Rheindorf Altach – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Austria – Grodig 1:0 (kon.) | Ried – Neustadt 6:0 (kon.)
Admira Wacker Mödling – Wolfsberger 2:1 (kon.)
SV Ried
6:0 (2:0)
SC Wiener Neustadt
cz Sobota 13.12.2014, 18:30 • Fill Metallbau stadion • Rakúska Bundesliga

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (20:24:25)

Je za námi konec zápasu, ve kterém vyhrává SV Josko Ried vysoko 6:0!

Domácí kanonádu načal Lainer ve 21. minutě. Pár minut před koncem navýšil Murg a stav byl 2:0.

Ve druhém poločase padly celkem čtyři branky. O dvě z nich se postaral střídající Perstaller a po jedné přidal Walch a Mőschl.

Fanoušci domácího celku se hodně bavili a sledovali jasnou výhru svého týmu, který odskakuje svému soupeři na rozdíl 8 bodů.

90+3
    Ried právě vstřelil branku!
    Tak nakonec mohou diváci děkovat rozhodčímu za nastavené tři minuty. Z posledního útoku se k míči dostal PATRIK MŐSCHL, který nedal střelou brankáři šanci na zákrok!

90+2
    Rozhodčí hru zbytečně natahuje a divákům se to nelíbí.

90+1
    Tak se nám hra natáhla o jednu minutku navíc. Domácí fanoušci tleskají ve stoje a děkují svým miláčkům za předvedenou hru.

90
    Rozhodčí zřejmě nic nestaví a nechá dohrát poslední akci hostí.

89
    Uvidíme, jestli rozhodčí nastaví něco nad rámec řádné hrací doby a prodlouží trápení hostí o nějakou minutku.

89
    Janeczek je na nohou a hra může pokračovat.

88
    Na zemi leží Janeczek, který inkasoval po vzájemném souboji do stehenního svalu.

86
    Předtím ale proběhne poslední střídání i na domácí straně. Hřiště opouští Lainer, kterého nahradí po zbytek zápasu Froschl.

85
    Střela domácího útočníka nadělala problémy Vollnhoferovi, který vytěsnil míč alespoň na roh!

84
    Hosté naposledy střídají. Hřiště opouští Asman Ali a jeho místo zaujme Kainz.

83
    Thomalla si zběhl na centrovaný balón, který sklepl do středu malého vápna, kde stál dobře postavený JULIUS PERSTALLER, ten už neměl žádný problém poslat míč do prázdné branky.

83
    Domácí jdou do dalšího útoku.

82
    Centrovaný míč nenašel žádného hráče Wieneru a končí v zámezí.

81
    Hosté vybojovali volný přímý kop na polovině Riedu.

80
    Na začátku 80. minuty vidí za svůj faul Denner žlutou kartu.

79
    Trenér Riedu se rozhodl podruhé v dnešním zápase střídat. Hřiště opouští Murg a jeho místo nahradí Elsneg.
    Julius PERSTALLER - 4:0

Filip Branšovský

Góly: 21. Lainer, 41. Murg, 48. Walch, 77. Perstaller, 83. Perstaller, 90+3. Mőschl

Karty:   10. Pichler (RIE) – 39. Freitag (WIE), 80. Denner (WIE)

SV Ried: Gebauer – Janeczek, Trauner, Pichler – Lainer (86.Frőschl), Murg (79. Elsneg), Streker, Kragl – Walch (73.Perstaller), Thomalla, Mőschl
    Náhradníci: Hőbarth, Perstaller, Vastic, Frőschl, Pichler, Burghuber, Walch

SC Wiener Neustadt: Vollnhofer – Ranftl, Mimm, Sereinig, Denner – Freitag, O´Brien – Osman Ali (84. Kainz), Koch (55. Rauter), Dobras (72. Schőpf) – Maierhofer
    Náhradníci: Schierl, Rauter, Kainz, Maderner, Schőpf, Mally, Pollhammer