Schalke – Kolín nad Rýnom 1:2 (kon.) | Augsburg – Bayern 0:4 (kon.) | Hertha – Dortmund 1:0 (kon.)
Brémy – Hannover 3:3 (kon.) | Freiburg – Hamburger 0:0 (kon.) | Mainz – Stuttgart 1:1 (kon.)
SC Freiburg
0:0 (0:0)
Hamburger SV
Sobota 13.12.2014, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga

Dnes sme sledovali pomerne vyrovnané a bojovné stretnutie. Zápas sa nám začal veľmi zaujímavo, keď už v prvej minúte mali domáci možnosť kopať pokutový kop! Darida, však penaltu nepremenil a odvtedy sme už veľa šancí nevideli. Zápas teda skončil nerozhodne 0:0. Týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem príjemný sobotný večer. (17:25:09)

90+3

90+3
    Mehmedi v posledných sekundách ešte vyskúšal Drobného rukavice.

90+2
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Lassoga, prichádza Strieber.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Tréner domácich tlačí svojích dopredu! Domáci sa snažia rozhodnúť v posledných minútach!

87
    Cleber zostáva na trávniku a nevypadá to s ním dobre.

87
    Schahin sa dostal do minibrejku a snažil sa prekonať Drobného. Opäť však netriafa bránu stav zostáva nezmenený!

86
    Pomaly sa blížime k záveru stretnutia a ani jedno mužstvo nechce urobiť chybu. Prípadný gól by pravdepodobne rozhodol toto stretnutie.

83
    Lassoga len tesne nedosiahol na center v pokutovom úzení domácich.

82
    Veľmi dobrá šanca domácich! Darida našiel vo vápne hostí Zulechhnera, ktorý bol ani nie minútu na ihrisku, lenže ten netriafa bránu!

81
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Klaus, prichádza Zulechner.

81
    Domáci Darida hrá dnes naozaj výborný zápas. JE až neuveriteľné koľko nabehá tento futbalista.

79
    Hostia zatlačili domácich! Jiráček sa dostal k strele, z 10 metrov však netrafil bránu!

77
    Rudnevs s Holtbym dobre zakombinovali. Holtby sa pokúšal vystreliť, jeho strela však bola zblokovaná na roh.

75
    Domáci Freiburg je na polovici hostí. Domáci dobre kombinujú a pokúšajú sa niečo vymyslieť na pozornú obranu Hamburgu.

73
    Hostia pekne zakombinovali. Po osi Holtby, Jiráček však prišiel nepresný center do vápna domácich.

71
    Striedanie v tíme Hamburger SV: z ihriska odchádza Muller, prichádza Gouaida.

71
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Guede, prichádza Schahin.

Lissko

Góly:

Karty:   40. Torrejon (FRE), 53. Gunter (FRE) – 54. Cleber (HAM), 68. Behrami (HAM)

Nepremenená penalta: 2. Darida (FRE), brankár Drobný zneškodnil

SC Freiburg: Burki – Gunter, Kempf, Torrejon, Riether – Schmid, Hofler, Darida, Klaus – Guede, Mehmedi
    Náhradníci: Mielitz – Krmaš, Julien, Schahin, Schuster, Sorg, Zulechner
    Tréner: Streich

Hamburger SV: Drobný – Diekmeier, Djorou, Cleber, Marcos – Muller, Behrami, Van der Vaart, Holtby – Rudnevs, Lasogga
    Náhradníci: Brunst- Zollner – Arslan, Gouaida, Jiráček, Kacar, Ostrzolek,
    Tréner: Zinnbauer

Rozhodca: Stark, Beitinger, Petersen,