Sevilla – Sabadell 5:1 (kon.) | Hospitalet – Atlético Madrid 0:3 (kon.) | La Coruña – Malaga 1:1 (kon.)
Huesca – Barcelona 0:4 (kon.) | Granada – Córdoba 1:0 (kon.)
Deportivo La Coruña
1:1 (0:1)
Malaga CF
cz Streda 03.12.2014, 20:00 • Estadio Municipal de Riazor • Španielsky pohár

To je z mé strany vše a u dalších fotbalových přenosů se těším brzy nashedanou. (21:53:48)

Dnešní utkání je u konce. La Coruňa nakonec remízuje s Málagou 1:1. Už na začátku prvního poločasu se dostali do vedení hosté, kdy se prosadil Camacho. Domácí se poté hnali za vyrovnáním a dočkali v 69. minutě, kdy se prosadil Toché. Odveta je tedy stále otevřená pro obě mužstva a uvidíme, jak toto dvojutkání nakonec dopadne.

90+3

90+2
    V ofsajdu Remeseiro.

90+2
    Hlavička Angeleriho prolétla těsně nad brankou Luxe!

90+1
    Castillejo centroval z levé strany. Lopo odhlavičkoval míč na roh.

89
    Canella se pokusil o centr z levé strany, ale míč z jeho kopačky letí do zámezí.

88
    Žlutou kartu dostává Portillo (Málaga CF).

88
    Volný přímý kop rozehrál opět Recio, ale opět jeho centr nebyl kdovíjak povedený. Diakite odvrací.

88
    Hosté mají volný přímý kop po faulu Lopa.

87
    Centr se mu ale nepovedl dle představ a domácí obrana míč odkopává do bezpečí.

87
    Roh pro Málagu. Rozehraje ho Recio.

86
    Před Bokou zahrál do autu Rodríguez.

85
    Boka natáhl z dálky a míč končí v náručí Luxe.

85
    Camacho vysunul Rescaldaniho, u míče byl dříve Lopo a míč zahrál do zámezí.

84
    Heldér Postiga se hned dostal do zakončení. Po centru Laureho střílel z voleje, ale jeho střela prolétla mimo.