Kazaň – Zenit 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FC Ural 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Groznyj – Torpedo Moskva 0:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (0:1)
FK Krasnodar
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (19:57:32)

Krásný zápas jsme dnes viděli v Krasnodaru, kde se v derby utkal tým Kubaně a Krasnodaru. V prvním poločase jsme byli svědky neuvěřitelných akcí a dokonce jednoho gólů, který dal Pereyra. V druhém poločase byl domácí celek mnohem lepší a nakonec vyrovnal. Rozhodujicí branku se jim ale nepovedlo vstřelit. Nejblíže byl Baldé, který v poslední minutě minul trestuhodně branku. A tak toto utkání končí poprvé v historii vzájemných zápasů remízou.

90+3

90+3
    Úžasná šance pro Baldého v poslední minutě! Senegalský útočník dostal míč před branku a skluzem jí přestřeluje o pár milimetrů!

90+2
    Sigurðsson byl faulován a hosté rychlé vypálili, lehký zákrok pro Bělenova.

90+2
    Faul uprostřed hřiště. Domácí se ženou dopředu.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Dnes se již rozdalo sedm karet, což je rekord pro rozhodčího Valareviče v ruské Premier League.

89
    Izmajlov (KRS) přerušuje protiútok Kubaně a vidí žlutou kartu.

87
    Sigurðsson nahradí jediného střelce hostů, Pereyru.

86
    Ješčenko (KUK) strkal do pronikajicího hráče hostů a dostává žlutou kartu.

85
    Do vápna se opět hrnul Bucur. V poslední chvíli ho ale čistým skluzem odzbrojil jeden z obránců.

85
    Tlisov (KUK) dalším potrestaným hráčem.

84
    Ihned z rohu musel míč boxovat Dikan!

84
    Kubaň aktuálně hodně tlačí. Hosté museli odkopnout na roh.

81
    Obrovská šance pro Bucura! Ten ve vápně udělal kličku a levačkou minul branku!

80
    Ošklivým šlapákem se provinil Ricardo Laborde (KRS).

79
    Krásně zahraná kombinace až do "kuchyně". Ibraima Baldé dostal míč hodně před sebe a je u toho jen odkop od branky.

77
    Míč přeletěl jak hlavičkujicí hráče, tak i brankáře.

77
    Hosté mají další přímý kop, nyní z větší vzdálenosti.

75
    Bucur dostával míč do dobré palebné pozice, ale ukličkoval se.

74
    Joãozinho trefuje jen zeď.

73
    Xandão (KUK) zahrál rukou a i on je potrestán žlutou kartou.

73
    Hostům se v druhém poločase vůbec nedaří. Nyní mají ovšem výhodou přímého kopu z dobré pozice.
    Další branka z ofsajdu

71
    Podobná situace jako z prvního poločasu! Domácí dávají branku a opět je neuznaná díky ofsajdu! Opět má rozhodčí pravdu!

70
    Domácí mají šanci na obrat skóre. Přímý kop z dobré pozice.

69
    Pavel Mamajev dnes dohrál. Laborde je hráčem, který jej nahradí.

67
    Vitalij Kalešin (KRS) vidí žlutý kartónek.

66
    Jenž nedopadl vůbec dobře.

65
    George Bucur svedl sprinterský souboj s Kalešinem. Obránce Krasnodaru míč zblokoval a je z toho roh.

62
    Hosté to zkoušeli z dálky. Lahůdka pro Dikana.

60
    Domácí na koni! Centr do vápna lízl hlavou Popov! K neštěstí domácích doletěl míč mimo!
    Gheorghe BUCUR - 1:1

58
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Baldé nahrál Bukurovi, který nacentroval do vápna, kde nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Obrana ovšem vrátila míč zpět k GEORGOVI BUCUROVI, který se nyní nemýlil! Tvrdou ranou k tyču vyrovnal!

56
    Ibraima Baldé se snažil dostat k míči, který putoval k brance. V moment, kdy věděl, že ho nedoběhne, zatáhl za záchranou brzdu a je mu pískán faul.

55
    Který byl krátký a lehce odhlavičkován domácími borci.

55
    Mamajev byl faulem zastaven. Přímý kop pro hosty.

53
    Charles Kaboré (KUK) přerušil protiútok hostů a vidí žlutou kartu.

52
    Žlutozelení stále kombinují, ale nedaří se jim dostávat se do pozic jako v prvním poločase.

51
    Která už ale není aktuálním děním na hřišti.

50
    Mamajev se nyní postaral o tři hráče a udržel hosty v kombinaci.

48
    Na půlce hřiště byl zpacifikován rozběhnutý Baldé.

47
    Domácí kombinují na půlce Krasnodaru.

46
    Po poločase skončil na hřišti Ignatěv, podpořit ofenzívu má za úkol střídající Melgarejo.

46

Oba celky míří z tunelu zpět na hřiště.

Druhý poločas začne přibližně v 19:02.

Končí první poločas krásného prvního poločasu! Viděli jsme nespočet krásných akcí, velkých šancí a jeden gól o nějž se postarala dvojice Petrov – Pereyra! Ve druhém poločase se máme na co těšit!

45

44
    Pár metrů před vápnem kombinovala čtverice hráčů Krasnodaru. Domácí branku ale nehrozili.

42
    Tempo utkání je úžasné! Doufejme, že do devadesáté minuty neustane!

41
    Další zahozená šance! George Bukur si narazil míč se svým spoluhráčem a z hranice vápna levačkou opět míjí branku!

39
    Hosté to zkoušejí hodně z levé strany.
    Hlavička z bezprostřední blízkosti

36
    Andreas Granqvist se dostal k hlavičce z bezprostřední blízkosti, odkud trestuhodně trefuje jen Bělenova do náruče!

35
    Přímý kop pro Krasnodar. Fauloval jeden z hráčů Kubaně.
    Dikanův dobrý zákrok

34
    Dikan sebral gól z nohy jednomu z domácích hráčů! Chyběli milimetry!

33
    Obrovský závar před domácí brankou! Wandersonovu střelu vyrazil Bělenov před Mamajeva, jenž napálil míč do odkryté branky, kde ovšem zakročil obránce! Následná střela Wandersona z úhlu šla mimo!
    Odmávaný ofsajd

31
    Krásně provedený centr a ještě lepší hlavičkový pokus! Kubaň dala dokonce branku. Všemu brání správně odmávaný ofsajd.

30
    Izmajlov se provinil faulem a je tu přímý kop pro domácí Krasnodar.

29
    Hodně se kombinuje a to u obou týmů.

27
    Domácí obrana dnes preferuje spíše dlouhé centry přes půl hřiště, než-li postupnou kombinaci k brance.

25
    Kubaň ale snaží smazat vedení Krasnodaru. Baldé neuspěl v silovém souboji s Granqvistem.

23
    S domácím týmem gól lehce zamával. Aktivnější jsou s míčem hosté.
    Mauricio PEREYRA - 0:1

21
    Nyní to ale hosté vymysleli parádně! Sergej Petrov dostal míč na pravou stranu, odkud ho ihned vracel zpět k pokutovému puntíku, kam si krásně naběhl MAURICIO PEREYRA, jenž s klidnou hlavou dává první branku utkání!
    Asistence: Sergej Petrov

19
    Ibrahima Baldé udělal ve vápně kličku a střílel na branku. Technickou střelou míjí cíl.

18
    Dikan špatně vykopl míč a ten přistál na prsou Popova. Ruský záložník míč ihned vracel na branku. Střela byla ovšem slabá a skončila v náruči Dikana.

18
    Vše odhlavičkovala obrana Kubaně.

18
    Přímý kop pro hosty z ideální pozice na centrovaný míč.

16
    Krásnou přihrávku přes hlavu vymyslel Joãozinho! Míč dostal před branku Wanderson a pálil na ní. Tam se výtečným zákrokem zaskvěl Bělenov!
    Branka po ofsajdu

14
    Hosté, respektivě Wanderson dal nádhernou branku, bohužel z ofsajdu.

12
    Po levé straně se řítil Popov, který se stahovačkou zbavil obránce. Střela byla ale pro Dikana lahůdkou.

11
    Kombinační hrou se do dobré příležitosti dostali domácí. Čárový rozhodčí ovšem píská ofsajd.

10
    Žádný moment překvapení ale nepřevádí a míč ztrácí.

9
    Poprvé v zápase kombinují hosté na útočné polovině.

8
    Ivelin Popov byl dalším hráčem, který se pokoušel překvapit Dikana, ale je z toho jen další střela nad branku.

7
    Krásně se prosadil proti obraně hostujicího Krasnodaru Baldé. Svou střelu ovšem zbytečně uspěchal a trefuje jen boční síť.

6
    Kubaň se řítila do zajímavé šance, ta byla bohužel pro domácí publikum překombinovaná.

5
    Domácí celek vlétl do zápasu aktivněji. Hosté bojují o druhé místo. Jestli ovšem chtějí uspět, musí přidat.
    Nepřesná střela

4
    Bukur dostal míč na začátek vápna, udělal kličku do středu hřiště a vypálil. Zařízení míjí.

3
    Chytře to myslel jeden z hráčů domácích, ale přihrávka do vápna byla nepřesná.

3
    A vhazuje se asi šestý aut.

3
    První minuty jsou takticky oťukávací.

1
    Kubaň vybojoval míč a mohli hrát s míčem. Jsou ale zalezlý až na své polovině.

1
    Poslední zápas podzimní části pro oba týmy začal.

1

Když si promyslíme, jak brát dnešní zápas, tak to berme jako derby mezi Slavií a Spartou, či zápas CSKA Moskva se Spartakem Moskva.

V mrazivém ruském počasí se dnes bude hrát zápas Krasnodaru proti Krasnodaru. Domácí mají ve vzájemných zápasech lepší bilanci. V devíti zápasech šestkrát zvítězili a třikrát prohráli. Nikdy neskončil zápas remízou.

FK Kubaň Krasnodar: Bělenov – Ješčenko, Armaš, Xandão – Tlisov, Sosnin, Ignatěv, I. Popov, Kaboré – Bucur, Baldé.
    Náhradníci: Karjukin, Pomazan – Bugajev, Žavnerčik, Oliseh, Chubulov, Bueno, Rabiu, Danilo, Melgarejo, Karetnik.

FC Krasnodar: Dikan – Kalešin, Martynovič, Granqvist – Izmajlov, Mamajev, Gazinskij, Petrov, Joãozinho, Pereyra – Wánderson.
    Náhradníci: Sinicyn – R. Sigurðsson, Adžindžal, Burmistrov, Laborde, Lanin, Batutin.

Rozhodčí: Valerevič – Ivanovič, Borisovič.

FC Krasnodar se může po dnešní případné výhře dostat zpět na druhé místo a přezimovat na něm. Prozatím mají na svém kontě 30 bodů, skóre 25-11 a dnešní zápas k dobru. Absolutně nejlepším střelcem je Joãozinho s šesti brankami. V závěsu za ním je Ari a Wanderson. Ti dali branky čtyři.

FK Kubaň Krasnodar se se skórem 17-17 a pětadvaceti získanýma bodama pyšní sedmým místem ruské Premier League. Nejlepšími střelci týmu jsou Sekou Oliseh a Ivelin Popov. Oba se již čtyřikrát trefili. V zápase proti svému městskému rivalovi budou ovšem potřebovat něco více.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.