Nantes – Bordeaux 2:1 (kon.) | Bastia – Rennes 2:0 (kon.) | Lorient – Metz 3:1 (kon.)
Montpellier – Lens 3:3 (kon.) | Remeš – Évian TG 3:2 (kon.)
SC Bastia
2:0 (1:0)
Stade Rennes
cz Sobota 13.12.2014, 20:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:03:59)

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec zvládla lépe Bastia, která porazila celek Rennes 2:0. Domácím hodně pomohlo, že hostující Diagné byl v prvním poločase vyloučen. Hosté sice bojovali, ale na body to nestačilo.

90+2

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Z rohu nic nebylo, ale domácí ušetřili cenné vteřinky, což bylo hlavním cílem.

88
    Po zblokovaném centru je tu rohový kop pro Bastii.

87
    Hosté stále kombinují, ale daleko od branky, kterou střeží Aréola, který ve druhém poločase neměl téměř žádnou práci.

85
    Hosté to nevzdali, ale směrem dopředu se jim nedaří a vypadá to, že všechny body získá Bastia.

84
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Djibril Cissé.
    Yannick CAHUZAC - 2:0

82
    Bastia právě vstřelila branku!
    A je zřejmě hotovo, protože domácí jdou do vedení o dvě branky. Po rychlé akci se ke střele dostal YANNICK CAHUZAC, který povedenou přízemní střelou překonal Costila.

80
    Deset minutek před koncem vede Bastia stále o jednu branku, takže konec zápasu bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.

78
    Hosté nyní dobře kombinovali, ale do zakončení se nakonec nedostali.

77
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Tallo, přichází Romaric.

75
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Abdoulaye Doucouré.

73
    Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Domácí brání cenné vedení a hraje se tak hlavně uprostřed hrací plochy.

71
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda hosté něco vymyslí a vybojují alespoň bod.
    Kamano z pravé strany

69
    Druhou branku mohl přidat François Kamano, ale z pravé strany na Costila nevyzrál.