Kazaň – Zenit 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FC Ural 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Groznyj – Torpedo Moskva 0:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (0:1)
FK Krasnodar
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga

90+3
    Úžasná šance pro Baldého v poslední minutě! Senegalský útočník dostal míč před branku a skluzem jí přestřeluje o pár milimetrů!

89
    Izmajlov (KRS) přerušuje protiútok Kubaně a vidí žlutou kartu.

87
    Sigurðsson nahradí jediného střelce hostů, Pereyru.

86
    Ješčenko (KUK) strkal do pronikajicího hráče hostů a dostává žlutou kartu.

85
    Tlisov (KUK) dalším potrestaným hráčem.

81
    Obrovská šance pro Bucura! Ten ve vápně udělal kličku a levačkou minul branku!

80
    Ošklivým šlapákem se provinil Ricardo Laborde (KRS).

73
    Xandão (KUK) zahrál rukou a i on je potrestán žlutou kartou.
    Další branka z ofsajdu

71
    Podobná situace jako z prvního poločasu! Domácí dávají branku a opět je neuznaná díky ofsajdu! Opět má rozhodčí pravdu!

69
    Pavel Mamajev dnes dohrál. Laborde je hráčem, který jej nahradí.

67
    Vitalij Kalešin (KRS) vidí žlutý kartónek.

60
    Domácí na koni! Centr do vápna lízl hlavou Popov! K neštěstí domácích doletěl míč mimo!
    Gheorghe BUCUR - 1:1

58
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Baldé nahrál Bukurovi, který nacentroval do vápna, kde nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Obrana ovšem vrátila míč zpět k GEORGOVI BUCUROVI, který se nyní nemýlil! Tvrdou ranou k tyču vyrovnal!

53
    Charles Kaboré (KUK) přerušil protiútok hostů a vidí žlutou kartu.

46
    Po poločase skončil na hřišti Ignatěv, podpořit ofenzívu má za úkol střídající Melgarejo.

41
    Další zahozená šance! George Bukur si narazil míč se svým spoluhráčem a z hranice vápna levačkou opět míjí branku!
    Hlavička z bezprostřední blízkosti

36
    Andreas Granqvist se dostal k hlavičce z bezprostřední blízkosti, odkud trestuhodně trefuje jen Bělenova do náruče!
    Dikanův dobrý zákrok

34
    Dikan sebral gól z nohy jednomu z domácích hráčů! Chyběli milimetry!

33
    Obrovský závar před domácí brankou! Wandersonovu střelu vyrazil Bělenov před Mamajeva, jenž napálil míč do odkryté branky, kde ovšem zakročil obránce! Následná střela Wandersona z úhlu šla mimo!
    Mauricio PEREYRA - 0:1

21
    Nyní to ale hosté vymysleli parádně! Sergej Petrov dostal míč na pravou stranu, odkud ho ihned vracel zpět k pokutovému puntíku, kam si krásně naběhl MAURICIO PEREYRA, jenž s klidnou hlavou dává první branku utkání!
    Asistence: Sergej Petrov

16
    Krásnou přihrávku přes hlavu vymyslel Joãozinho! Míč dostal před branku Wanderson a pálil na ní. Tam se výtečným zákrokem zaskvěl Bělenov!

7
    Krásně se prosadil proti obraně hostujicího Krasnodaru Baldé. Svou střelu ovšem zbytečně uspěchal a trefuje jen boční síť.