do poriadneho záverečného tlaku, stále je ich hra prerušovaná faulom či zlou prihrávkou. Treba ale povedať, že hostia tlačia berlínsky klub takmer celý druhý polčas.

85
    Ramos sa dopustil útočného faulu a hostia musia opustiť polovicu Herthy. Kraft vykopáva na polovicu Borussie.

84
    Posledné minúty do konca zápasu a Borussia stále bez úspechu. V 16ke Herthy to síce vrie ale hostia sa nevedia presadiť.

83
    Striedajú aj hostia. Odchádza Subotić a prichádza Sahin.

82
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Ronny a prichádza Lustenberger.

81
    Začala sa posledná časť zápasu. Do konca ostáva 10 minút a presne toľko majú hráči Borussie aby sa ešte pokúsili vyrovnať.

80
    İlkay Gündoğan vyskúšal tiež pozornosť domáceho brankára ale ani jeho strela nekončí gólom. Domáci smerujú za dôležitým víťazstvom.