Rheindorf Altach – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Austria – Grodig 1:0 (kon.) | Ried – Neustadt 6:0 (kon.)
Admira Wacker Mödling – Wolfsberger 2:1 (kon.)
Admira Wacker Mödling
2:1 (1:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Sobota 13.12.2014, 18:30 • Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf • Rakúska Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání rakouské Bundesligy, v němž Admira Wacker Mödling přivítá na svém hřišti RZ Pellets WAC. Utkání se odehraje na Bundesstadion Südstadt v Maria Enzersdorfu.

V utkání by měl být favoritem aktuálně druhý tým rakouské nejvyšší soutěže, Wolfsberger AC, který má na svém kontě dvojnásobný počet bodů, než Admira. Ta má na předposledním místě tabulky bodů patnáct, což je stejně, jako má poslední Wiener Neustadt. Navíc se zvyšuje ztráta na týmu před nimi, osmý Ried má náskok již pěti bodů, po osmnácti ligových kolech!

FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Weber, Wostry, Katzer, Auer – Windbichler, Lackner – Bajrami, Thürauer, Sax – Ouédraogo
    Náhradníci: Löffler, Sulimani, Knasmüllner, Wessely, Yavuz, Kuttin, Egho

RZ Pellets WAC: Kofler – Standfest, Sollbauer, Drescher, Palla – Weber, Hüttenbrenner – Kerhe, Silvio, Jacobo – Trdina
    Náhradníci: Dobnik, Seebacher, Baldauf, Zulj, Berger, Seidl, Wernitznig

Rozhodčí: Grobelnik – Heidenreich, Gruber.

Oba týmy na hrací ploše.

1

2
    Opatrný úvod zápasu, hosté mají míč a vhazují z levé strany, na vlastní půli.

3
    Sudí píská faul domácího Auera, volný kop pro WAC.

4
    Míč směřuje z pravé strany na branku, Siebenhandl chytá a bude moci rozehrát.

6
    Míč na polovině domácích, je tam faulován jeden z hostů, konkrétně Španěl Jacobo.

7
    Domácí odvrací pouze na roh, který právě Jacobo rozehraje z levé strany.

8
    Domácí sice odvrací, ale mohla se klidně pískat i penalta, vypadalo to, že jeden z obránců zahrál rukou.

10
    Siebenhandl musel zasahovat proti střele uvnitř vápna, míč nakonec dokázal vytěsnit na roh.

11
    Domácí se ubránili, ale je jasné, že WAC má zatím převahu, dočkáme se brzy gólu?

12
    Po pravém křídle nyní proniká Ouédraogo, jehož přihrávka před branku ale nenašla adresáta.

13
    Na druhé straně nepřesně centruje Jacobo, míč končí v autu, domácí vhazují.

14
    Žlutou kartu dostává Jacobo (RZ Pellets WAC) za faul na vlastní půli, tak trochu zbytečná karta.

15
    Admira může potrestat tento faul z volného kopu, který rozehraje z pravé strany, z blízkosti vápna soupeře.

16
    Míč letí nějaký metr a půl nad branku WAC, žádné nebezpečí pro Koflera.

17
    Nepřesný nákop hostů, ale ti přesto zůstanou u míče, mají aut z pravé strany.

18
    To nebyla vůbec špatná pozice pro domácího Thürauera, který ale ve vápně nedokázal přesně usměrnit střelu z voleje.

19
    Rohový kop domácích, z levé strany.

20
    Branka WAC nebyla ohrožena, přesto domácí zůstávají u míče.

22
    Souboj ve středu hřiště, není to faul, vytěžili z toho hosté, centr před branku Admiry, kde Silvio hlavičkuje pouze nad branku.

23
    Jacobo neuspěl na levém křídle a hosté se musí vracet. Postup Admiry je ale až příliš pomalý.

24
    Nakonec končí faulem Webera, volný kop pro Admiru, z pravé strany.

25
    Lackner rozehrál volný kop z pravé strany, ale nikdo v červeném se k hlavičce nebo zakončení ve vápně nedostal.

26
    Míč ve středu hřiště, končí v autu, vhazují domácí.

27
    Ouédraogo se dostává k hlavičce, po centru z pravé strany, ale míč končí v rukavicích Koflera.

28
    Faulován domácí Windbichler, volný kop domácích, téměř na milimetry přesně z půlící čáry.

30
    Je za námi půl hodina hry, domácí Lackner se těžce zvedá z trávníku po faulu Webera v hlavičkovém souboji.

32
    Domácí přebrali iniciativu a jsou nyní aktivnější, nyní vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

33
    Rohový kop pro Admiru, z levé strany rozehrává Bajrami.

34
    Hodně nepovedený rohový kop, bílé dresy jakoby oslepily Bajramiho, který poslal míč přímo pod nohy trojici soupeřů.

35
    Další centr domácích letí do pokutového území WAC, tentokrát z pravé strany, pro míč si došel Kofler.

37
    Nepřesný pas domácích na Ouédraoga, Kofler má míč a bude vykopávat od své branky.

39
    Jacobo bojuje o míč na levé straně, ale proti dvojnásobné přesile se neprosazuje.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté faulují na vlastní polovině, volný kop pro Admiru.

41
    Míč končí v náruči Koflera, který vykopává daleko od své branky.

42
    Domácí opět nakopávají míč dopředu, je z toho alespoň autové vhazování.

43
    Byla nařízena penalta ve prospěch Admiry po faulu Sollbauera.
    Penaltový zákrok

43
    Žlutou kartu dostává Michael Sollbauer (RZ Pellets WAC).

43
    Admira právě vstřelila branku!
    RICHARD WINDBICHLER s přehledem proměňuje pokutový kop střelou k tyči.
    RIchard WINDBICHLER - 1:0

45
    Poslední minuta první půle, domácí vedou a zřejmě půjdou do kabin s jednobrankovým náskokem.

45

V prvním poločase začali hosté slušně, měli mírnou převahu a několikrát i ohrozili branku soupeře. Domácí však postupně vyrovnali hru a nakonec to byli oni, kdo se radoval z gólu, když ve 44. proměnil pokutový kop Windbichler.

Druhý poločas začne přibližně v 19:31.

46

47
    Druhý poločas začíná zostra, po průniku Ouédraoga pálí ve vápně Thürauer, který ale přestřeluje branku.

49
    Hosté se snaží něco vymyslet na polovině Admiry, daří se, ale Jacobo až příliš často ztrácí míče.

50
    Ouédraogo neuspěl na polovině WAC proti bránící přesile, hosté mohou zaútočit.

51
    A nakonec Jacobo zakončuje z levé strany, míč míří do branky, ale skvělým zákrokem se blýskl gólman Siebenhandl.

51
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Hosté se prosazují z rohového kopu, centr z levé strany letí do vápna, kde si nejvýše vyskočil TADEJ TRDINA, který hlavou usměrnil míč do branky Admiry.
    Tadej TRDINA - 1:1

53
    Hosté aktivnější v úvodu druhého poločasu, nyní faulován Jacobo na polovině Admiry.

55
    Celou akci hostů přerušuje odpískaný ofsajd.

57
    Odpískaným falem Saxe na gólmana Koflera končí útočná akce Admiry.

59
    Na malém prostoru se nyní snažili domácí kombinovat na polovině WAC, je z toho ale rychlý brejk Brazilce Silvia.

60
    Hodina hry za námi, nepřesný centr domácích z levé strany, takto branku soupeře těžko ohrozí, odkop od branky WAC.

61
    Začala poslední půl hodina, stav zápasu nerozhodný, což odpovídá současné hře obou týmů.

63
    Hosté s míčem na polovině soupeře, ale ztrácí ho a domácí jdou do brejku.

64
    Ouédraogo to zkusil z levé strany přímo na branku a zaskočil gólmana Koflera, ten však stihl míč ještě vytěsnit mimo.

65
    Z rohového kopu se Admira neprosazuje, Ouédraogo nakonec v ofsajdu.

66
    Drescher fauluje na vlastní polovině, volný kop pro Admiru.

67
    Auer centruje z pravé strany, ale hodně nepovedeně, míč letí vysoko nad branku.

67
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Silvio, přichází Manuel Seidl.

68
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Benjamin Sulimani.

70
    Kofler má míč ve své moci a rozehrává na své polovině, několik metrů před vápnem.

71
    Také Siebenhandl si sáhne na míč a bude rozehrávat od své branky.

72
    Žlutou kartu dostává Markus Lackner (FC Admira Wacker Mödling) za ukázkový "šlapák".

73
    Hosté se neprosazují, Siebenhandl má míč a rozehrává od své branky.

74
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Jacobo, přichází Wernitznig.

76
    Volný kop pro WAC, ale je to z velké dálky.

77
    Souboj ve vápně Admiry, o penaltě nemůže být ani řeč, sudí ukazuje na rohový kop.

78
    Akce WAC ale končí faulem, byl tam faulován gólman Admiry, provinil se Trdina.

79
    Povedená akce domácích, kdy Ouédraogo potáhl míč po levé straně, napálil ho před branku, kde nedokázal zakončit Bajrami, ale míč se odrazil na zadní tyč, kde byl zcela volný LUKAS THÜRAUER. jenž si již věděl rady a prostřelil gólmana Koflera, domácí opět vedou!
    Lukas THÜRAUER - 2:1

81
    Rohový kop pro Admiru,domácí rozehrají z pravé strany.

82
    Windbichler pálí zpoza vápna, míč končí mimo branku, ale je z toho alespoň roh z levé strany.

83
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Weber, přichází Zulj.

85
    Žlutou kartu dostává Daniel Drescher (RZ Pellets WAC) za faul ve středu hřiště.

86
    Ofsajdem končí útočná snaha hostů, domácí budou moci rozehrát.

88
    Blíží se závěr a domácí stále hájí těsné vedení, připíší si dnes nesmírně cenné a tak trochu překvapivé tři body?

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté mají míč a snaží se o vyrovnání.

90+2
    Jenže hrozí domácí, Ouédraogo se snažil vybojovat rohový kop, je z toho ale pouze odkop od branky.

90+2
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Lukas Thürauer, přichází Mustafa Yavuz.

90+4

Domácí dnes dokázali, po velmi srdnatém výkonu, porazit druhý nejlepší tým rakouské Bundesligy! Nutno dodat, že naprosto právem, hosté se totiž trápili v koncovce, naopak, domácí využili všechny své šance ke vstřelení dvou branek, které stačily na, trochu překvapivé, tři body.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:27:34)